Samsung galaxy note 10+ vs. Samsung galaxy s20+

Pozdrav drustvo… ovako, imam telefon samsung galaxy note 10+ vec nekih 10ak meseci i stvarnp me super sluzi. Nema bagova, nema kocenja, nema nikakvih neprijatnosti, sto je i ocekivano za telefon ove klase. E sad, djavo ne da mira… u toku je neka samsungova akcija menjanja telefona gde bi za ovaj moj mogao u zamenu dobiti nekih 600€ i doplatiti oko 170e i uzeti galaxy 20+. Znam da su ta dva telefona dve razlicite kategorije, galaxy s liniju sam imao bukvalno svaki telefon od s6, i svidjaju mi se. Opet note model sam uzeo sada prvi put i nemogu stvarni ninasta da se pozalim… pa je stoga moje pitanje: da li bi uopste bila logicna ova zamena? S20 ultra ne bih uzimao jel jos strahovito drzi cenu (oko 1200e), ali s20+ nije neka strasna doplata. S20+ mi je zanimljiv zbog refresh rate 120hz i zbog mnogo bolje kamere (procitao, nisam se uverio)… a opet sa druge strane note10+ i pored r.rate 60hz ima brilijantsn ekran, 4gb ram memorije vise, i 128 gb interne memorije vise od s20+. Olovku nisam pominjao jer je bas retko koristim, skoro nikako. Stvarno nisam pametan sta da radim, mrtva trka izmedju ova dva modela s tim da bih zamenom dobio novi uredjaj… Ako neko ima neki pametan savet, molim neka napise :laughing::laughing:. Zanimaju me samo objektivni utisci a ne ono tipa: ti moras sam da razmislis sta ti vise treba. Budite pristrasni i recite mi sta bi vi u mom slucaju uradili.

Iskreno nisam ni citao sve samo ono doplatim 170e i uzmem nov. Blabla…
Meni dovoljno. Ja bih uzeo.

Note serija vredi samo ako si korisnik S-pen opcija…e sada ti najbolje znas da li ti to treba ili ne…za toliko dodavanja nije losa ponuda…ali opet kazem S-Pen koliko ti je vazna?

Upravo, ako ti s pen nije toliko bitan kao sto si napisao, predji na s20. Vec zbog 120hz displaya se isplati.

Ja bih ostao na Note 10… Lete i jedan i drugi, kamere su đene-đene a ovaj tvoj ima i više RAM/ROM memorije… Da, ja bih ostao na 10-ki

1 Like

Ja bih uzeo iphone 11. :joy:

1 Like

Ili iphone 12 :grin::grin: Salim se ja, ipak zadrzavam ovaj do daljnjeg.