Scorn - Xbox Series X Trailer

2 Likes

Ej, pa ovo su radili nasi ljudi?!?! Hype!

Izgleda da nije. Problemi u produkciji, sta li… Rade je vec 6 godina. :frowning:

Sećam se da je ovo bilo pokazano pre nekih 3 godine sigurno. Mali tim ljudi verovatno, treba vremena. Mada su ga ispeglali fino, dosta detalja tu ima i “lepo” izgleda :slight_smile: Igraće se svakako.

Hvaljena srpska HOROR igra postala Xbox ekskluziva (VIDEO) Microsoft ukazao ÄŤast prvoj srpskoj Xbox Series X igri SCORN (VIDEO) | Gaming

Jel ima neka objedinjena tema za sve ove trejlere, gde mogu rasteretim dusu i kazem da mi se nijedna od ovih nesretnih igara nije svidela? :smiley:

Slabo mi to deluje, sve neka B produkcija.

3 Likes

Evo, samo za tebe :wink:
Vec sam video u ovom clanku.

1 Like

Ovu ekipu treba podrzati kao nas studio, ne pamtim da je neki nas studio bio prezentovan na ovaj nacin, tipa ikada.

6 Likes

Kupiću igru samo zbog toga što volim da kupujem domaće :smiley:

3 Likes

Mozda ima neki vaucer da deli drzava kao domaci turizam :wink:

VauÄŤer plus 100e. Pa ovo je najbolja korona ikad.

Edit: Inače kako sam čitao izgleda da je ovo “ekskluziva” za xbox. Valjda će još i na Steam-u da je bude i navodno to je to.

1 Like
2 Likes

Ne znam zasto? Jedino sto mi fali u ovome sto vidim jeste neko trcanje. Ono shift i trcanje. Makar kratko. Ovako mi je smor.

Deluje nekako sporo i nista ne posebno uzbudljivo ne desava. Interesantan dizajn za one koji vole Gigera. Nadam se da gresim, i da ce igra postici uspeh jer su nasi momci. Pretpostavljam da je bila ideja da se simulira realan tempo hodanja, neprijatelji su dosta salasni i to moze malo da izvadi stvar, grafika nije bas next gen ali je dovoljno dobra.

Ima neku morbidnu notu. Malo razbija monotoniju.
Jeste spora igra i to i meni smeta ali ovo je samo 10-15min. Ko zna sta sve ima jos da se vidi.
Samo bih voleo da ima trcanje. Ono malo trci pa se umori i tako.

Meni se ovo liÄŤno ne svidja ni po formi, a ni po sadrĹľaju.
Sve i da mi daju besplatno, ja zaobilazim.

Ali mozda to i jeste cela prica. Imamo sada tonu nekih brzih napucavanja. Ovo je onako mozda vise neko prezivljavanje.
Meni se to nije svidjalo kada sam upalio Dead Space a onda sam odlepio za igricom.

1 Like

Zvučni efekti su super, grafika je sasvim zadovoljavajuća, okruženje je kul, trčanja će biti sigurno jedini problem koji ja vidim kao ljubitelj horor igara je taj što mi ovo uopšte nije neki horor i nema neke tenzije. Ali ovo je samo 10 min praznog hoda tako da ne mogu da osudim još ništa.

1 Like

Ne zanima me mnogo, ali ću podržati naše momke.

2 Likes

Gameplay definitivno izgleda dosadno iz do sada svega vidjenog. Nadam se da ima neke konkretnije akcije i da nije sve u walking simulator fazonu.