Shadow of War - Official Gameplay Walkthrough

1 Like

Nije me niti jedna igra nahajpovala ovoliko odavno. Razlog viŔe da počnem Shadow of Mordor, koji pipnuo nisam.

Znači, nisam jedini :smiley:

Skroz mi se sviđa ovaj nemesis sistem, ali mi grafika izgleda apsolutno isto :confused:

Nisam odgledao ceo video, jel samo ides od utvrdjenja do utvrdjenja i osvajas? Nadam se da igra zadrzala neke aspekte open-world tumaranja po svetu. S tim da bi bilo lepo da taj svet ovaj put bude malo raznovrsniji i manje stepenastā€¦

1 Like

Koliko sam video u ovom klipu lik igra sa LVL 51. Tako da je ovo vec poodmakli stadijum igre sto se i vidi sa svim specijalnim potezima koje izvodi. Ko je igrao prvi deo zna koliko vremena treba da se otkljucaju sve ove stvari :slight_smile:
Meni se svideo klip i sve sto su ubacili, ali me je isto tako ujedno i uplasilo sve sto sam video, jer su malo odlutali od incijalne forme. Ako se sve svede na to da moras da juris utvrdjenja sa gomilom likova, upropastice jedan od boljih aspekata originalne igre, a to je bilo sunjanje i polagano smanjivanje protivnickih snaga, do trenutka kada ili nesto zeznes pa moras u akciju ili dovoljno smanih broj protivnika da mozes komotno da uzetas kao baja i kazes - daj baba (ovaj ruzni orgu) glavu :slight_smile:

1 Like

Trejler za Android i IOS verziju

1 Like

Ova igra ce na kraju da izadje i za Rowenta fen

6 Likes

Meni dosadila već.

2 Likes

Ovo Ubisoft radi?

Nope, radi ga Warner Bros.

Hehehe znam, samo pucaju sa trejlerima kao Ubisoft :grinning::grinning::grinning:

1 Like