Slanje poruka preko X One ?

Znači u skorije vrijeme primio sam nekoliko poruka preko xbox one. I kada želim da odgovorim pri slanju izbaci neku grešku. Eh kako sam malo čačkao primjetio sam da vjerovatno trebam da unesem svoj br na xbox mail i onda da potvrdim dobijeni kod?
Da li je to do toga i da li bi eventualno bilo nekih problema zato što je mail na US adresi a br bi bio sa balkana?
Hvala i poz

Kakvu gresku? Kakve poruke? Jel tebi neko na liveu poslao poruku? I don’t get it


Nadam se da je sada jasnije :slight_smile:

Idi na taj sajt pa vidi sta ti kazu…nisam imao taj problem nikad

Mozda su zbog spama ugasili poruke, javi se supportu i objasnice ti i srediti problem.

Nije spam u pitanju sigurno a sto se tice stranice isao sam na nju i između ostalog tu sam i nasao da treba da dam br i unesem dobijeni kod.
Ali posto sam vec imao problema sa adresom i nalogom pa sam morao praviti novi nesto mi se i ne unosi bez prethodno provjere.
A nista, nesto cu vec skontati :slight_smile:

Ne znam kakvo sranje si napravio sa adresom, ali meni stoji US adresa i telekom 064 broj. I sve radi bez problema…

Nije mi bio nalog na US pa nisam na njega mogao uplacivati live. Zato i pitam da ako sada sa novom US nalogu dodam br da se neće isto možda desavati.
Ako je kod tebe US adresa i tvoj broj a mozes sve kupovati onda ne bi trebalo da bude problema, da i ja unesem.

Da…

Hvala :thumbsup: Ta informacija mi je i trebala