Smartphone

Pozdrav, posto sam pazario novi box, sada sam polako krenuo da merkam smartfonove.
E sada, posto trenutno imam dva šporeta od telefona, nokia 6680 i 2700 classic, zeleo bih da uzmem neki telefon koji ima wi-fi (imam na poslu besplatan wi-fi net) , da ima Android sistem pretezno zbog emulatora i ogromne podrske za kojekakve periferije.

Stoga…da, meni treba smartfon koji cepa igre i ima odlican osecaj i performanse za web browsing, solidnu izdrzljivost baterije, i ekran fine rezolucije.

Milsio sam na neke od HTC Desire telefona, ali ne znam koji model da budem specifican, posto ih ima dosta:
C,Z,S,HD itd… Tako da trazim misljenja o Desire telefonima.

Slobodno mozete mi navesti i neke druge telefone sa slicnom cenom ako ima.

Da li mi je sada pametno pazariti neki od Desire telefona, ili da se strpim pa da vidimo kakav ce biti HTC Desire X i naravno njegova cena?

Dosta ljudi je meni preporucilo Galaxy S2 zbog toga sto ti hoces, mada ja ga jos nisam uzeo tako da ne mogu da ti licno kazem svoje misljenje. Samo da te upozorim ako hoces da prodjes jeftino - bolje odmah proveri telefon na licu mesta da ne uzmes kao ja pogresan koji ne podrzava igre iz 99-e.

Ja sam imao onaj prvi Desire i odlican je telefon ali ima uzasno malo memorije i to je neoprostiva greska i zato ga preskoci u svakom slucaju. Svi ovi ostali koji su izasli posle su naravno dosta bolji. Ja konkretno vise volim HTC i sada ga nosim ali ti je moja preporuka S2 ako biras nesto u tom rangu. Jeste S2 malo skuplji od ovih ali je dosta bolji. Ima regularnu podrsku za Android 4.0 a cak je najavljena podrsak i sada kada izadje novi android. HTC je sto se toga tice ped…a firma Kupis njihov najaci tel imas podrsku dobru 6 meseci i posle kada izbace novi oni ne daju podrsku za novi android. Naravno uvek mozes da rutujes telefon i onda guras u njega sta stignes ako hoces naravno.

Nikad vise HTC.

Ne znam sta da ti kazem, s2 mozda i nije u tom rangu, malo je skuplji, al ja bih ti onda rekao da skupis malo kinte. Bar je podrzan, ima ga mnogo ljudi i verovatno lako mozes doci do informacija za bilo sta sto te zanima o njemu, a telefon odlicno izgleda i od njegovog ekrana nisam video lepse boje za te pare. :slight_smile:

@oggy ako ti nije tesko napisi koliko si spreman da izdvojis za telefon, pa da te neko posavetuje odgovarajucim modelom.

Moglo bi se reci nekih 300 do 350 eura… mozda i malo vise ako je telefon zaista vredan i nema mu ravnog.

Pa imas ti sasvim lep budzet, Mozes da uzmes koji god taj Desire ali uzmi ti lepo S2 i uzivaj.

Pa ako ti je do 350 stvarno bih ti rekao s2. Mislim, mozda je vec postalo klise, svi preporucuju to kad god neko pita, ali tu ima 2 slucaja, jedan je zato sto su svi culi za njega i forsiraju ga ili je jednostavno stvarno dobar, a sa s2 je ovaj drugi razlog jer je telefon stvarno kvalitetno napravljen, cak mi je i lepsi od s3 koji imam i sa kojim sam ga uporedio, velicina mu je neka onako bas taman da stoji dobro u ruci.

Ima Galaxy S2 za 350 eura? Ja sam malo gledao cene za njega on kosta oko +400.
Znate mozda pouzdano gde ima za oko 300 do 350e?

Pogledaj na ovom link-u, ima neki Galaxy S2, oznaka I9001, kosta 308 evra. A imas i drugi koji je skuplji. Baci pogled ovde Brza pretraga - Mobilnisvet.com - modeli mobilnih telefona proizvođača

Ma gde +400, moj drug trazi da kupi s3, gledao je ovde u Nisu, nasao je za 480-500 eura po prodavnicama.
Ne znam koliko je s2 jeftiniji, ali bar 150e bi trebalo da bude. :slight_smile:

Znam da je tema bajata ali sto da ne.
Izasao je Viber update. Najzad mogu da se menjaju melodije.
Samo je glupo sto nije moguce cuti neki od odabranih tonova dok vam ne posalje neko poruku.
Verujem da je neki bug koji ce biti ispravljen.

Kako se stvari menjaju… S2 - 400€ :anguished:

Ja na Viberu imam custom melodije već jako dugo vremena…I za poruku i za zvono.

1 Like

Ti si zlatan dečko. :slightly_smiling_face:

Kako ne može, ja sam jutros preslušao sve melodije i odabrao posvom izboru. U settingsima ima lista kad klikneš na melodiju čuje se zvuk.

2 Likes

Zna li neko da ima neka aplikacia sa kamerama po gradovima za ios.
Bila je pre dobra app belcam ali je vise nema. Igubila podrsku sta god vec…