Sony banao gamera jer je objavio sliku seksi gaćiza iz Watch Dogs 2

Ma nego…

Izvor:

Jeste prekrsio terms od agreement, ali zapadna civilizacija je hipokriticna kada je u pitanju golotinja dok je eksplicitno nasilje sasvim ok i pristojno. Besmislice. Teoretski bi mogao da podeli bilo kakav nemontirni screenshot iz igre. Doduse igra ima svoj PG rejting s druge strane, dok PSN nema. Al to je PSN a ne dzentlmenski rotari klub. Sto nisu banovali milion PSN igraca za nepristojne komentare zenskim clanovima kada je krenulo ono strimovanje iz dnevne sobe.

A evo i o kojoj slici se tacno radi :joy:

Mislim da ce otpustiti nekog modelara u Ubisoftu. Ili je taj vec dao otkaz, pa im ovo ostavio ko razlazni poklon.

Postoji naravno mogucnost da se neko zezao dok je teksturisao, pa zaboravio da iskljuci lejer u fotoshopu, jer su crunchovali.

Obrni-okreni, nezgodna situacija. Pomislite samo na svu americku decu koja ce zanavjek ostati psiholoski unakazena.

Drugih izvora pisu da nisu samo gace u pitanju, nego da se na slici vidi i ckapi, :joy: ,. Mene vise “zanima” je li obrijana ili ne :joy: .

nije :smiley:

https://twitter.com/Swizzasaur/status/797941221016670208

1 Like

Kako ste bezobrazni, strašno. :smiley:

Sad cemo dobiti ban :joy:

2 Likes

Hahahaha…:joy:. Taman nije niti suma :joy:

Izgleda da su ga anbanovali.

Mozda je banovan zato sto je nije pitao da li sme da slika?

Meni iskreno to sve vise lici kao neki dobar Ubisoftov marketinski trik…ne bi me cudilo…