Sport

Da li ima neko dobar Acestream link za Zvezda-PSG?

Nađoh ovaj ruski, nije loš, 060e964a8baa2754f8fe128953c61f3b4e6055e8
Napred Zvezda!

Jel gledao neko Ajax sinoc. Kakva tekma. Golovi, penali crveni kartoni sve je prstalo. Zao mi jedino sto Ajax nije uspeo da dobije al dobro. Svakako prolaze, videcemo dalje. :grin:

Gledao ja, prava utakmica, na gol vise. Zato voli Ajax i da gledam, stalno unapred. Bas svega na utakmici, kad bi bar bilo vise ovakvih…

1 Like

Bas dobra tekma,Tadic odlican…

1 Like

Ajaks je baš interesantan ove sezone, u svakoj liniji tima ima ekstra talentovane igrače, odlično skockan tim.
Sinoć su igrali 4-3-3, sa Tadićem kao centralnim napadačem, što je pomalo neobično, ali je svakako opravdano kada je uz sebe imao odličnog Marokanca Hakima Zijeha i super levo krilo Davida Neresa (1997.).
Na sredini terena je Blind kupljen od Mančester junajteda za velike pare i već sada standardni reprezentativac Holandije Frenki de Jong (1997.) koga jure Barselona i Mančester siti.
U odbrani je centralna figura mladi kapiten De Ligt (1999.), veoma kvalitetan centarhalf, izuzetno tražen u Evropi. Tu je još i levi bek reprezentacije Argentine Taljafiko.

2 Likes

Ali i pored svega toga na papiru i zaista je uzivanje gledati ih, neverovatno sta radi PSV. Kako uklopljen tim, nema toliko zvucnih imena, kompaktna ekipa, zna se sta ko radi a igra im je poezija. Bukvalno melju.
Bice dobro ispratiti ovo do kraja u Holandiji.

1 Like

Лига шампиона
Прави фудбал :slight_smile:

Nastasić protiv svog Mančestera, Matić protiv Neimara, Kolarov protiv Porta je možda i najbolje prošao, mada ih ne poznajem najbolje, Tadić protiv Serhija Ramosa.

Čemu žurba da se igra po onakvom kijametu? Ovo je bilo poslednje kolo, mogli su bez problema da odlože utakmice nekoliko dana ili čak do proleća.


:grinning:
Ne znam, možda da komšije ne bi iz lige istupili. Meni je ovo možda najbolja utakmica u zadnjih 5-6 sezona na kojoj sam bio, a ima ih jedno 150 otprilike… pazi tribina na kojoj sam čistiš sneg da bu stajao, grudvanje, zajebavanje, ma uživanje :blush:

Da se komsinici ne sklanja svaka druga ekipa u ligi mozda mi ne bi ni razmisljali o istupanju iz lige. :thinking:
- YouTube veselje u nasoj divnoj ligi :rofl::rofl:

1 Like

Da li je ovo moguće?! Neverovatno.

Lalat je u gadnim psihičkim problemima u poslednje vreme, ali u neki ruku ga razumem i u pravu je što se ovoga tiče… Loša je scena šta se dešava u našem fudbalu

2 Likes

Fudbal u Srbiji je bas na najjadnijem ulicarskom nivou… Uskoro ce biti ovako

B92: Indijac koji je postao najmlađi strelac lige i prevarant u isto vreme http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?yyyy=2018&mm=12&dd=17&nav_id=1483311

Definitivno Lalat nije u pravu jer kad ga je doticna gospodja pitala za srednji prst covek je poceo da se ponasa kao najgora seljacani. Sta god da se desava, bio u pravu ili ne, jedan trener i gospodin ne sme ovako da se ponasa. Kakav kreten pa ovo je neverovatno :grin:

Nikako nije išlo, ali isto tako nije išlo ni sa van Galom ili Mojesom.
Sa druge strane Gvardiola bi mnogo, mnogo bolje vodio ovu ekipu da ih je on preuzeo.

Na prvu loptu se spominju Blan, zbog Martijala i Pogbe i Poketino, zbog odličnog Totenhema.

1 Like

Ne volim Lalata ali vodio je Napredak spasio ih da ne ispadnu iz lige i ljudi mu sad vrijedjaju dijete i zenu i jos namjerno pustaju ovog klosara na konferenciju da ga vrijedja, pa stvarno… Nekad moras biti govno prema govnetu.

Ode Zoze, ostala odbrana :joy: