Sport

Slusaj ove kretencine u studiju. Sta navode razlog ponistenog gola.

Unistise fudbal. Hvala Bogu jos malo pa krece Libertadores grupna faza.

1 Like

pazi ti te eminentne strucnjake :man_facepalming:t3:
neverovatno…

1 Like

Katastrofa od sudije, Ajaks ih lomi pola sata i na kraju ih slomije, a onda idiot sebe stavlja u prvi plan, kao da se utakmica igra zbog njega.
Sramota za fudbal.

Cist faul Lucasa Vasqueza nad De Jongom kod drugog gola Reala, ne znam vise je li ovo slucajnost ili je Real povlasten sve vise i vise iz godine u godinu.

Moje misljenje je da ste previse subjektivni.
I ja sam navijao za Ajaks, ali ako je ono faul nad De Jongom, onda je i Ajaks naparavio faul kod svog gola.
Moje misljenje je da nije bilo govora o faulovima. De Jong se bespotrebno okrenuo ka igracu i videlo se da trazi kontakt za faul. Nije balet…

Zao mi je sto je Ajaks izgubio jer su bili jako dobri, ali to je fudbal…

Ja utakmicu nisam ni gledao do kraja. Zalopojka od tekme. Ajax UNISTIO real u svakom pogledu, razbio ih ko p****. Prestacu da gledam vise, a i komentator me zivcira. Vidi se da gotivi spance raspale.

1 Like

Sto se Dortmunda tice tesko bez Rojsa i Pisceka. Mada je i tu postojao nesudjen faul nad Sancom na nekih 20 metara od gola. Raspali Pulisic gubi svaku loptu, neka ga nosi Celsi (mada je nejasno zasto su ga kupili i ostavili, kada u junu postaje slobodan igrac?) Realno Totenhem je bolje odigrao.

Ajax simpatican i borben i nije zasluzio da izgubi.

Ovo je stvarno neverovatno, izgleda da je neko pranje novca?
Komentator standardno loš, meni je gost u studiju bio pristojan, ovi što kritikuju možda su gledali arenu sport?

Ajaks i definitivno tim koji igra možda i najatraktivniji fudbal u Ligi šampiona ove sezone, jedva čekam revanš, sve ili ništa pa šta bude.

Igrao je Amer bas dobro u Bundesligi, pogotovo prosle sezone. Kapiram da su hteli da ga ugrabe pre mnogih. Nisu pare njima problem.

Partizan odbranio kup Koraca protiv zvezdice :grin::grin:

Sta pogadja onaj bili sunce ti zarko.

Realno nebitno takmicenje, ali ipak ima neki taj duh. Gotivna je cela ta atmosfera oko kupa u Nisu.

Beron da je bacio frizider uslo bi, isto tako i Davidovac koji ovoliko poena ne da protiv Krke… Renfroe i Landale izdominirali, slazem se da nema neki znacaj ali za samopouzdanje i motivaciju odlicno.

sta je ovo sunce ti poljubim :grin:

1 Like

Gosti dosli sa 8 igraca

Igrali pioniri :smiley:

Kako su sudije upropastile zavrsnicu Barselone i Reala…
Faul za zatvor se nije svirao Barsi. Singlton je dobio ruku u glavu u kontri i sudije na drugoj strani sviraju presmesan faul na Kerolu…
Nakon toga, zadnji napad Barse, ne sviraju faul na Tomicu, ali sviraju silaznu putanju. Lopta je krznula obruc sa donje strane i krenula ka cosku table, a ne ka obrucu, udarilo u tablu i Rendolf je prilepio u tablu. Sudije gledaju snimak i sviraju silaznu putanju. Uzas.
Ako nista, bar su kardinalnom greskom ispravili raniju kardinalnu…
Uzasne sudije…

Kakav je Ljulj ludak sa kakvim osjecajem covjek suta ovo je nevjerovatno, mislio sam da pogadja i onaj zadnji sut.

Eno Covic pise saopstenje :joy:

Inace navodni faul u napadu Renfroa je cist flopping Covica mladjeg

2 Likes

Koja katastrofa. Na sta je pao fudbal. Ovo ce biti i postati sve gore.

sta se desilo?