Sport

Finale Ajaks-Barselona, totalni totalni fudbal.

1 Like

Kupi dres Reala, ako moze Figo da pise na ledjima i setaj se gradom :grin:

1 Like

All hail to the king…

Kako igra doktor jebeni… Najbolji ikada, o to bez ikakvih dilema… Dao je sigurno već 10 slobodnjaka ove sezone… Da ne pričam o tome kako toliko izvikanog VVD može da stavi pod mišku kad god jebeno poželi… Jer je tako u mogućnosti

2 Likes

Ovo je savršen ugao

Fala Bogu on i onaj zalizani nece jos dugo.

Opaaa bravo Lukaaaa!

1 Like

Individualno najbolji to je sigurno, e sad da li je najuspesniji ikad to sigurno nije. Po meni najbolji i to ubedljivo. Ko je tebi bolji? Aj nabroj tih devet :grin:

Ronaldinho, Ronaldo, Ronaldo, Maradona, Pele, Krojf, Platini, Zidane, van Basten, Maldini. I Dejo. :stuck_out_tongue:

1 Like

:rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:

Ali svaka cast sto uporedjujete Maldinija koji je bio defanzivac sa Messijem :rofl::rofl::rofl::rofl:

Pa i Rozerio Ceni je golman pa je dao vise golova iz slobodnjaka :smiley:

Jose Luis Chilavert! :slight_smile:

1 Like

Maldini je bio igracina ali nije pravio razliku kao sto Messi pravi u Barceloni.

Steta za Ajntraht. Odlicni prvo u grcu u drugom i ne iskoristise neke dobre situacije.
Bas bih voleo da odu dalje ali bice tesko tamo.

Pa taj isti Maldini je igrao i u mozda najjacim generacijama Milana, logicno da ne prave samo golovi razliku ali ti si prvi uporedio defanzivca sa napadacom pa to sad pominjes, nije mi jasno pljuvanje jednog igraca za koga su rekli Ronaldinho, Cruyff, Maradona, Ferguson i mnoge legende da je najbolji IKAD i onda dodjes ti i slicni koji ga pljuju da je patuljak i slicno, vidim ti si uspjesan na tim poljima pa mozes da tako pricas.

Tesko da je bilo koji od tih igraca u bilo kom statistickom elementu bolji od Mesija. Mozda golman u odbranama i Maldini u uklizavanjima :joy:

1 Like

Pa u tom najboljem timu ikada je igrao prije 9-10 godina a otkako su se penzionisali i otisli Puyol, Iniesta, Xavi, Abidal… Messi ima jos bolje statistike nego kada je igrao sa njima gotovo svake sezone, a za uspjesnost sam rekao ‘na tim poljima’ vrlo ocigledno.

1 Like

Brate, profo, ti mrziš Messija, i nisi objektivan ni malo… Čovek je dao da jebeno kažem sinoć svoj 600-ti gol za klub i osvojio je brdo trofeja. Iz nekog razloga ga vi mrzite i omalovažavate svaki njegov uspeh… Ne morate vi da ga volite, ali makar ga poštujte… Ja priznajem da ne volim Ronalda, ali jebeno poštujem uspehe koje je napravio.
Kada neko kaže da nije najbolji svih vremena :rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:

Drugari moji, igrače koje vi nabrajate su bili odlični, sve to stoji ali niko ne može da mu se približi.

Izdvojiću samo Krojfa, koji je bio genijalac i veoma pametan čovek, i koji je stvorio tiki taku, ali je bio skroz drugačiji tip igrača… Za narkomana Maradonu, neću ni da trošim reči, osim da je jedno od najogavnijih ljudi koja se desila fudbalu, sa njegovom rečenicom: “Znate li vi kakav bih ja bio fudbaler da nije bilo kokaina”? !!!

Da se ne lažemo, zbog Ronaldinja sam počeo da gledam Barsu, ali on je na top nivou igrao 4 godine, i ona jedna tu i tamo sezona u Milanu… Zašto? Zato što je glupi selja iz Brazila koji se obogatio zbog fudbala, i sada boli tu kao njega patka da se on kao nešto cima i trenira, kada može da bude pokretna reklama… Dalje neću, nadam se da ste shvatili poentu… Dva vanzemaljca sa 34 i 32 godine se razbijaju na treninzima, da budu još bolji, osvajaju trofeje, trude se, vode ekipe, i onda se nađu slepci koji kažu da su tek u top 10 igrača :rofl::rofl::rofl::rofl:

Da bude još gore, ispred njih su na tim listama, čast izuzecima, narkomani, pajacaci i alioholičari kojima je bog dao talenat za fudbal, koji su uspeli da unovče i posle razjebu…

1 Like

Covek objasnio svaka cast :grin:

Ne ti Profesore nego Dexter :grin:

Eusebio, Socrates, Rivaldo, Romario, Crespo, Best, Anri, Bekenbauer, Puskas, Garinca, Butragenjo, Di Stefano… Mada mozes da uzmes i nekih deset random najboljih igraca iz ere 80-tih i 90-tih.

Mesi bi doduse mogao da se ugura u neki top svih vremena, ali CR7 tesko jer je bas mnogo propao poslednjih godina kada je bio na vrhuncu, pretvorio se u nabildovanog manijaka koji vecinu golova postize na ogromnu zelju i guranje. Ali nije on kriv, bio bi umetnik pre 30-40 godina. Danasnji fudbal je katastrofa.

Za Maradonu je dovoljno pogledati jutjub.

1 Like

Mogu samo da zamislim sta bi Mesi radio na terenu pre 30-40 godina kad ovako voza danasnje igrace. Verovatno niko ne bi mogao da mu uzme loptu celu utakmicu, a da se ne vracamo u amatersku eru :neutral_face:

Mozda bi samo Pele mogao da se uporedi ali on je driblao ljude koji su na utakmice isli umorni posle posla, cesto alkoholisani, napuseni itd :grin:

1 Like