Sport

I just can’t…

Gubimo,moje mišljenje,nažalost :frowning:

Koliko su dosadni sa ovim trojkama breeeeee!!! 100 puta su sutnuli, 110 puta su promasili za tri poena!

Majko mila, kakvi su ovo debili… kao da totalno neki drugi tim igra… ovo je strasno… sta oni mase, kakve sve idiotske poteze prave, kakve sve prilike su imali… Da se razumemo, svaka im cast na svemu sto su do sada ucinili i svaku utakmicu pratim kada oni igraju (cak i prijateljske) ali treba da ih bude sramota kako su ovu utakmicu odigrali. Bas sam se iznervirao, poludeo sam…

Šteta, šta drugo reći. Malo su naši požurili, Bogdan je bespotrebno požurio na ulaz, očekivao je da će dobiti faul, ali se to nije desilo i onda smo izgubili. Možda bolje da su išli na sve ili ništa - šut za tri.

Nerealno. Ovo je nerealno…
Miks totalnog nemanja srece i srljanja pod kos celu tekmu. Ne zna se sta je gore. Ocajan sut za 3 poena i sa penala.
Bez ikakve igre, mi odigrasmo egal, ispade da nas jedva dobise. Losi potezi u nekim situacijama.

Momcima sve najbolje, sve cestitke. Lako je biti uz njih kad prcamo sve redom. Hvala i Saletu na ulepsanom septembru, mnogo lepog su nam doneli. HVALA VAM MOMCI ZA OVO.

PS: Vise zalim za Riom nego za medaljom na EP.

Ne znam, procenat za sut za 3 poena im je bio amaterski. Ne znam zasto su toliko forsirali sut za 3, uopste mi nije jasno. Vola nisu mogli da ubodu.

@nikolapfc89

I ja se isto tako osecam, stvarno steta sto nismo otisli direktno u Rio.

Nasi momci su mogli bolje ali opet morate razumeti veliki je to pritisak , stvarno svaka im cast na svemu sto su do sada uradili , mozemo mi mnogo bolje , sta je za nas Litvanija ! :slight_smile:

Meni stvarno nije jasno kako Kalinic sa linije penala ima 35% na ovom turniru…pa ljudi moji covek je profesionalni kosarkas ne moze da ubode slobodno bacanje…stvarno neverovatno…sami smo sebe pobedili, previse gresaka smo imali…

Mislim da posmatras stvari na pogresan nacin. Nisu oni lose igrali, Litvanci su ih natjerali da tako igraju. Realno, odigrali su bolje citav mec, mi smo se malo trzali sa Nedovicem i petorci, ali je sve bilo jasno kad vidis da kicmu tima apsolutno ne ide (Teo-Bjelica-Raduljica). Igralo se muski i tvrdo, nazalost nama takva igra manje lezi nego Litvancima.

Kako se god okrene, momci igraju lijepu kosarku, pobjednicku, i vracaju kult reprezentacije medju mladje igrace. Da su ovo fudbaleri, sad bi citava nacija slinila nad njima, ali valjda se od ostalih ekipnih sportova ocekuje zlato, ili nesto blizu tome.

Litvanci sve vreme igraju kao mesari. Onaj njihov centar svaki put drzi naseg igraca za ruke i svaki put su sudili faul. Na sto drugih nacina su mogli da odigraju mec ali oni su forsirali trojke, za koje su na vreme videli da ih nece. Niko ne osporava da igraju lepo i da su momci vrhunski sportisti i svakome se desi da izgubi utakmicu, Boze moj. Ali ova utakmica je sramotna, ocajno su odigrali. Raduljica, sta je covek uradio kada je napravio faul, to samo on zna, Bogdan isto, Erceg neprepoznatljiv, Bjelice nema, Teodosicu svaka cast, kapa dole, jedini je odigrao dobro… u svakom slucaju, sto se ove utakmice tice, ocaj zivi.

Ja mislim da sam definitivno dobio rak.

Ocajno smo odigrali i sasvim zasluzeno su prosli dalje litvanci al nmg da verujem nikako da sudije poklanjaju 2 bacanja za
Maciulisa kod one rampe Bogdanovica … znaci stvarno nevera …

Kod buzzer beatera je potpuno nebitna statistika dotad pogođenih trojki, zato sam i rekao da je možda bilo bolje da su išli na sve ili ništa, međutim njima svaka čast na dosad prikazanom, sve ovo što pišem jeste zato što smatram da imamo šampionski tim, a ne zato što želim da krivim naše igrače za nešto. Svakome se desi da izgubi, da ima loš dan i meč, i jbg šta da se radi, idemo dalje, bodrimo naše kao i do sada! :slight_smile:

Hah nama Srbima je uvek neko drugi kriv…realno igrali smo lose i zasluzili smo da izgubimo, nemamo mi nista od komentarisanja sudjenja…

Meni se i dalje plače, veoma mi je teško…

lose smo otvorili mec,mnogima nije bio dan po svemu sudeci ,nista Litvanci nisu odigrali bolje od nas.Jako los % suta za 3 poena ,bespotrebno srljanje u par navrata,takodje bez idejna igra tokom vecine meca i to je to dovoljno razloga da automatski ne obezbedimo medalju…

Ne kazem da su oni krivi al kad u onakvoj zavrsnici poklonis jednoj ekipi 2 poena to je stvarno velika stvar :wink:

Bas tako :frowning:

Ljudi, obratite paznju na napad Bogdana na kraju. Ja tek sad vidim koliko je genijalan potez bio i bravo za razmisljanje. Postavka Litvanije na 6sec do kraja je bila cekanje na sutu za 3 Tea, otvorilo nam put i na kraju je Bogdan malo proklizao cini mi se. Lepo ih iznenadio. Nije uspeo da sutne (proklizala noga), nije usla, nema veze, uci ce sledeci put.