Sport

Ocu bre da placem al ne mogu, ebem ti zivot…Kamen oko srca, da nisam popio 2 piva tokom poluvremena ja bih puko, neshvatljivo los NAPAD, odbrana na nivou ali napad ******. Ko da sam gledao 2 prvenstva…

Mislim da je vreme da ih bataljujem polako na vreme, jer ovo stvarno nema smisa da gubim zivce… Ne mogun da shvatim ono divljanje bogdana i Nedovica na +3 ono je za samaranje…Sve dobro urdis i onda ga u*****, pa dokle bre vec 3. utakmica da se rade takve stvari…

Ne bih baš rekao da je proklizao, ali dobro, moje mišljenje je da se zaleteo, požurio, onaj trenutak kad ti je u glavi “I wanna be hero, but can I be the hero?” ga je totalno upropastio jer je sa dozom straha ušao pod koš, i kao da je na pola shvatio “I ****ed up” i onda se bacio da izvuče faul. Kod samog šuta se videlo da nije ni gađao koš jer je mislio da je izvukao faul. :frowning:

Međutim ima za njega vremena, mlad je on igrač, i već sad je odličan, a biće i bolji, potrebna je i određena doza iskustva, a na porazima se uči, tako da će ga ovo još više uzdići kao igrača.

Joj ljudi koliko je meni krivo, trebaće mi sigurno 2-3 dana da se oporavim od ovoga… niste svesni

Isto brat, da mi dodje ne znam koja fuksa, ma ne bih je pogledao… iskreno sa velikim nestrpljenjem sam cekao sve utakmice i samo odjednom se snovi rasprsise…

Definitivno stoji da su odigrali ko najvece sisetine…Ko kad Nole umesto da samara lopticu on je jednostavno gura, a ne udara, sinsinati i US open, nebo i zemlja, e tako i ovi.

Tuga velika , steta stvarno. Nadam se da cemo ih gledati na olimpijskim igrama. U tim dodatnim kvalifikacijama koje se igraju sledece godine na leto ( 5-11. jula 2016. ). Ucestvovace 18. timova. Pored Srbije bice tu Grcka, Francuska , Italija, Ceska, Kanada, Meksiko, Portoriko, Angola, Senegal, Tunis, Novi Zeland. Cekaju se jos tri reprezentacije iz Azije ( njihovo prvenstvno je od 23.09-03.10) i tri reprezentacije domacini tog kvalifikacionog turnira. Mislim da ce se sve znati do kraja novembra. To je neki novi fazon od ove godine. Za OI u Londonu ove kvalifikacije igrali su 12 timova. Tri tima idu u Rio. Nadam se da cemo nase gledati posle 12. godina na OI.
Samo napred i svaka cast momcima. Idemo dalje!

Rezime učešća naše reprezentacije na evropskom prvenstvu…

[video]http://img-9gag-fun.9cache.com/photo/aepVnNp_460sv.mp4[/video]

Sut za tri uzimamo kao da imamo splash bracu Karija i Tompsona u ekipi :smiley:

Kako sam video ovo prvenstvo. U prvoj fazi, kao i na pripremama smo delovali poput kosarkasa, vaterpolista… U drugoj fazi smo delovali ko nasi splavari, tj.fudbaleri…

Sta se toliko promenilo u njihovim glavama? Zasto smo igrali poslednje 2 utakmice kao protiv Nemacke (isti detalj sa Nedovicem na +3 za nas, covek masi trojku, zasto ne ulaz)? Samo trojke, ebale vas trojke ko da smo Radnicki iz Kg predvodjeni Mutom.

Jos onaj mutavi lozi kamenjara Markovica da sutira za 3 i dobija banancinu od Golema.

Sta reci za Tea? Vrhunski igrac ali i najveliki gubitnik. Covek jednostavno nije za bitne meceve, mislim na 1/2 i finala. Toliko fajnal fora EL i uvek isto ga krljaju, biju, stipaju i da ne postoji nacin da psihicki sve to iskulira, kao i takticki nacin da se to prevazidje.

Covek jednostavno nije psihicki jak. Mozda je glupo sto cu ovo reci, cak ce mi i pojednici zameriti ali njemu je tokom karijere falio trener poput Duleta, cisto da ga malo davi, stipa i za usi cupa, jer ako mu nije dan ode mast u propast…

Kazem ove 2 utakmice smo izgubili iskljucivo zbog psihe i jednu jedva dobili isto zbog psihe.

Nedovica sam naveo jer se desile dve indetnicne situacije, zbog koje nismo u finalu. Ovo se ne odnosi na decka licno vec na nas tim kako nije smeo da igra. Protiv Nemacke takodje smo igrali bukvalno bez centra, bas kao i protiv litvanije.

Problem je sto smo jako tanki na centarskoj liniji i sto niko ne skace na loptu. Osim Bogdanovica nemamo mi ni jednog sjajnog shootera. Markovic mi se svideo u odbrani, izuzetan odbrambeni igrac, pogadja trojke, zahvalan. Inace nemam reci za ovako lose sutiranje trojki u poslednje dve utakmice, to nas je sahranilo, a ocigledno je da ne mozemo da pariramo nikome ispod kosa. Dosta su bile i grube utakmice, dosta su nas tukli, ali niko nas nije sprecavao da budemo isto tako prljavi i cvrsti u odbrani. Drugi su mnogo vise grizli od nasih kojima najopustenije pored trojice igraca zakucavaju u reketu i seta se ko hoce, prave ofanzivne skokove. Protiv litvanije smo imali dosta srece jer su imali puno izgubljenih lopti. Teodosic mi se uopste ne svidja, nikada nisam video da je briljirao na nekoj utakmici, igra nerezonski i glumi ludilo. Vrlo antipatican lik… Bjelica mozda i najbolji, stalozen igrac, solidan sut, odlicne predispozicije, solidan ulaz, mada ne znam da li je bas potencijal za vrhunske rezultate. Cetvrto mesto je realno, psihicki su pali posle Litvanije… Nadam se da ce Sale jos dugo voditi reprezentaciju, nije ovo tako los rezultat, pobediti sve u grupi smrti, samo malo da iskulira sutiranje trojki, iako je to trend svuda i u NBA-u ovo jednostavno nije takva ekipa, promasuju cak i slobodna bacanja.

Lewandovski 5 golova za 9 minuta…neverovatno

Pojeo snickers na poluvremenu :monkey::monkey::monkey: :monkey: :monkey:

Ju covece bajern pobedio wolfsburg 5-1 , dobro kazes lewandowski je pojeo snikers :smiley:

I fixed that for you. :smiley:

ahahahahhahaha , ali opet klub ne cini jedan igrac , vec igraci koij zajedno saradjuju :slight_smile:

Burek,burek :smiley:

Ovo je burek na jednu, pa jogurt na drugu stranu :slight_smile:

Auuuu dal je moguce :star: ne verujem stvarno… daj boze da je istina

Ponizavanje siptara na samom kraju u sred albanije, **** stoku bre!

Sad da ulozimo zalbu da nam vrate 6 bodova, njima oduzmu 3 i idemo dalje.

Ljajic istrčao kontru??? Jel ovo realno [emoji2] , jadni mi kad nam je ovo najveci uspeh u seniorskom fudbalu u proteklih 5 godina

Tovari Siptare raspale! Uh koliko mi je drago! Samo cepaj! Jesu nasi lovci na starlete, igraju ocajno ali ovo im nikada necu zaboraviti.

@Sima

Tuzno jeste ali to je istina, fudbal nam je na kriminalno losem nivou.