Sport

Ne pominji mi arenu molim te … Na ovih pet kanala nikad nista nema da se gleda zanimljivo.Sve sto valja uzeo je sport klub.Jedino sto ponekad pogledam ncaa kad ima prenos i to je to.Mada nzm sto su ova djubrad iz telekoma ukinuli espn america iz iptv ponude jos odavno.Tu je imalo stalno ncaa i bas sam cesto gledao :slight_smile: A nfl mi je najzanimljiviji kad je super bowl i kad svi zivi gledaju :smiley: Tad me uhvati neki hajp i moram da gledam

Jbg ja bi dao primeru, nemački kup, evropski hokej i sve ostale za****ncije za multi prenos lige šampiona. Ali kontam da to neko drugi preuzme, nebitno sk ili neko drugi ko ima u ponudi sbba, telekom kao operater bi ladno mogao da se ugasi :smiley:

Dobar klip :slight_smile:

Sky Sports Monday Night Football. Vrhunski fudbalski šou. Umesto Garija Nevila koji je preuzeo Valensiju, doveli su Anrija da zajedno sa Džejmijem Karagerom analizira utakmice.
U današnjem fudbalu ima dosta vrhunskih asova, ali igra koju Gvardiola pravi nekada u Barseloni, sada u Bajernu dominira nad protivnicima. Posed lopte, kretanje i držanje pozicije su ključ za njegovu taktiku.

Auuu

Hahaha, kakav majstor! Imao je od koga i da nauci ovakve poteze. :slight_smile:


Ovo mi je ulepsalo dan :smiley:

Posteno ga je pokopao. :slight_smile:

Ukinuli na kablovskoj sport klub, sad moram da ganjam premier ligu po streamovima. Bezveze, a alternative nemam.

Bloodzeed AceStream

Savršen HD strim za sve utakmice Premijer lige koje prenose Sky Sports i BT Sport.

Madre mia :smiley:

Zvizdimo i slavimo! :smiley:

Dzile doktor.

Ovo je dogovoreno da vam pomognemo da ne ispadnete iz lige :smiley:

Ako ima neko dobar link za Noleta bi bih zahvalan :emoticon-0100-smile

Probaj na serbiastream.se/channel/view/kanal-6

Hvala :cash:

Nije dupla

Auuu bem ti zivot :smiley: ameri izmislise novi sport …