Sport

U toku je prvi mec na Futsal Euro 2016 u Beogradu, igramo sa Slovencima 1:1 poluvreme. Prenos meca na rts i na eurosport1 (eurosport prenosi ceo turnir).

Raspored turnira:

Ulaznice su 350 (gornji nivo) i 600 dinara (donji nivo) , i jedna ulaznica vazi za obe utakmice u toku dana. Zaista ne treba propustiti ovakav spektakl, koji se jednom moze videti u zivotu.

Gledao sam prenos na Eurosportu, odlična pobeda naših 5:1. Futsal je izuzetno dinamičan sport, od igrača meni su se dopali golman 1 Aksentijević za koga engleski komentator kaže da je jedan od najboljih na svetu, kapiten 2 Perić koji je jak u duelu uz odličnu tehniku, strelac izjednačujućeg gola 7 Janjić, desetka 10 Kocić, 14 Rajčević.

Drugi mec jos bolji. Spanci premocno igraju, a i Madjari nisu losi. Solidno se drzali veci deo meca, ali su ipak popustili a Spanci pokazali klasu, kvalitet.

Sutra Rusi i Italijani, al ne treba otpisati Brazilbejdzan :smiley:

Ricardinho iz Portugalije je trenutno najbolji igrač Futsala na svetu.

Biće neizvesna borba za šampiona.

Samo cestitati coveku na ovome …

Kakav mec! Kakva odbrana, kakva dominacija Aksentijevica na golu, kakve akcije a i kakav potez Rikardinja. Strasan mec.

Bravo momci, bravo! Manekeni neka gledaju i uce papani.

Hladne glave na Ukrajince, bez opterecenja i da ih vec ne otpisujemo.

Jedva nađoh karte za četvrtfinale, već drugi naš meč rasprodat, apsolutna euforija.

Nereeealnooooo

Sve pohvale za futsal reprezentaciju,kakava golcina u zadnjoj sekundi ijuuuu…

Gledao sam, mnogo smo tehnički jači od Ukrajinaca, bilo je baš solidnih driblinga. Ukrajinci tvrda ekipa, oprezno igraju i malo griješe i to je sve. Bolji tim je prošao dalje. Srećom. :slight_smile:

Ma mi smo super i čudo smo napravili, ali je najjači utisak posle 4 sata Futsala u Areni samo jedan, Rikardinjo :tap:

Sinoc bilo jedno od jacih slam dunk takmicenja, a ovo je definitivno najbolje zakucavanje:

Lista svih zakucavanja ovde:

Super bilo takmičenje, najbolje u ko zna kolkko zadnjih godina, ali po meni na kraju pokraše Gordona. Ne kažem da nisu Lavineova zakucavanja bila dobra ali jednostavno ko da im je u jednom momentu dosadilo da obojici daju po 50ice pa kao hajde kući, fajront. Poslednje gordonovo zakucavanje samo 47, bruka i sramota. Čak sam steko utisak da ni Lavineu nije bilo jasno kako je pobedio i da mu je bilo pomalo neprijatno dok je davao izjave za medije posle.
Btw meni je najbolje bilo ono gde se rotirala maskota na segwayu sa loptom u ruci :smiley:

Nastavlja se Liga Sampiona.
Veceras PSG-Chelsea i Benfica-Zenit


Naši igrači u nastavku LŠ:

Name: Ljubomir Fejsa
Position: Midfield
Date of birth (Age): 14/08/1988 (27)
Country: Serbia
Squad number: 5
Club: **Benfica **( POR)

Name: Luka Jović
Position: Forward
Date of birth (Age): 23/12/1997 (18)
Country: Serbia
Squad number: 35
Club: **Benfica **( POR)

Name: Branislav Ivanović
Position: Defender
Date of birth (Age): 22/02/1984 (31)
Country: Serbia
Squad number: 2
Club: **Chelsea **( ENG)

Name: Nemanja Matić
Position: Midfield
Date of birth (Age): 01/08/1988 (27)
Country: Serbia
Squad number: 21
Club: **Chelsea **( ENG)

Name: Radosav Petrović
Position: Midfield
Date of birth (Age): 08/03/1989 (26)
Country: Serbia
Squad number: 8
Club: Dynamo Kyiv ( UKR)

Name: Stefan Mitrović
Position: Defender
Date of birth (Age): 22/05/1990 (25)
Country: Serbia
Squad number: 13
Club: Gent ( BEL)

Name: Marko Poletanović
Position: Midfield
Date of birth (Age): 20/07/1993 (22)
Country: Serbia
Squad number: 12
Club: Gent ( BEL)

Name: Aleksandar Kolarov
Position: Defender
Date of birth (Age): 10/11/1985 (30)
Country: Serbia
Squad number: 11
Club: Man. City ( ENG)

Žreb za Ligu Evropa UEFA, sa vrednostima timova. Interesantno poređenje.

Upravo zavrsio gledanje utakmice OKC-GSW. Odlicna utakmica, otisla u produzetak, ali utisak veceri je Steph Curry. Covjek dao 12 trica, trica za pobjedu opusteno u tranziciji sa 11-12m, nije se ni zabrinuo hoce li uci. Osutao je minut ranije istu takvu, lopta usla i izasla iz obruca. Ne znam je li Sport Klub prenosio, ali nadam se da je sto vise NBA entuzijasta pogledalo utakmicu.

Pogledaću danas reprizu…skroz sam zaboravio da je ta utakmica bila sinoć.
@iKaran
Sada gledam kraći izveštaj sa utakmice, i po prvi put vidim da je odrađena ona fora (u TV prenosu) kada igrač šutne trojku, linija za trojku promeni boju?!

Da da, to sada ESPN cini mi se poceo, promjeni boju na sutu, i zasvjetli ako udje. Ali za Stepha ni ne treba, ako osuta znas da ulazi. Ima snimak sa pocetak sezone, napravio GSW visak na slaboj strani, tamo Steph prima loptu. Odbrambeni igrac se okrenu u trk, i kad je vidio da je on, samo se okrenuo prema osnovnoj liniji i ceka da izvede loptu. Nestvarno igra, sinoc kad je klepio trojku za pobjedu, samo sam se krenuo smijati. Sto je najbolje, ocekivao sam tako nesto.