Sport

Sad pogledah highlights, bas bilo neizvesno do kraja. LeBrona sam pratio u majamiju dok nije osvojio prvi prsten, posle mi je bilo svejedno. Kakav god on bio, onakav igrac zasluzuje makar jedan sampionat.

A i eto, sad se iskupio klivlendu nakon sto je onako pobegao…

A post was merged into an existing topic: UEFA Euro 2016

Aj qq

Bitka za Pogbu između Reala i Mančestera.

Je li gleda neko Karpos-Buducnost? Ovaj Karpos je najveca komedija koju sam gledao u skorije vrijeme, sto je najgore pobjedice.

Gledam fudbal, Austrija - Irska, isto humoristički program!

Nešto malo što sam gledao u drugom poluvremenu nisu bili loši, Labović i Zeković stare kuke, prodaju fore sa basketa. :smiley: Budućnost totalni raspad, 7 ass protiv Karpoša leptejebo, pa ne bi ovom igrom dobili ni Dinamik.

Zašto niko ne spominje UFC 205 i zvjerinu od Conora? Jedini sport koji pratim…

Fuckin’ A…

psg uništava barsu, udaviše ih načisto sa presingom. svaka čast unai emeri, vidi se ruka trenera

Lele Boske sta bi sa Barsom veceras, PSZ ih rastavi na proste cinioce, PSZ “glumi” Dinamo Kijev samo 2 decenije kasnije, ovo veceras je bio rimejk klasika Dinamo iz Kijeva.

Ja pao GG :joy:
Inace, Dortmunt ce u Nemackoj razbiti Benficu :smiley:

Lepo je pocelo, dve senzacije. PSZ razmontirao Barsu, a Emeri pokazuje da je mnogo ozbiljan trener. PSZ nikad slabiji na papiru i u Ligi 1 zadnjih nekoliko godina ali nikad jaci veceras. Timski duh i kvalitet dugogodisnjeg kostura plus trener.

Da, PSG je takticki unistio barsu.

Au majko moja pa sta je ovo bilo???

Odlican reply na prethodni post :smiley:

2 Likes

Smucio mi se fudbal a tek Barselona :slight_smile:
Dosuditi onakav penal u kriticnim trenucima meca je komedija.
Cak se i Suarez zacudio zasto je penal dosudjen :smiley:
Ali hej, 6 golova nije malo dati, kakvi god oni bili neregularni regularni

Istorijska utakmica.
Ali ostaje gorak osecaj u ustima zbog “bacakanja” Nejmara i Suareza…
Vece u kom sam odusevljen i razocaran u moderan fudbal…
Ali zna se ko je “brend” za 1/4 finale…
A sada…zelim im Bajern. :wink:

2 Likes

Nisu krivi ni sudija a ni Nejmar i Suarez,krivi su sami sto su izgubili…Imas 4:0 i jos das gol u gostima a dozvolis da primis 6 komada…Sta bi sa prva dva gola,ko je tu bio kriv,pa i sesti?

1 Like

Zlatan napustio Inter-Inter osvojio Ligu Sampiona…
Zlatan napustio Barsu-Barsa osvojila LS.
Zlatan napustio PSG-Error 404
:slight_smile:

1 Like

6 komada od cega su 2 diskutabilna penala.
To dosta utice na psihu igraca pogotovo u kriticnim trenucima tj u 90+1 minutu kad je dosudjen penal.