Sport

Imamo ovde braću Hrvate, nemojte tako jako.

Koga jos zanima amaterska FIBA kosarka,i Evropska takmicenja. NBA je jedino vredna gledanja,GSW naredne sezone postaje najbolji tim u istoriji kosarke,za njih navijam jos kad su igrali za njih Run TMC.

1 Like

Mene veoma zanima svaki sport u kome je moj narod jako uspesan:vaterpolo,odbojka,kosarka i rado cu gledati sva Evropska takmicenja koja su cesto jaca i od svetskih…

2 Likes

Kakav klinački komentar…

Mnogo je super kada gledaš gomilu napunpanih crnaca kako im se sklanjaju odbrambeni igraci da bi napravili sto lepse zakucavanje… Da u evropu uguraju polovinu tih para, niko se vise ne bi ni setio amerike…

8 Likes

NBA je davno mrtav. Samo marketing i reklama zbog publike i hot doga. Pogledaj all-star na sta lici, bolje da ga ugase.
FIBA i ULEB jesu idioti, ali smesno je porediti sportiste i nadopingovane atlete. Cak bih zabranio ovo naturalizovanje amera u reprezentacijama.

1 Like

Danasnji stil igre se dosta promenio, mnogo vise se igra na trojke. Nebitno da li je EU ili NBA.

1 Like

90-tih sam u video klubu iznajmljivao video kasetu " NBA-najbolje akcije". Jbg,sve se izmenilo.
Mi smo se izmenili…

MJ- 23 ways to make 'em pay.

…and you hit 'em low…

kako smo se lozili na tu pesmu majo moja mila, i kakav spoj badass repera u to vreme.

2 Likes

Stvar izuva i dan danas…

Sama činjenica da se naši klubovi nešto kao šire u Evropi, kao dovode pojačanja, prolaze grupe, mnogo su jaki i slično jasno govori koliko je taj sport u kanalu.
Kada bi postojao neki jasan interes, on bi privukao velike igrače, najmoćnije sponzore i zemlje, a tu mali ne bi imali šta da traže.

Ovako ostaje da se neki nesrećnici lože na duboku i daleku sportsku periferiju i provinciju, koja realno i komparativno malo koga interesuje u današnjem svetu Lige šampiona i evropskih fudbalskih giganata i liga.

Ok ti si verovatno jedan od onih koji sport procenjuju po kolicini para koja se tu okrece, smatras kapiram da je predobro kad dodju neki seici koji kupuju igrace po 200 miliona evra. To je bas strava.Strava je i to sto neki klubovi nece da angazuju igraca jer je ruzan i ne uklapa im se u manekensku marketinsku kampanju.Samo uzivajte u takvim sportovima.Ja cu pre ta gledam nesto gde novac nije jos potpuno preovladao i upropastio sport, vec jos uvek ima nesto i do talenta, truda pa i srece.Zato se evropska kosarka prati vatrenije nego te gluposti gde pozorisna publika tapse dok se po terenu igraju lopte igraci koji vrede kao bdp neka siromasne zemlje.

7 Likes

Ne lupaj , takve nebuloze moze da prica samo onaj ko prati kosarku od 2014.

2 Likes

Nba odbrana lvl 0 hahaha

Zlatno doba NBA lige :

Koje legende , ako izuzmemo neke veterane koji su makar delimicno “zakacili” to vreme i koji jos uvek igraju tipa : Djinobili, Parker, Novicki, Gasol, Karter, Pirs ove ostale takozvane danasnje zvezde im nisu ni do kolena.

JAMES HARDEN PLAYS NO DEFENSE (HILARIOUS) - YouTube A sada je ovo hahah, smijesne odbrane se igraju u NBA

Nekad smo gledali majstore kao sto su Dzordan, Dzejson Kid, Geri Pejton, Dzon Stokton , Drazen Petrovic, Tim Hardavej a danas smo prisiljeni da gledamo tu neke sivonje i vestacki stvorene zvezde tipa Vestbruk, Harden i slicni.

Hahah, pored tog bilmeza bi i ja dao neki kos :smiley:, to nije ni bitno, samo sta atraktivnije sto vise poena…Na odbranu i taktiku se ne loze mase koje o kosarci ne znaju nista.Samo napumpani misici i ispumpani mozgovi to je danas in hahah.

Ali bitno je da on ima triple double prosek u sezoni i ugovor od lupam 80 miliona, to je jedino bitno…

1 Like

Realno kod njih ti je samo daj 150 poena i zakucaj i nama full :smiley: