Sport

Ne znam da li bi ih dobili ali bilo bi vrlo tijesno, Evropski tim bi ih rasuo u odbrani, dok GSW bi imao veliku prednost pri sutu za 3pt ali glupo je voditi dalju raspravu o tome jer se to nikad nece desiti.

Pises i dalje smesne poruke,ko bi uspeo da zaustavi ofanzivno igrace kao sto su Thomspon,Curry,Green,Durant,a doveli su nedavno jos jednog ubicu sutera Omri Casspi-ja. Ne postoji nikakva defanziva koja ce da sacuva citavu utakmicu ove igrace.

Mozda amerika uspe da protera te profitabilne sportove odnosno sto bi ti rekao bitne na olimpijske igre recimo, posto se sport deli na bitne i nebitne po parama a ne recimo koji od njih je na olimpijskim igrama.Inace idiotska logika zesce btw o profitabilnosti sporta kao da iko od nas ima nesto od toga, meni bajzbol i americki fudbal ni nisu sportovi ne znam sta je to ali loze se budale jbg.

Curry i Thompson su nikakvi na ulazima jedino sto znaju je da sutaju i to forsiraju, Curry ce sutati i do ujutru ako treba i ako ga nekad ne ide, Durant je istina klasa igrac mozda trenutno uz Lebrona najbolji u NBA ali i on ne igra Bog zna kakvu odbranu, Green je jedini igrac koji moze nesto i da uradi nazad ali u napadu ako ga ne krene sut od pocetka nece pogoditi do sledeceg Bozica.

Takav mec Evropa vs SAD u kosarci se nikada ne bi odigrao jer bi svi ameri ,nadopingovani comani, popadali na testu kada bi ih testirali neki drugi a ne ameri. To bre vise nisu sportisti ne znam kako mozes da se lozis na tu zabavu za lozane, pravi nba je davno umro.

1 Like

Nije ni meni bejzbol nikakav sport,pominjem ga samo kao poredjenje da ako mi na primer kazemo da smo najbolji u vaterpolu,neko moze da kaze da je najbolji u bejzbolu. A bejzbol je planetarno popularniji sport od vaterpola,a igra ga i gleda neuporedivo veci broj ljudi. Ja sport delim po popularnosti,olimpijske igre nisu merilo popularnosti sporta,najvece zvezde cesto izbegavaju da igraju na olimpijadama.

Popularniji je bejzbol kod glupih Amera i zato sto su losi u vaterpolu kad vec uporedjujes vaterpolo. Kome je zanimljivo da gleda kako lik baca lopticu i ovaj je udara palicom? Ali svako nesto voli pa hajde.

Pa sto ne popadaju ti narkomani dopingovani na olimpijskim igrama,hoces da kazes da u svim drzavama sveta doping kontrolu sprovode samo Americki drzavljani?

Bejzbol je popularan sirom sveta,Japan,Kuba,Meksiko i jos puno zemalja,kad se sve one saberu,to je mnogo vise nego vaterpolo popularnost, A kad smo vec kod tih sportova USA nije losa cak ni u vateropolu,ni u odbojci,uvek su bar u prvih 8 na takmicenjima.

Amerikance na olimpijskim igrama testiraju samo amerikanci, ne zele da ucestvuju u slucaju da ih drugi testiraju.

Jesi siguran u ovo sto pises,i jel se to odnosi i na svakog pojedinacnog sportistu iz USA,u tenisu na primer? Znaci na svakom mogucem sportskom takmicenju sirom sveta nije uhvacen niko dopingovan od Americkih sportista,ili na bukvalno svakom takmicenju doping sprovode Americki drzavljani?

Mislio sam na olimpijske igre samo, ovako van toga svakako ih ima koji su pali ali se vecina i dalje normalno takmici jer kad su oni u pitanju kazne su mizerne najcesce, ima izuzetaka.

A Svetska prvenstva u kosarci,sta cemo sa njima? Na njima isto igraju svi dopingovani napumpani,sto ih tamo nekad ne uhvate?

Sta su oni debili pa to se sve lako izbegne, ta svetska prvenstva nisu ni jednom godisnje, u ostalom farmacija napreduje, stalno se pravi nesto novo sto moze da zaobidje test i slicno,toga je sada sve vise i vise.

Moj drugar koji se bavi plivanjem otkad je otisao tamo ne samo sto je popravio vreme za tipa dve sekunde tako nesto, nego je lik i porastao 2-3 cm a ovde je prestao da raste xD, Ni sam ne zna sta pije ali sve to lekar prepise puno kesu sranja.

Lik pritom i duva, jedan jedini put nije pao, uvek zna kada ce testiranje kaze mu trener.Dobro poznatim sportistima je sigurno rigoroznije ali su i lekici bolji xD.

Po tvojoj logici onda svaki sportista sveta moze da izbegne doping,sto onda ne izbegnu svi? Po tebi ispada da su samo Amerikanci vanzemaljci sto se tice inteligencije u doping varanju.

Pa oni su majsotori toga da, pa razmisli samo svi ti i legalni i nelegalni suplementi i ostalo, odakle dolaze, ko ih proizvodi i ko ih je izmislio.Odgovor na sva tri su amerikanci.

Ljudi,batalite sport. Sport je loš za vas. Droga je smrt.
Bavite se smrtom.

2 Likes

Smesno je pomisliti da bi jedan tim sastavljen od Evropskih igraca koji igraju u Evropi uspeo da igra sa Gsw. Nemojte se varati, Gsw bi dobio sa pola gasa. Nba drzi monopol, sve najbolje iz celog sveta ide tamo da igra. Jos ako dodamo raznorazne suplemente koje sigurno koriste dobijemo to sto imamo. I plus njihova modifikovana pravila.

Kazete ne igra se odbrana. Okej, ali gledam finale i pokusaj cuvanja Durenta. Coveka je jednostavno nemoguce cuvati. Pogadja preko ruke, prolaz kos ili faul.

Ma to stoji, kao i cinjenica da ne mozes da uparis i poredis sportiste sa nadopingovanim atletama.
Nego je presmesna izjava da su Evrobasket i Evroliga drugorazredva takmicenja. To moze da izjavi dete od 10god, ili budala, trece nema.

1 Like