Sport

Al smo opet bili bolji od mnogih koji se nisu ni plasirali :slight_smile:

Ne treba nista ocekivati i treba ici da se bukvalno zezaju. Ali aj ne moraju bas zadnji da budu :slight_smile:

1 Like

@jahalang0112 sve strucnjaci iz X u 1, bez premca :smiley:

1 Like

Meni dovoljno što će se naći u Panini albumu. :stuck_out_tongue:

2 Likes

Ahahahahahah, panini album.
Vec vidim kompleksase i precrtaju Stojkovic napisu Mustafa. :joy:
Kakav da je, boljeg golmana nismo imali 20+ godina.
I da mu slika bude sa trakom u kosi. :slight_smile:

Ne moraju baš ni prednji. Nek budu u sredini ! :slight_smile:

Ma sta god, grupu proci nece to je sigurno. Samo da ne budu zadnji i sve super.

Mala smo mi zemlja. Ipak je ovo ogroman uspeh. Ali jedina zemlja na svetu gde zavrsis prvi u grupi (nebitno kakva je grupa) i opet ne valja :joy:

1 Like

Ko je rekao da ne valja? Svi su zadovoljni. Nisam cuo skoro negativan komentar.
Rekao bih da je atmosfera je jako dobra. Ne secam se kada je bila ovako ok.
Zadnji put pred svetsko 1998god.

Poruka koju sam pisao prosle noci ovde je nestala-obrisana? Jel sam nekog vredjao od clanova ovde pa je zato nestala??? Jel ovo realno,u kom paralelnom univerzumu zive neke osobe koje mogu tako da razimisljaju i pominju 2 bivsa/sadasnja igraca Partizana kao neke krivce,a od njih Tosic nije ni zaigrao nijednom u prvih 11 u celim kvalifikacijama? Citav sport,citav fudbalski savez drzi AV,postavlja svuda svoje ljude,bivsi igraci i bivsi funkcioneri cz su svuda,u svim selekcijama Srbije u fudbalu je selektor neko od ljudi iz cz,bukvalo ceo FSS je sastavljen od clanova iz cz,to se sve radi da bi mladji fudbaleri cz sto vise gurali kroz selekcije i cz imala sto vise koristi od njihove prodaje,i na sve ovo lik iz paralelnog univerzuma pominje da su neki fudbaleri Partizana na bilo koji nacin krivci za bilo sta u nasem fudbalu!!!

Zbog cega mi je obrisana poruka od prosle noci,da li neko “kompetentan” ovde moze da mi objasni,pa da sledeci put znam sta je podobno za pisanje,a sta nije??? Jel problem sto sam pisao da je Muslin senilni izlapeli pradeda koji zna da igra sa samo jednom formacijom sa 3 stopera,2 beka i 2 zadnja vezna?

…i ode na tekmu barse :smiley:

Uhvatio sam se za taj komentar o Partizanova 2 igraca,zato sto to najbolje pokazuje psiholoski profil te osobe kojoj nesvesno smetaju nebitna 2 igraca samo zato sto su Partizanovi,jel sad razumes??? Partizan nije nikad bio privilegovan u ovolikoj meri kao sto je slucaj u poslednjih 5 godina otkad je dosao na vlast AV,i pogotovo u poslednje 2 godine,taj AV je namestio navijackoj grupi sa severa milione i milione evra preko neke imaginarne firme,i vecina tog novca ide u crni fond fk cz za placanje 150 igraca i 15 stranaca koliko imaju na platnom spisku. Kad je Partizan radio bilo kakve slicne stvari,Partizanu nije dozvoljeno da napravi novi stadion u to doba koje ti pominjes lopina Zeke i Bjeke,o cemu onda pricas???

Dokle vise tako,kad ce vec jednom da bude pravna drzava ovde,tesko je ostati normalan svih ovih godina i sacuvati zivce.

Nikad, nikada, pa ni tada :smiley: :smiley: :smiley: Mator si covek, trebalo je do sada to da ukapiras.

1 Like

Onda selidba odavde je jedino resenje,a nisam to zeleo,ni planirao nikada.

1 Like

Selidba odavde je jedini spas zdravog razuma.
Vec sam pominjao, da imam jako mnogo novca organizaovao bih agenciju za podrsku ljudima da odu iz ove rupetine. Sve bih radio dzabe, pravne savete, papire sve! Samo da sto vise ljudi ode.
Ali to je vec druga i duga prica!

Aj sad sad lagano i bez nervoze. Nikoga nije briga koliko imate kila osim ako ne delite savete za dijetu ili fitnes…

1 Like

Hvala, sveti covece. :slight_smile:

ok znaci provokatori i degenerici se tolerisu. primljeno k znanju.