Sport

Brazil se cini kao da je uklopljen tim savrseno. Pa ja ne znam od 94te pa na ovamo nisu tako prosetali kvalifikacijama bez imalo muke:

2018 12 5 1 41 11 +30 41
2010 9 7 2 33 11 +22 34
2006 9 7 2 35 17 +18 34
2002 9 3 6 31 17 +14 30
1998 direktno kao prvaci
1994 drugaciji sistem kvalifikacija

I glavna stvar, nece imati pritisak kao sto su imali kada su bili domacini, a mnogi ih od tada ne smatraju ozbiljnom reprezentacijom.

Ovo je bukvalno uzas. Kalco je jedna od 3-4 najjace lige u svetu. Insinje rastura, Donaruma ce biti pravi naslednik Bufona, Bernardeski, Florenci, Verati jedan od najboljih veznih… Nisu imali srece i to je to.

1 Like

Ne znam. Meni je veci sok bio proslo EP i Holandija recimo. Gde nisu uspeli nista da urade u grupi. Ajde ovo baraz, pa sta bude i to je to, na dve utakmice.

Juznoamericke kvalifikacije su jace nego Evropske jos igraci tamo ginu za svoju zemlju dok ovde ima i onih koji dodju i setaju se…

aJxklaZ9_700wa_0

1 Like

Ne podnosim Brazil. Nadam se cetvrt finalu od njih. I navijacice sa oblinama da placu dok se igraci polako pakuju. Go panceri!

1 Like

Sreća i selektor. Napoli sa trenerom Sarijem igra super fudbal, ako ga postave za selektora reprezentacija će im mnogo bolje igrati.

edit

Australija povela sa 2-0 u Interkontinentalnom baražu protiv Hondurasa (ukupno 2-0)

3-0

Kraj 3-1, Australija je na Svetskom prvenstvu.

Kakvu golcinu je Grizman zavario leptejebo

Oce da ide u PSG. Ako i on ode tamo, PSG ce osvojiti svet i to ne mislim samo u fudbalu :smiley:

2 Likes

AU, kakva golčina.
Inače sam probao online 2018 FIFA World Cup Final Draw Simulator i dobijem upravo Grizmana na žrebu:
Francuska
Kolumbija
Kosta Rika
Srbija

Idealno bi bilo:
Rusija
Peru
Iran
Srbija

Gremio postade novi sampion Juzne Amerike pobedama od 1:0 i 2:1 protiv argentinskog Lanusa.
Inace drugi gol za Gremio koji je postigao Luan je bas prava pravcata majstorija, svaka mu cast.

Inace ja iako ne simpatisem bas taj klub moram da priznam da su zasluzeno osvojili ivu titulu, cele godine su bili veoma konstantni i nisu imali neke vece padove forme i rezultatske krize, a ta njihova ofanzivna linija Luan, Lukas Barios, Everton, Fernandinjo kao Ramiro i Artur koji se ubacuju sa bokova je ove godina bas bila ubojita i efikasna.

Tako da Gremio osvaja svoju trecu kontinentalnu titulu, prvu od 1995, a inace titula se vraca u Brazil nakon 4 godine , nakon sto je Atletiko Mineiro predvodjen Ronaldinjom, Diegom Tardelijem i ostalima 2013. osvojio ovaj trofej. (u medjuvremenu San Lorenco, River Plata i kolumbijski Atletiko Nasional bili prvaci u prethodne 3 godine).

7 Likes

U grupi smo sa Brazilom, Svajcarskom i Kosta Rikom… Prvu igramo sa Kosta Rikom pa sta Bog da :smiley:

1 Like

Realno ok grupa. Najvise cemo da se koljemo sa Albanijom, oprostite Svajcarskom.

4 Likes

VOleo bi ja da vidim ko ce Navasu da da gol. Ali dobro. Idemo!!!

2 Likes

Bilo ko. Bane iz kornera. :slight_smile:

1 Like

Uuuuuuuuuuuuuuuuuuh , Brazil, Srbija, Kostarika i Svajcarska.

Sta reci sasvim dobro smo prosli s obzirom da smo bili tek u poslednjem sesiru, puno toga ce zavisiti od prvog meca sa Svajcarcima , znaci sa Svajcarcima i Kostarikancima ce biti bas rovovska borba za prolaz , a protiv Brazila u Moskvi pravi spektakl.

Hrvatska u “grupi smrti” , nama lakog protivnika, mada vreme je da i Hrvati pokazu kvalitet o kome se toliko prica, ako ga zaista imaju.

Nemacka, Meksiko, Svedska i Juzna Koreja , veoma interesantna grupa isto , mislim da je to i grupa sa kojom se ukrstamo u narednoj fazi.

Takodje bice interesantno gde su i Francuska, Peru, Australija i Danska.

Najujednacenija grupa ubedljivo gde su Kolumbija, Senegal, Poljska i Japan , to sve 4 ekipe imaju realne sanse za prolaz ( voleo bi Kolumbija i Senegal da prodju).

Rusi naizgled imaju “laku” grupu, Urugvaj koji je jak i Egipat i Saudijska Arabija koje mnogi vec otpisuju , ali problem je sto idu na Spaniju i Portugal ako prodju.

Inace derbi grupne faze svakako Spanija : Portugal , pa i Argentina : Hrvatska.

2 Likes

Slabo pratim sport ali uživam u postovima ovog čoveka/žene/dečaka…šta li je…
Bravo @Fabrizio_Tagliano , “Beogradski fantomu 911”.

Decaka od 32 leta :wink:

Super smo prosli, ako prodjemo grupu idemo na ovu gde su Nemci.
A u ovim terminima igramo

Samara - 17. jun (14.00): Kostarika - Srbija

Kalinjingrad - 22. jun (20.00): Srbija - Švajcarska

Moskva, Otkritje arena - 27. jun (20.00): Srbija - Brazil

1 Like

Opasan protivnik, nikada nismo igrali protiv njih :smiley:

Tradicionalno neugodan protivnik.

1 Like