Sport

Stvar je u tome da su naši trenutni zakoni strožiji od UK što se tiče nasilja na sportskim dešavanjima ALI je problem u tome što se ne primenjuju. Tu se svakako više radi o bandama, dilerima, reketašima i BIA plaćenicima nego što ima veze za sportom ali hej, ajde da kažem da navijam svim srcem za taj i taj klub, sve mi se kroz prste gleda.

1 Like

Bolje da ne ulazimo dalje posto ima da ukakimo temu politikom.
Samo me zanima da li je neko od vas gledao nas film “Sisanje”
Nije remek delo ali odlican film koji je 100% tacan. A najcrnje od svega je sto je snimljen ima vec godina ali kao da je prognozirao neke nase politicare i mozete na kraju prepoznati i glavnog!
Trenutno su vodje navijaca na platnom spisku stranke. Redovno zaposleni kao aktivisti ili po kojekakvim agencijama, mnogi cak pod policiskom zastitom.
Setite se onih momaka sto su prebijali novinare… Pa oni idu i obilaze lokalne izbore po malim mestima i sluze za “intezivne pregovore” :slight_smile:
Setite se onog kao “poznatog” sto je ubijen prosle god. sto se ispostavilo da je regularno isao na gadjanje sa vojskom i policijom na vojne poligone. A dosije ne moze da stane na ovaj forum!

Ma koga ne mrzi samo neka pogleda Sisanje. Ima da se zgrozi kada shvati da zivimo u losem filmu!

Film Sisanje je uzas i apsolutno nema nikakve veze sa istinom.

Tacno je da postoji sprega navijackih grupa (koje su organizovane po principu bandi) i politicara, obavestanih sluzbi…itd , ali deo o neonacistima je potpun promasaj.

Nikad ovde nije bilo neonacista ako izuzmemo neku marginalizovanu grupicu od njih 20 (mislim na Radovce prvenstveno) koji kao podrzavaju ljoticevce i neke slicne salonske fasiste koji su vec odavno izumrli nit postoje vise.

Inace film je pokusaj kopije kao nekih americkih filmova sa slicnom tematikom tipa " American History X" , samo kao sto su pricu hteli da povezu sa navijacima , ali realno film je ispao neka papazjanija koja nema veze sa mozgom.

Definitivno jedan od najvecih promasaja domace kinematografije.

2 Likes

Ako idete u Madrid obucite se toplo jer je strasnih -14 :smile:

1 Like

Promasio si za kilometar.
Film nema veze sa American History X ma ni malo. Onda si jako lose shvatio taj film sto je steta. Kao da ga nisi ni gledao.
O kakvim ti ljoticevcima covece pricas, nacistima itd. To je potpuno nebitan deo filma. To je cisto da im daju neki identitet a da budu omrazeni a da prosecan covek prepozna kao negativce.
Vec sam rekao da je fim los.
A promasio si poruku i ovog filma. To je da su mnogi ti “navijaci” ucenjeni sa prijavama po fiokama i sluze svaku vlast po potrebi. Svi imaju 10-20 krivicnih.
Neko od nas da ne plati parking ide u zatvor.
To je poruka…

5 Likes

Nisam siguran koliko ovo ima veze sa sportom I da li je ovo prava tema…
Da naglasim na samom startu, ne navijam ni za zvezdu ni za partizan. Ne znam kako da okarakterisem skidanje zvezdinih plocica sa trofeja osvojaca kupa. Zanima me koje ce objasnjenje biti. Najverovatnije ce biti niko nije kriv vec su same od sebe spale.
Prosle ili pretprosle godine u Sapcu je bio zavrsni turnir kupa u rukometu I pre finalne utakmice je donet pehar na kojem je vec pisalo da je pobednik vojvodina.
Nekad mi bude zao sebe sto zivim u ovoj drzavi.

Prvo i prvo, optuzuju se nasi kosarkasi od strane majmuna rsb koje ni cigani ne vole a i mrze, napadaju decka ni krivog ni duznog. Skidali plocice sami sebe snimili i poslali snimak rsb? A kao drugo pogle koliku stomacinu ima taj sto skida.

Druga stvar je kako to da se plocice ne slazu? I otkud to da se stavljaju od 2013? Pre toga nije postojala kosarka? Ako je FSS savez odlucio da se stave, zasto fale dve? I ako je coki kosovar sam to odlucio da stavi po kom osnovu?

Od strane njih sta se plasira u medijima, ne verujem vise nicemu, znamo sa kime imamo posla. Klasicno spinovanje i obmana javnosti, katastrofa i skandal, a samim tim sklanjanje sa onakve utakmice u nedelju kada smo videli kakvo sudjenje su imali u svoju korist.

I jos jedna stvar, OPTUZBE STIZU OD ONIH KOJI SU UKRALI I POLOMILI PEHAR JBT ZIVOTE.

Ne odnosi se na tebe post, ali mi je muka vise raznoraznih spinovanja i sektasenja. Koja masinerija i spin medija. Zlo.

Ali se slazem da je debilizam ovaj potez.

1 Like

Ma jeste, dosli zvezdini kosarkasi pa skinuli :joy:

1 Like

Nemoj da se nerviras radi gustera i idiota svi znamo sta su radili godinama a sad se prave gospoda.

Realno ono sta je KKP radio za vreme Duloa kada je zvezdi bilo zabranjeno da ima jednog jedinog drzavnog sponzora otimanje igraca i slicno je dno dna. Ne podrzavam ono sto se sada desava i radi Partizanu jer je svakako u pitanju politika iza svega toga ali malo je reci da se vraca milo za drago.

Inace navijam za Zvezdu ali ne mrzim Partizan i dan danas navijam za njega kad god igra protiv neke strane ekipe.

2 Likes

Jos jace kada neko u nik stavi zvezda/pfc.
Kao 12 godina da neko ima, get a life. Evo izgubila zvezda sta trrba da radim da placem.
A ovi kvazigrobari sto seru sada , isto je bilo ore 7 godina samo su uloge bile zamenjene. Pogoyovo pesete sudija u poluvremenu itd…

@exo jos srednja skola sindrom a ?

1 Like

Jos te boli kup a? Po cemu si zakljucio da je srednja skola sindrom? Ja sam fanatik sto se Partizana tice a o tome necu ovde da nastavljam…

1 Like

Auh sad ga pretera jbt. Nema potrebe za time. Sta ti smeta sta neko ima u niku? To da li imam zivot ili ne je moja stvar, niti me poznajes…

Ne razumem vas, pa ako nekog ne pogadja ili je dete, tako mene ne zanima odrasla rasprava da li je bolji ps4 ili xo. Shvati da svako ima svoja razmisljanja. I nema potrebe da se o tome glabi.

Kvazigrobari, nase stanje stvari pokazuju uspesni rezultati u EL i poziv NBA ekipe na meceve.

Ja opet kazem da je debilizam uradjena stvar, ali napadati i pozivati na linc igrace nase me je pogodilo.

1 Like

I pobrisite sve ovo, tema treba da ima potpuno drugi smisao, glupo je raspravljati se oko nebitnih stvari.

:joy:
Ne pratim kosarku, niti sam gledao.
Ovako ekspresno javljanje samo govori o onome sto pisem.
Mene zabole, sljakam na poslu, posle idem kuci. Pa druge obaveze, trening…
Fanatik, nadji devojku ozeni se. Ako imas preko 20 godina a imas takav pristup, iskreno mi je zao.

Samo ti sazaljevaj legendo, svako zivi i radi kako zeli. :smiley:

1 Like

Vazi bro :joy:.
Ja bih voleo kada bi se svi sazaljevali kao ja sada, sa zivotom, mesecnim prilivom i ostalim. Onda ne bi bili svi ovako nadrkani i nervozni.

Samo budi objektivan, ne budi klosar. I uvidi da je isve isto kao pre 8 godina, samo onaj bata gora forsira drugog miljenika.
Ako to ne vidis, zalim slep si.

1 Like

Ja se i sazaljevam prilivom, zato i gledam sport jer mi se place :smiley:

Ta opaska sport=navijaci=klinci=lozenje nema veze sa nadrkanoscu.
Pogledaj ko se najvise lozi na sport generalno u evropi. Matorci.

Hm, u mom okruzenju stvarno je tako, al ima i klinaca. Za nasu tuznu ligu i namestene utakmice, dilere-vodje navijackih grupa, korumpirane sith lordove koji upravljaju klubova, ne razumem do kraja bas taj nivo svesti, da covek prihvati to kao neku svoju realnost. Sto je najgore svi to kao kontaju, ali bitno je da je protivnicki klub u jos gorem blatu, sport ti daje alibi da mrzis, da imas arhineprijatelja i besmislenu svrhu da ga porazis. Jer u suprotnom, bez kluba, strane, nacionalnih obelezja, sta je covek sam sa sobom, u svetu koji je pun ne jakih i samostalnih individua, nego copora hijena.