Sport

Svaka ti je na mjestu! Nasa liga je propast a samim tim i navijacka scena poslednjih godina, kakvi su prije navijaci bili… Politika je dosta umjesala prste sto se sporta tice sto je i dovelo do jos vece mrznje.

Who the fuck are ovi kosarkasi ? Upalih TV i odgledao poslednjih par minuta.
Sem Braduljice, Bircevica, Simonovica, Pena… neki propaliteti.
Todorovic koji ne zna slobodna oO.

Uf kakva utakmica Real Girona. Davno ovako dinamicnu utakmicu nisam gledao.
Cak 6 3 na kraju a moglo je biti i 12,13 golova koliko je bilo prilika.
Girona do sad najvece iznanedjenje lige, igraju vrhunski i nadigravaju se sa Realom u Madridu, svaka im cast.
Na SK1 traje neverovatna borba izmedju Delpa i Federera za titulu na Indian Welsu, tako da je ovo vece bas odlicno za sportske ljubitelje :slight_smile:

1 Like

Svako se nadigrava sa Realom ove sezone :stuck_out_tongue:

Toliko zanimiljivih utakmica veceras, golova , pa i guranja na kraju utakmice Marsej - Lion. I kosarka je bila zanimljiva ( Buducnost - Cedevita ) , a ja gledao Napoli - Djenova. Drago mi je da su dobili i da su iskoristili kiks Juventusa i da su se vratili u trku za titulu, mada mislim da ce Juve osvojiti , ali nadam se da gresim…

Edit : cekamo da @Akiris objavi neki dobitan tiket :slight_smile:

Neverovatni Del Potro. Covek spasio 3 mec lopte i osvojio svoj prvi Masters iz serije 1000!
Kakav tenis!

2 Likes

Akiris puko na Bayern :smiley:

Jbg

Novi gostujuci dres

1 Like

Bas lep dres,ako zaista bude ovakav.

1 Like

Hoce, zvanicno je. Ne znam kada ce home verzija biti predstavljena.

1 Like

Dobar. Nije lose s’obzirom na koncept gostujucih puminih koji je kriminalan za naredni period (reprezentacije 2018-2020).

Nesto bolji im je fokus na domacim, ocekujem orla preko grudi u tom stilu poput Kameruna itd.

1 Like

Izgleda da ce ovo biti prva garnitura dresova. Kao Svajcarska …

Crta posred dresa je prilicno ruzna i besmislena. Grb je tamno crveni a linije jarko crvene. Meni je ovo dizajnerska katastrofa.

1 Like
1 Like

BOGOVIIII

1 Like



Evo dresovi za po kuci :grinning:

Najodvratniji dres koji smo ikada imali, i domaci, i gostujuci, ne zna se koji je ruzniji, a ne zna se ni sta je ruznije, dezen ili to sto najobicniji template Pumin dres koji se prodaje za 20$ samo bez grba i zastave.

Meni se dopadaju oba dresa, pogotovo mi se dopada povod, odnosno Svetsko prvenstvo u Rusiji.

Neka idu gologuzi samo neka ne budu opet zadnji!

1 Like

Prošli put je pobeđena Nemačka.