Sport

Forza Macva :joy:

A dalje od Jelena slabo vidis :smiley:

Ajax trebao da dobije. Razbise ih. Odlicna tekma

Nojer in its best.

BRAVO devojke!
Kakvo surenje na SP. Potpuno zasluzeno, svaka vam cast i hvala!

8 Likes

Gledo li neko sinoc zvezdu? Ae sto nas liverpool ubi nego i sudija…

Nemoj.

6 Likes

Bas to, nemoj… glupo je.

Pa u pravu je momak. Vidim da ima puno grobara ovde, ali realno gledano, nije bilo ni p od penala. Ni jedan ni drugi. Ne kazem da je Zvezda trebala uzeti, smesno je to govoriti. Komentator je dobro rekao “Ne treba Liverpulu pomoc sudije da bi pobedili, ne znam cemu ovakvo sudjenje”
Bas tako. Farbao je igrace za neke stvari koje nisu ni bili faulovi. Sa druge strabe Fabinju da ne pokaze zuti… Liverpul je 5 klasa iznad i ne samo Liverpul, vec i Engleski fudbal u poredjenju s nasim. Ne 5 puta, vec 55.
Momak je lepo napisao, ubio nas Liverpul, ali i sudija. Ako mislite da je bilo sve objektivno, onda ste zadrti navijac i hejter. I ne, nemojte sa pricama eto kako je kad se sviraju nepostojeci penali. Uopste u to ne ulazim. Simpatizer sam Zvezde, ali cu uvek navijati za nas klub kada igra protiv stranog.
Za mene su teski bolesnici ljudi koji navijaju iz srca za strani klub, protiv naseg… Bila to Zvezda ili Partizan, a imam drugare na obe strane… Bolesnici.
Da je igrao Partizan protiv Liverpula, navijao bih istim zarom.
Mislim, uplitanje Partizana u pricu je bespotrebno, ali vidim komentar i nick u kom pise pfc, pa mi je jasno i zasto je napisan ovakav komentar.

Zvezda je igrala bolje nego u Parizu i sa prvim poluvremenom sam itekako zadovoljan. Ipak, kao sto rekoh, Liverpul je mnogo mnogo bolji tim i to su pokazali i u drugom poluvremenu.

Na sve to, sudija je samo usrao utakmicu. A staviti opet Nemca protiv Srba, uzas. Kao da nam namerno to rade.
Po mom misljenju, ovom sudiji ne bih dozvolio da sudi vise Ligu Sampiona. Svirati dva penala, onakva… Jel stvarno neko moze da kaze da su ono penali? Da nije bilo makar 3 nepostojeca faula svirana u korist Liverpulu?
Ako to sebi iskreno kazes, onda se druze zapitaj. Prvo se zapitaj u poznavanje fudbala, a onda i zasto si toliki hejter…
Zvezdi svaka cast, zbog toga gde je dosla. Isto bih rekao i za Partizan da je na tom mestu sada, bas kao i 2003. kada im je Real dao samo 1 gol u 2 utakmice :slight_smile:

6 Likes

Ja sam ovo gore “nemoj” protumačio kao nemoj da nam zagađuješ virtuelni prostor sa raspalim srpskim fudbalom u koji Žvalo utjera i opere milione evra svake godine da bi zatucanim balvanima na tribinama namirio hleba i igara, dok djecu liječimo SMS-ovima, bolnice nam se raspadaju a na granicama nam je svaki dan Arsenije III Čarnojević.

I zato - nemoj.

5 Likes

I jedno I drugo. Kakvi grobari kakvi cigani. Nije to bitno. Nego me smara to sa sudijama. Desava se. Ali niste videli verovatno neke startove zvezdinih igraca koji su bili za zuti ako ne I crveni. Tacno vidis da su iz nemoci I ocaja krsili. Pa im je progledao kroz prste.
Iskreno mi je zao, verujem da su se trudili.

Tema je Sport. Sta ocekujes u njoj? Ne pise momak o Jelen Super ligi, vec o Ligi Sampiona… A to dalje sto pises, to niko nije ni spominjao, a svakako nije za temu sport…

1 Like

Nema sporta kada je nas fudbal u pitanju.
Sve je to jako usko povezano. Pola tih i menadzerise te igrace. Kada bi znao ko gura pojacanja jos. Tako da su kod nas te dve stvari spojene.

Penal bio ili ne je glupo polemisati. Dosudjen je na asistenciju sudije iza gola, cime se vi branite danas da nije mogao da vidi, ali kada je onomad taj isti ne bukvalno, ali sa te pozicije “video” da je lopta presla liniju tada nije smetalo. A i kakvi se penali sude u jsl, meni je fascinantno da se neki cude za juce.

Ista su govna svi. Vi ste postali privatni klub zvalavog, magijama je toboz vracen dug 50 miliona, ulozeno para koliko nikad nece niko videti na pojacanja. Nama su nametnuti u upravu, i kroz klub i tribine da nema ko da zucne. Svima odgovara.

Zemlja nam je cirkus a fudbal jos veci.

4 Likes

Tuzna istina naseg fudbala, od 50m duga do igranja LS.

Ni mi nismo bolji.
Ne zelim da branim g***.

1 Like

Naravno to stoji, stoka u upravi i placenici na tribinama.

1 Like

Ako je tema sport, sportski je podnijeti poraz a ne kukati na sudije a veze nemaš gdje se nalaziš na terenu i kojim se sportom baviš.

Drugo, Zvezdi (a i Partizanu) se sviraju mnogo smješniji penali nego oni sinoć, nisam te vidio da si došao ikad ovdje da kukaš zbog tog.

Treće, igraš devedest posto namještenih utakmica, protivnički igrači ti se sklanjaju, sudije vodiš na ljetovanja, onda se čudiš kad primiš 5-6 komada od iole bolje ekipe a imaš snage za 15 minuta trčanja. Pritom si sprcao 6,5 miliona evra! samo na “pojačanja” za JSL koju bi svakako osvojio jer je tako blagougodno našem Mesiji, a svi ti igrači ne vrijede ni deseti dio tog novca iako se mediji ubiše da to drugačije predstave.

Džaba svi Jelen Superliga rekordi, kad izađeš u Evropu vidiš da je to sve bacanje magle, zadnja velika Zvezda je ona koja je sa Žigićem, Stojketom, Bastom, Jankovićem razglavila Romu u Beogradu, a gro tog tima je potekao iz omladinske škole. Sve od tada je sunovrat i silovanje neke nostalgije da je Zvezda evropski velikan i da joj je tamo mjesto, što nikad nije bilo dalje od istine.

Vrijedi za oba Titova blizanca, u upravi vam sjede kriminalci, na tribinama su vam kriminalci, sude vam kriminalci, pobjede su vam protkane kriminalnim odlukama, fudbal vam je kriminalan. Umrite više, tužno je posmatrati kako bičem tjeraju raspadnuti leš da pleše na vrelom ljetnjem danu. Osjeti se brate.

6 Likes

Au ljudi pa zar je moguce da je onaj moj komentar napravio nesto poput ovoga :joy:.
Logicno je da cemo izgubiti ipak smo outsideri na LS. Za penal se videlo da ga nije bilo a za onaj gol zvezde protiv partizana sam neutralan jer nzm da li je usla il nije. Ipak je tema sport ne morate uvoditi politiku ma kolko god da je prisutna. Zna se da se mesa ko dijamant. :wink:

Posto vidim da ovde zaista ima “pravih navijaca” i vernih pratilaca Jelen Super lige… Samo da vam kazem, prica je o utakmici Lige Sampiona izmedju dva kluba. Boli me k ko je kako trosio i krao pare, ciji su navijaci glasniji i opasniji, koji klub ima vecu istoriju i u kom su veci mafijasi. Boli me k gde se namestaju i igraju takvi mecevi, koji igrac je promenio frizuru i ko ima lepse dresove.
Pricam o utakmici Liverpul - Zvezda, ne o sugavoj JSL. Pricamo o fudbalu i utakmici izmedju dva kluba. Shvatite bar ono sto citate. Sta ste zapeli sa tim debilnim cinjenicama, ko je sta i kako uradio.
Upravo komentar “Nemoj” se trebao odnositi na ovo sto vi pisete. Ko je uospte spominjao to sto pisete. Ako ces iskreno, nemam pojma ni gde je Partizan ni u kom sastavu igra Zvezda u JSL, jer me taj ocajni fudbal i ne zanima, kao ni budaletine koje se vesu po ogradama sa bakljama u ruci i u drugu stranu gledaju kao zivotinje zeljne krvi i borbe. Nek se neko naljuti, ali za mene su to tupi primitivci. Seru kako klubovima rukovode mafijasi, a onda idu na te utakmice, pijani, drogirani i skacu jedni na druge… Primitivizam, kako JSL, tako i vecina navijaca.
Ali, ja o tome nisam pricao i to me ne zanima.
Momak je konkretno spomenuo utakmicu Lige Sampiona, ne JSL i namestanja i ko je kako odigrao protiv Zemuna i gde je vodio sudiju na more.

Liverpul je daleko bolji, sudija je pokrao Zvezdu, Zvezda bi izgubila i da je sudija bio korektan i objektivan. Zvezdi svaka cast na prvom poluvremenu. Kraj price.

Samo kazem da nema pravo zalbe na penale, kad ih ovde ima na izvolte takve.

Neki vas rece pre par kola, ako je sudija svirao onda je bio. Ali te izjave su po potrebi.