Sport

Dzabe pricati… 2+2=5
Poredis LS i JSL… :unamused:

Fudbal bi trebao da bude isti. Ako nema penala tamo nema ni vamo.

Ne pokusavam da uporedim. Nas jedva i da pratim. Maltene samo rezultate. Nego citam komentare i malo mi je smesna ta prica. Nije bitno da li je bio ili ne, nego ko se zali najvise.

Da se vratimo na utakmicu sa Liverpulom, prvi penal definitivno nije postojao onakvi dueli se desavaju na svakoj utakmici i po par puta ali drugi penal je postojao jer je prvo loptu udario glavom i da ga nije pogodila u ruku lopta bi dosla do cini mi se Fabinha koji ju je cekao izvan 16m…

Vrlo diskutabilno… Namere nije bilo ni 1%, a to da li bi dosla ili ne… Pitanje je.
Na kraju krajeva, taj drugi je i odbranjen. Ali posle onakvog prvog penala, sebi, kao ozbiljan sudija,ne smes dozvoliti da sviras ovakav drugi penal…

A ne, nemoj nipošto da porediš ta dva prvenstva jer ne važe ista pravila, tj. ono što se svira Zvezdi u domaćem prvenstvu ne treba da se svira protiv nje u LŠ, jer je LŠ ipak jedno pošteno takmičenje. :slight_smile:

Ma glupa je prica, to je kao da sedi dete kuci ne izlazi I mama mu prica kako je najpametniji I najlepsi. A onda jednom u 3meseca izadje u park da se igra a tamo medju drugom decom shvati da niti je najlepsi niti najpametniji.

2 Likes

I onda optuži druge da imaju iskrivljenu sliku o tome šta je lijepo i pametno. :smiley:

3 Likes

Koliko ste samo skrenuli sa puta… Navijaci su posebna fela ljudi… Najmanje se u sport razumeju :slight_smile:
Pozdrav i svako dobro, ja se ovde iskljucujem :raised_hand_with_fingers_splayed:

Au koliko negativnosti iz ljudi izlazi. Ako neko misli da Zvezda moze da parira bilo kome u grupi onda prestanite da pratite fudbal. Jedan igrac Liverpoola vredi kao Zvezda, Partizan i njihovi stadioni zajedno. A porediti fudbal kad je Zvezda pobedila Romu, tek to je komedija :joy:
Mislim da nije realno da nasi klubovi igraju LS, kvalitetom i svim ostalim zaostaju svetlosnim godinama, LE je realnost… A LS kada neki nas klub udje, svakako lepo.
E sad, ja ne ulazim u te price kako se taj zaradjeni novac trosi i gde zavrsi, to je u ovoj zemlji jasno i golubu na grani…

Braćo moja, o čemu vi pričate?
Ne znam zašto toliko pljujete Zvezdu? Svaka im čast što su uspeli da se plasiraju u ligu šampiona i to je to… Podsetiću vas da je PSG Nejmara platio 220 miliona €!

Gaženje je bilo neminovno, Zvezda je upala u pretešku grupu… Najgora sorta ljudi su mi “navijači” partizana koji umiru od zavisti i sada se naslađuju porazima Zvezde, a da su kojim sličajem upali u grupu u koju je upala Zvezda, gazili bi ih dva puta jače nego što gaze Zvezdu…

Zvezda je krenula svoj put od PRVOG kola kvalifikacija i jedini je klub u istoriji kome je to uspelo ikada… Da ste pravi navijači, čestitali bi ste i navijali za svoj klub…

Srdačan pozdrav iz lige šampiona

1 Like

Vidi nešto, glupa ti je priča. Prvo, ni PSG, ni Liverpul a pogotovu Napoli ne spadaju u najjače ekipe u LŠ. PSG ulaže pare neminovno, ali dok ne osvoje nešto to je prosipanje niz vodu.

Drugo, glupo ti je poređenje sa Partizanom kog niko nije ni pomenuo u pozitivnom kontekstu osim tebe. No to je malograđanski karakter koji kaže nek smo bolji od onih drugih a u LŠ nek nam nabiju 50 golova.

Treće, Partizan je igrao LŠ dva puta, oba puta sa lošijim timom od ovog kog sad Zvezda ima, i nije nijednom bio ni blizu da se ovako obruka. Posebno upečatljiv je bio nastup 2003. godine kada ih u Humskoj nije niko dobio, a igrali su sa Realovim “Galaktikosima”, po imenima možda najjača ekipa ikad, zatim sa Portom koji je te godine osvojio LŠ, i sa Olimpikom iz Marseja koji je te godine kao trećeplasirani otišao u Ligu Evrope i igrao finale tog takmičenja.

U tom timu Partizana, koji je primio ukupno 8 golova na šest utakmica glavni odbrambeni igrači su bili čuveni Branimir Bajić i Nikola Malbaša a branio je još čuveniji Nikolas Asprogenis.

Ne igra se fudbal od juče, evo ja recimo dobro pamtim sve.

1 Like

I’ll leave now :smiley:

3 Likes

Pa izuzimajući PSG u ligi u kojoj nemaju konkurenciju, ova druga dva tima nisu najbolji ni u svojim zemljama, za ligu šampiona i da ne govorim. :slight_smile:

Gore se ljudima sa samim nickom pfc govori koji je navijač i tobože govori kako su zvezda i partizan isti…

Golman Partizana je tada bio Pantić, Asprogenis tada nije ni bio u klubu, pratio sam ja sve to, i navijao za partizan, samo ne znam kako si zaključio da su tadašnji timovi partizana dva puta slabiji od zvezdinog sadašnjeg?

Kako ti kažeš, Liverpul, Napoli i PSG su osrednji timovi

1 Like

Za Napoli se slazem, nisu u samom vrhu, ali su odma iza tog vrha.
Pa Liverpool je prosle godio igrao finale LS, a ove godine deluju jos bolji, verovatno ce se boriti za titulu u premijer ligi pored onakvog tima City-ja, pratis li ti uopste fudbal? :slight_smile:

1 Like

Da Pantić je bolji golman od Asprogenisa, nesumnjivo. :smiley:

Poenta je, tu ste gdje jeste, uživajte i ne krivite nikog za loše rezultate osim svog trenera i igrača. Timovi u vašoj grupi jesu jaki ali se sa njima može igrati kao što je Zvezda i pokazala u prvoj utakmici. Ove druge dvije su stvarno loše, nerealno loše s obzirom da je Zvezda tim sa najboljom odbranom na balkanu i da u ovoj fazi takmičenja niko i ne zapinje previše ako ne mora.

Pa niko od zvezdinih navijača nije krivio sudije ili bilo koga za poraz, samo je komentarisano da je penal glupo dosuđen, što i jeste… Jedini koji kritikuju zvezdu su navijači “drugih klubova”…
U zvezdinoj grupi svi moraju da zapinju, jer je jebeno napoli igrao nerešeno sa zvezdom i psg-om i pobedio liverpul, dok liverpul ima dve pobede, psg neresenu i pobedu… Pogledaj tabelu, zaista nemam živaca da ti objašnjavam, na svaki mogući način pokušavaš da umanjiš zvezdin uspeh, ne zameram ti, ali je glupo da kažeš kako je Zvezda izbušena od osrednjih timova

4 Likes

Ja vama da cestitam za neka prosla vremena, i sa tim nemam problem.
Ovo sto se sada desava nema veze sa sportom. Ne zasluzuju cestitku sta god da urade ni mi ni vi.

Ovaj trenutni uspeh je samo mazanje ociju. Jeste uspeh ali je sarena laza. Cuj ovo je sport i ls, drugo me ne zanima. Pa posle se cudimo sta je sa reprezentacijom. Pratite nemam ja taj problem, ali dzabe nam kuknjava na sve ostalo za nas fudbal. Evo cestitam na plasmanu. A to 4 kola kvalifikacija je promenjen sistem i dokaz gde smo uspeli da dodjemo koliko smo bedni. Pobedjeni timovi iz litvanije i letonije. Ako nam je to uspeh onda… za mesare iz Trnave i onaj sugavi vestacki klub svaka cast.

Ne znam samo gde i ko prica o rezultatima u LS. Ja ne govorim o tome da je penal odlucio, niti da ste rekli da je odlucio, nebitan je, ne mesaj stvari jer niko to nije ni rekao… Ne znam sta vas pogadja toliko. Takvih penala ima 30+ na vasim i nasim mecevima.
To sto imam taj nick odma karakterise ljude, ja na utakmicu nisam isao ima preko 5 god. Ne zanima me nase vise. Pa vi se jedini busate sta god neko da kaze.

Ja se prvi nadam da cemo mi biti sankcionisani i baceni u beton ligu pa da niko nema koristi od kluba, e tad bih opet poceo da pratim.

Ljudi, fudbal nam je jadan. Ne pominje niko rezultate, pa i mi bi prosli tako u istoj grupi.

A i ta vredjanja nisu korektna. O cemu god da pisemo vas niko nije vredjao…

Ma najbolje je da pratimo partizan kako gubi od surdulice, e to je spektakl hahahah.

Ili da se prisetim duleta davitelja i svih silnih namestanja partizana, ali kao sad je problem zvezda u jsl, bukvalno komedija.

Penal realno nije postojao jer se takve stvari desavaju u premijer ligi 5 puta na tekmi, a da li bi to neko svirao i za koga u jsl realno koga zabole.Mi bi izgubili sa njim i bez njega i niko ne ocekuje nesto drugo, bas zbog toga je jadno, jer zasto bi to svirao ekipi koja gubi i ocigledno ne moze ni pola da predje osim ako si degenerik.

Bitno da je sudija izbrojao onako lepo 3 faula i dao zuti zvezdinom igracu a igracu liverpula se nesto zabrojao xD. Smesno ali dobro oni su ipak imena valja se i plata zaraditi.

Ajde malo na zajebanciju da prebacimo.
Mene najviše čudi što posle tolike nepravde koja je učinjena zvezdi dr terzić nije izdao saopštenje. Posle njegovog objašnjenja mislim da bi nam svima bilo lakše

2 Likes