Spotify konačno u Srbiji

Pa kako nije, aj plati ovo aj plati ono, te sam telefon i pretplata te neki internet pa tv nakupi se mesecno.
Za nase uslove 8e mesecno je previse. Za malo tandrkanja muzike je puno.
Kao kada bi nekome u EU trazio 50- 80E za to mesecno. Aj da vidim ko bi platio.
Nece to niko uzeti sem ako ne bude na nekom paketu.

Upravo, ja sinoc napravio free nalog na fonu i jedino sto vidim da fali opcija za slusanje offline t.j. skidanje muzike direktno na fon. Proba ne kosta nista…

1 Like

Eto vidis, ovakvo iskustvo bih i ja hteo. Al tokom ovih nekoliko meseci da koristim free verziju, sve te preporucene liste su mi dosta metiljave, lose pogadja sta me uopste zanima, a kamoli da nadje muziku koje bih rado odslusao opet. Tek retko ubode neku numeru koja mi se stvarno svidi.

Neko vreme mi je pustao eksperimentalni dzez, ne znam otkud mu to palo na pamet. U praksi pustim neki daily mix ili discover weekly pa slusam s pola uveta, iako mi selekcija nit smrdi nit mirise.

Tako da vec mesecima ‘testiram’ spotify, sve se nesto kanim da predjem na premium, al ne daje mi se 10$ mesecno kad mi je iskustvo tako bleh.

Sta radim pogresno, Draga Saveta?

1 Like

Problem je u tebi. Imas zaista uvrnut ukus :smiley:

1 Like

Kad sam u početku imao free account, još sam nekako i trpeo reklame, ali kada pustiš neki album, može samo shuffle i to obično b-strana albuma a ponekad i ponovi istu pesmu. Kada pustim playlistu ili radio od nekog izvođača, mahom su bile neke stvari koje su bile daleko od željenog. Kontam da je to “namerno” da bi se pretplatio. Za MENA region je $5/mo, što je kafa i po. Sada su uveli duo, gde za $6.5 dvoje ukućana imaju premium, pa sam ubacio ženu.

Mi smo u firmi uzeli family premium. Mora svako da kuca da zivi na istoj adresi :joy: i ima opcija family mix da se ukljuci, da uzme i napravi playlist od mjuze svih clanova. Bice 50 cent sa ‘armonikom.

Meni je odlican spotify za sada.

2 Likes

Da dodam, username mi je akiris ako oce neko da se pratimo i to, be my guest :open_hands:

Ma nije ni to neka cifra ali sam uhvatio sebe da imam svako malo tako neke “male cife” samo “jedna kafa” cifre…
Pa samo dobijam SMS svako malo, te skinuo ti apple za dodatni icloud prostor, pa aj za amazon, bla bla… :smiley:

6 Likes

Ono sto meni najvise smeta na free verziji je sto ne mogu da pustim odredjenu pjesmu koja mi se slusa, vec moram neki njegov album da shuffle, stvarno lose.

Meni je Spotify vrh koristim ga preko 10 godina, deezer sam probao u medjuvrmenu i ubrzo obrisao, tada kada sam ga skinuo je imao daleko losiji izbor pesama, jedino je imao bolji izbor domace muzike koja me nimalo ne zanima tako da sam ga obrisao.

Pesme samo na telefonu u free verziji moras na shuffle, dok na konzoli ili pcu ili cak televizoru, ako im tu aplikaciju, mozes da pustas sta zelis.

Pre je bilo na Spotify lyrics ali su to ukinuli. Možda sam par puta to pogledao, šta znam, nije loše da bude deo servisa.

Ima lyric i sad, skroluj dole ali nema pretrage po recima pesme.

Ovde? Hmmm

No, no here

Bas sam pustio istu pesmu, imam samo behind the lyrics a ne i tekst

Vidi skini poslednju verziju aplikacije, imam premijum a ti?

Poslednja verzija premium.

Ah, behind the lyrics ide kad nema teksta, kad peva onda ide lyrics, sve kul :relaxed:

Bem li ga onda…cek da probam sa nekom drugom pesmom!?

Evo sad proverih tako je i kod mene ali udjoh na neku playlistu i gomila nema lyric…izgleda da zavisi od pesme.