Šta trenutno igrate? 2017

Igra se Tomb Raider DE, veceras uhvatio malo vrijemena da igram.

Niko da ne napise nista za GT DEMO ?
meni onako meh, nema vau efekat , ni igracki ni vizuelni.

Pa pazi, pola Amerike je uništeno u drugom delu od strane samo jednog Conduita. Normalno je da se ljudi plaše. Jeste da nervira taj stereotip, ali ovde ima neke osnove. :slight_smile:

Aaaa pa nisam jos stigao do tog dela,al znaš na šta mislim :slight_smile:

Tomb Rider DE ili Shadow of Mordor? :slight_smile:

Why not both :slight_smile: .

Gledam sada sta mi treba za DS3 platinu. I au brate, ovo je stvarno preterana platina.
Da ja grindujem satima, danima da dobijem jedan item je tako glupo.
Platina treba da bude teza, da osetis neku slast kada je dobijes, ali treba da bude i smislena a ne kao u vecini igara sada- udji u pecinu 17384 puta da pronadjes to i to, skoci 34 puta u minuti neprijatelju na glavu dok zongliras 3 flase piva.

Cak i igre godine danas, nisu nista bolje nego neki AAA naslov od pre 10ak i vise godina( sem vizuelnog tj grafike). Sve je postalo krava muzara. Imao si pre igru koju igras 20 sati, dlc koji traje 5 sati mininum u td. Kao sto je uradio W3.

A sada?
a5njO7q_460s

edit: izbrisao sam GT, meni se bas ne svidja. Igram iz 3 lica uglavnom voznje i ovde mi je ta kamera ravna nuli. Napravljena je tako da imam osecaj da se ceo svet okrece, a da auto stoji u centru i ne pomeri se ni malo.

Zato sada skidam vec famozni :smiley: U4 da ga predjem, i skidam opet Infamous SS. Posto sam morao da brisem nesto zbog dema GT koji ima 40+ gb, a obe ove igre imaju 45 gb.

Dok se ne skine cekam da pomognem nekome, ali nema nikoga. Citam i razlog je definitivno jer sam bas prefarmovan :smiley:

2 Likes

Kako predivan osecaj dok igram forzu horizon 3, a na ps4 se skida last of us :slight_smile:, thanks @MikiMan

1 Like

Ja sam odigrao prilicno demo-a i moram priznati da je igra sjajno napravljena. Moze da se igra komotno na kontroleru. Sve sto su dali od staza sam obrnuo i bio prvi na njima u SP, osim prokletinje koja nije na asfaltu, vec je polu reli, tamo me osure i nema sanse da drzim kola u pravoj putanji.
Probao sam i MP, moram priznati da nisam bio toliko los, ali mnogo zavisi od kvalifikacija, recimo da nisam ni jednom uspeo da budem prvi, ali sam svaku trku zavrsavao barem za 4-5 mesta vise od startne pozicije. Na primer kvalifikacije 12, kraj trke 7. Suvise je malo krugova da bi se uspelo prestici vise od 1-2 protivnika po krugu. Najbolje mi je islo sa najbrzim kolima, jer tu ljudi puno grese, a meni leze nenormalno, prakticno se lepe za stazu, pa mogu da ulecem ostro u krivine.

Ovo je igra koja dobija puno ako se igra sa volanom i sada se razmisljam da testiram jedan. Dugar ga ima, pa ce taman sutra posluziti u te svrhe. Ali se samo plasim da ce se demo zavrsiti do tada :frowning:

Sto se grafike tice, ona mi je skorz ok i igra radi na PRO u 4K. Pravi sud se moye doneti tek posle neke kisne ili snezne staze, koje ovde nije bilo. Nocna voznja je super i daje delimican ustisak koliko dobro izgleda igra.

Nije graficki na nivou Driveclub-a po broju efekata, ali je i dalje jako lepa. Kola su mi odlicno napravljena i imaju gomilu detalja, kao i okolina. Meni je igra daleko preglednija i bolja za upravljanje od Driveclub-a.

Probajte dok jos mozete. Ja cu je sigruno uzeti u nekom trenutku u full verziji.

Instalirao se U4, graficki naravno impresivno. Vec sam dosao do prve kutije na tockicima. :joy:
Nastavljam da igram u ponedeljak, posto za vikend sada treba malo i da se druzim sa lepsom polovinom, inace moze da padne

3 Likes

Nudi mi neki momak zamenu za Dead Island, pa ne znam da se odlucim izmedju te dve :slight_smile:

Ja sam sinoc skinuo Nier Automata, jutros odmah otkinuo sat vremena igre. Glavni mi je problem sto igram na misu i tastaturi, a na to definitivno nisam navikao, presao sam ovako manje od deset igara u zivotu. Ali vrijeme je da mi se prsti i mozak utrenitraju, mora se jednom i joy ostaviti.

Novija svakako :slight_smile:

Sto ne povezes dzojstik sa PC-jem?

Kupicu neki za pc, ali se bojim da ce biti neka ispala I da ne rade oba analoga. Je li se moze provjeriti ili se to vise ne desava, znam da je prije bilo nemoguce naci joy, I da ga detektuje kao x360

Ako kupujes XO, ne treba ti nikakav dzojstik za PC, koji su ionako losiji dosta od dzojstika za XO/X360.

Mozes i Dualshock 4 da koristis, preko DS4Windows ga emulira kao da je x360 gamepad tako da ti ni ne treba da podesavas kontrole.

Moze I rockband bubnjevi da se povezuju za Dark Souls run…

Ja koristim i DS4 i XO dzojped na PC-ju bez problema.

I kakvi su ti prvi utisci? To mi ostade zao sto nisam uzeo free kopiju kad je Eidos nudio zaposlenima. Mislio sam da su samo animu fetishi u pitanju, da bi posle ispalo da svi igru obozavaju.

Da mi u firmi nude besplatno i hentai uzeo bih :smiley: .
Moras da se uklopis malo :slight_smile:

EDIT :
Igra li ko shadow of war ?

Uhvatila me nostalgija i skinem na pc Bully jer ga nisam presao dok sam ga imao na ps2 stigao negdje na pola igre i ne znam sta bi dalje… Sad polako u stare dane i preci ovo :smile: