Šta trenutno igrate? 2017

Za sada vrlo pozitivni. Borbeni sistem mi se vise cini da je tu da drzi paznju, te ima bas Platinum smek. Za sada nije bilo ni uvoda u pricu, samo se upoznajemo sa B2.
Kao I prvi Nier, igra je mjesavina svega: bullet hell dio, platformski dio, 2.5 dio, pa onda jedan dobar anime dio.

Ono sto me privuklo je sto su sve recenzije potencirale da prica “raises some questions” sto valjda u meni trigeruje neki primitivni dio, te moram da vidim o cemu se radi. Pitanje je samo koliko cu igrati, a koliko odgledati na youtube, posto igra ima 26 krajeva.

1 Like

Igram tek neka 3-4 sata Last of Us i za sada mi mnogo vise lezi gameplay od onog u U4.Uncharted mi je nekako childish igra dok LoU mnogo ozbiljnije deluje, i iznenadjujuce dobro izgleda jos uvek iako je igra prosle generacije.Videcu jos ali ima potencijala da mi se bas svidi.

Kada sam gurao kontejner potpuno sam se odusevio nakon onoga u U4 :smile:, ali mi ovde za sada ne smeta jer ima nekog smisla za razliku od kutija sa tockovima u nekim prastarim izgubljenim gradovima.

1 Like

Hahaha tu titulu treba ND da dobije :smile:

Igra ima 4 ili 5 pravih krajeva, ostalo su neke varijacije koji nisu nešto bitne.

Nova hit drama “Dama sa kamelijama i Gospodin na točkovima” :smile:
@gospodin_covek , matori,da nisi ti kao klinac padao dosta sa rolera? :smile:
@robotnjik , šta kaže psihologija?

U zivotu nisam stao na to cudo :smile:

Uzeta platinica za Hob. Ne znam kako je meni na 1.14 update-u prosla platina kad nikom drugom nece :sunglasses::face_with_raised_eyebrow::scream:

Takodje sam poceo The Evil Within 2. Za sada je dobra mada nekako ovi open world delovi mi se ne slazu tj. neobicno mi je.

Koliko ti imas platina? Vidim da si hunter.

15 komada za sada.

Jbg nije bas impresivno… Ne znam kad planiras da stignes stevvu i one azijate… Al dobro…uvek mozeš da se takmičiš sa Akirisom :slight_smile:

Nije uopste ali koliko vremena, zivaca itd itd imam i ovo je odlicno sto se mene tice. :rofl:

Ako si ti zadovoljan ja sam još više !
:smiley:

Svi su ludi, nema leka :smiley:.

2 Likes

image

1 Like

Blood and Wine ekspanzija je toliko prelepa da pomalo pisnem svaki put kad upalim :smile:.

1 Like

Zbog boja. Totalni kontrast ostatku igre. :slight_smile:

Hajde da vidimo sta sve ima

2 Likes

Završih jutros TWD: Season 2, emocionalno iscrpljujuće iskustvo puno obrata i napetosti. Neće biti neki spojler da kažem da se ovdje umire više i češće nego u GoT.

Odlična priča, izuzetni likovi, uživao sam više nego u seriji.

Presao Bully Scholarship Edition po prvi put, fina teen igra sa puno humoristicnih stvari, misije su odlicno napravljene doduse kod svake Rockstarove igre tako i bude… Bilo bi odlicno vidjeti i drugi dio ove igre.

2 Likes