Šta trenutno igrate? 2017

Ja uzeo Star Wars Battlefront 1 na popustu za 6$, iako nisam uopste u tom svetu, delovalo mi je primamljivo jer gameplay dosta podseca na Battlefield 1. Ljudi moji, ceo dan nisam mogao da se skinem sa konzole, pucnjava i eksplozije na sve strane. Mape su brutalne, pogotovo ona u sumi. Grafika je prelepa, igra leti kako lepo radi, uzivanje. A i serveri su puni. Mogu da zamislim sta ce da bude sada sa dvojkom. Moracu da uzmem onda i drugi deo… Za nekih 2 godine kad bude 6 dolara deluxe edition. :smiley: Sve pohvale.

3 Likes

A secam se da je sve kostalo preko 100 dolara kada je igra izasla.
Iskreno precenjeno totalno. Za 6 dolara bih i ja kupio cisti multi naslov. :smiley:

1 Like

Kupi Nier Automata! Pored toga sto je igra odlicna, soundtrack sam vrijedi 60$.

Za sada sam odigrao tri sata, od toga dva sata je bilo ispunjeno fenomenalnom muzikom i ekspozicijom koja bas puno obecava.

1 Like

Zavrišo Nier pre par meseci. Kada sam ga hvalio niko se nije javljao i prošla igra nezapaženo, a totalno ne zasluženo. Igra je pravo malo čudo.

@iKaran samo sačekaj da krene malo priča da se odmotava, postaće još zanimljivije. Inače igra ima 5 završetaka koji se smatraju potrebnim da bi se priča završila (moraš igru preći 5 puta), ali nemoj da te to brine, svi su različiti i prate druge likove i igraš iz njihove perspektive. Meni je bilo potrebno 40+ sati da uradim sve što sam hteo. U suštini sam mogao i platinu da napravim, za još nekih 5-6 sati igranja.

Za sve ostale, topla preporuka, jednostavno ovakvih igara nema na tržištu i neće ih skoro biti. Koliko se svima svidja Cuphead jer je drugačiji i igraju ga iz tog razloga, kao i zbog težine. Ovde je upravo slična priča, nema ničega ni približno da se igra, a za težinu, stavite ultra hard (jedan udrac od protivnika i ćao ste :slight_smile: )

1 Like

Za vikend još malo seo (5h u komadu) da produžim Zelda BOTW i napokon mogu reći da sam očistio pola mape, broj utrošenih sati neću ni gledati jer se plašim da pogledam. Igra je pravo osveženje i sa pravom je dobila tako visoke ocene. Osećaj da se stvarno nalazite u tom svetu i da gde god se pogled proteže možete i stići, pa kada se napokon dokopate do tog mesta, pa opet pukne pogled na drugu stranu i ugledate još nešto što bi hteli da posetite, je jednostavno nestvaran. Uz dodatak borbe koja tako vuče na DS.

Uh, eto opet problema, završiću i ovu igru, pa ću plakati jer nema ni približno sličnih igara. Muke ljudi, kada se igrate 34 godine, onda se i traže igre koje se razlikuju od ostalih :slight_smile:

1 Like

Au brutalno izgleda

HDR ako je uključen, onda se i efekti prenose na SS, a rezolucija za SS mora da se podesi. Razlika u prikazu izmedju kombinacije 4K+HDR u odnosu na 1080P je nenormalna, posebno ako su pristni jaki izvori svetlosti i kontrasti (vatra u kasnim satima ili izlazak/zalazak sunca). Ja sam skupljao vilicu u Lost Legacy na nekim mestima, a horizon je najpribližnije od igara tome.

1 Like

Od onog pisanja imam sedam sati u Nier Automata. Malo je reci da sam se navukao na igru, danas citav dan na poslu kao zombi, i cim sam dosao sa posla nastavio da igram.
Prica se krece kuvati, ali kontam dance u narednih deset sati da krene ludilo.
Nevjerovatno je koliko me igra podsjeca na odlicni FFXV, otvoreni svijet ima isti osjecaj, te soundratrack izaziva slican osjecaj melanholije.
Igra kao da je izasla iz ps2 ere, nevjerovatno je da je nekome dopusteno da ovo uradi u 2017. godini, kada se svaki dolar proracunato ulaze u spektakl i mindless akciju da bi se privukla teen publika.
Velika preporuka!

2 Likes

Posle duzeg vremena sam uspeo da nesto pogledam,a i da nesto odigram. :wink:
Sve u kratkim segmentima ali dobro da sam i to “uspeo”…
Little Nightmares je super horor-platformer.Nema sta,oproban recept koji je utemeljio Limbo i ovde je uspesan.Interesantna prica,korektne zagoneteke,graficki lepa igra…U sustini dobar naslov koji vredi imati.
A zapoceo sam malo i EW2.Par chapter-a samo…
Ali deluje kao dobar nastavak.Svidja mi se sto je prica pojednostavljena(bar se za sada tako cini),tako da nema mozganja kao u prvom delu zasto?,gde?..
Bice ovo izgleda jos jedan uspesan horor Mikamija. :slight_smile:

Za Ew2 sacekaj Ch. 8 da vidis to zasto? gde? kako? itd…:scream:

2 Likes

Uncharted 4 .
Grafika prelepa, ali skriptovano do bola.
-Igra napravljena u 2016-stoj -ne moze da se unisti svetlo oruzjem.
-Chapter 6 bezim iz one vile. Bombe bacaju na mene, niti se vidi ko ih baca, samo ulete odjednom kroz prozor. Iako je ostao 1 neprijatelj koji je u pm.

Au ljudi al ste razmaženi jbt… Jednostavno je takav tip igre i upravo su očekivane ovakve stvari. Ako tražiš realnost i da bude sve logično, onda igraš… ne znam ni ja… civilizaciju, settlers…

1 Like

Znam brate ali bezveze je, isto sam ja primetio.Jedan protivnik u tri lepe od mene svake dve sekunde mi pakuje bombu u dzep…To je fozon iz CoD-a koji je dosta debilan.Nije da li je realno ili nije samo je glupo.

Takvim potezom su sigurno hteli da podignu nivo dinamičnosti u napucavanjima. Da ne bi samo blejao u zaklonu i do poslednjeg čoveka jednostavno ih skidao jednog po jednog… Ovako malo roll, promena zaklona, flank…

Pizdim jer igram na crushing, koljem ih 5 minuta. Da ne budem nekulturan, cesnem se za bradu i uleti bomba koja eksplodira za sekund i po .
Umalo kontroler nije dosao do komsije.

rsz_a4cb26cf145647934407619662_700w_0

1 Like

Sutra pocinjem TLOU. Gde kupujete guest/fantom naloge? Kako se krecu cene?

Fantoma valjda više i nema, a guest na razmeni igara… Pitaš i ovde šta te zanima, možda neko ima…

Ja sam presao Nier Automata, tj dobio prvi kraj. Sada kampanja sa jos dva lika, i onda pisem konacne utiske. Cekam i da se prica kompletira sa svih strana, sto ce mi pruziti ostale dvije kampanje.
Opet cu napisati koliko me igra podsjeca na meni odlicni FFXV, od combat sistema do atmosfere igre. Uglavnom, jedva cekam da predjem komplet kampanju, a onda moram opet preci FFXV

Sinoć prešao Shadow of Mordor, s obzirom da sam igrao samo main story trebalo mi je svega 10h, danas sam takođe prešao i prvi DLC, a sutra ću verovatno završiti i drugi DLC (The Bright Lord).

Gameplay je doveden do savršenstva, combat teško da može da bude bolji od ovoga. Pravo uživanje za igrati.
Grafika takođe na visokom nivou za igru iz 2014. godine, neki će reći da je monotona, ali to je Mordor.
Priča je najslabiji segment igre, jer je klasična osveta i na samom početku se zna kraj, ali je prezentovana na sjajan način tako da će i pored toga držati igrača do samog kraja.

Od mene 8.5/10.