Šta trenutno igrate? 2017

Srecno kad dodjes do ovog dela. krv sam propisao, bilo malo i suza. Moj klip btw

2 Likes

Baš me interesuju tvoji utisci o igri. :slight_smile: Nikako da zaista sednem da je odigram.

A prvi deo mi je definitivno među omiljenim igrama prošle generacije i nameravam da nabavim PS3 disk da bi i tu odigrao. Voleo bi da imam strpljenja i volje da izguram kroz Drakengard serijal, ali ne mogu. Možda bi mogao kroz treći deo, ali i on deluje tako teško za igru…

Ako se udubiš u svet i serijal vidiš koliko je ovaj Taro lud, jer su sve njegove igre međusobno povezane.

Sinoc sam otvorio par videa sa doticnim gospodinom ludjakom. Stvarno jedinstvena pojava u svjetu igara, vec sam pisao da je Nier Automata igra kao sa ps2 konzole. I to ps2 era japanskih igara, mislim da I Yakuza serijal ima isti smek.

A ako se osjecas avanturisticki, definitivno ti preporucujem FFXV, atmosfera je gotovo ista.

Završio i The Bright Lord DLC i time kompletirao Shadow of Mordor.

Odličan DLC, definitivno vredan igranja, možda pomalo more of the same, but still.

Next up, Shadow of War

Ja gazim AC Black Flag drugi put (prvi put sam igrao na X360 jtag) sad na X1 i mogu reci da mi se jako svidjaju te pomorske borbe i ceo taj piratski fazon.Caribi su brutalni, ta ostrva,plaze,lepo vreme, more prilikom oluja i dzinovski talasi… Pesme koje likovi pevaju na brodu su odlicne. Sa misijama sam pri kraju mozda jos dve glavne misije. Pa zato zavrsavam gomilu stvari sa strane. Harpunisanje raznih ajkula i kitova. Podvodno istrazivanje, Igra bas ima jako puno sadrzaja. Po meni ovaj AC black flag, I jos kec i dvojka su kultni… Posle toga sve je samo kao pravljenje caja sa istom filter kesicom.

1 Like

Delimo isto misljenje,ostale delove nisam mogao da svarim vise od par sati igranja…

1 Like

Poceo Infamous Second Son igra izgleda odlicno iako je iz 2014, glavni lik je simpatican i moci su mu odlicne sto se mene tice, prica za sada nije losa ali ljudi sto ima onih DUP po gradu nije normalno :roll_eyes:

Samo polako i čisti jednu po jednu oblast i nećeš ni primetiti kako nestaju :slight_smile:
A kda primetiš biće ti žao što si završio već toliki deo igre ili celu igru.

1 Like

Odradio sam nekoliko main misija i ocistio nekoliko command centara, cisticu dok ih ne bude :smile:

Plus je zanimljiva i u drugom prelasku

Pada volej hahaha!

Zavrshio Evil Within 2, shta znam nije loshe al mi prvi deo nekako bolji. . Nervira me shto su ubacili kao open world i side misije u horor igru, ne treba bash siliti to svuda…Nekako mi i malo bossova…
Ostalo manje vishe isto…Vishe sam ocekivao od ove igre…
E sad josh da probam onaj clasic mode, mislim da nece biti tezi od akumu tezine u prvom delu, nema toliko akcije a i dosta toga moze stelt da se zaobidje, samo me nervira shto ima samo sedam sejvova. .

Predjoh Last of Us.Prvo sto sam uradio cim sam presao je da sam pustio trailer za drugi deo :slight_smile:. Odlicna igra,jedna od boljih koje sam odigrao na ovoj generaciji,a cak i nije iz ove generacije.

Par nekih sitnih zamerki na gameplay,mozda i previse slicnosti sa walking dead-om, ali nista mi to nije smetalo da uzivam u igri.

4 Likes

Uvalila me zelja da krenem sa igranjem, skoro pa celu godinu nisam pipnuo nista, odigrao H: ZD i njega nisam presao skroz do kraja, oseca se da je zima blizu
:snowflake: :cloud_with_snow: :snowman_with_snow: :fallen_leaf:(g. doba bas za biti kuci, zavuci se u cebe, ma kakva klima,grijanja - bakraci…nama do cebeta :stuck_out_tongue: , kontroler u ruke, pored prozora a vani lepo snezi, topli caj kraj sebe, deda mraz(bog mu dao zdravlja :grin: )se sunja po kuci… :stuck_out_tongue:

Btw. stigle mi pre nedelju dana neke igre iz UK na disku, krenuo Knack 2, igra je ludilo, moze se reci “sve” sto je falilo prvom delu ovde su ubacili, ma da je mehanika igre ostala ista…normalno. Btw sta reci igra je zaraza, jucer - sinoc sam presao u cugu 3 chaptera, Na 5 chapteru sam…Ali naravno ceka se nekako najvise Star Wars Battlefront 2…

1 Like

Eh da je meni ovo… Imam masu igara za prelazenje,nove skidam,a igram samo CSGO :frowning:

Sve mi dosadno nekako.
Pola sata U4, pa pola sata Infamous ss, i sada malo Orcs must die.
Izgleda da nije neko vreme za gaming.

Pocinjem danas Uncharted Nathan Drake collection…danas sam tek ukapirao koliko sam sjajnih naslova propustio poslednjih godina

Meni je tako od 3.meseca, bas bez volje, nisam palio ps skoro dva meseca, ma i leto nije za igranje, zivot je vani po leti… Sada me uhvatila zelja, imam brdo naslova za preci, 5 igara sam narucio pre par dana mi stigli.

Off topic. Sada samo da odlucim koji 10bit HDR TV da uzmem, razmisljam se izmedju Samsung mu 8000( to je 9000 u US), ili gledam ovaj Sony xe 9005, on je oko 1750e, a Samsung 1600e 55". Bio sam nesto zagrijan za LG SJ8000(Uk trziste) za eu trziste je SJ8100 model, oko 1550e, ali ne znam nekako kao da prodaju maglu sa tih 100 vrsta hdr-a, a bas sam se zagrijao za lg, ali me buni ovo 8000 uk trziste i 8100 eu trziste, jedan je 8bit(eu trziste) a drugi 10bit(uk trziste) nidje veze, a potpuno isti TV-i ,mozda greska na portalu displayspecifications, ne kuzim, Btw. @ninja sta ti kazes za ova tri modela po tebi… A i ovo za lg 8100EU i 8000uk 8bit i 10bit. Ajde sibni por na PP kada imas vremena. hvala unapred!!!

Nešo,na pm mu napiši mišljenje,nemoj da mi ostali pročitamo ! :smile:

2 Likes

Nije da igram. Ali gledam stream Drunk Souls. Lik pije kada se svako pretplati, ili mu donira novac. Vec je mrtav pijan i bas dobro igra DS. Nemci jesu luda nacija.