Šta trenutno igrate? 2017

Ništa specijalno. Ja pijem i kada mi niko ne donira novac, a dobar sam takođe i u nekim igrama…
(simpatičan mladić)
Jel možemo ovako stream na yt neki meč ovih fudbalera i ćaskamo live?
Ako uspemo da sastavimo 5 ljudi…
Batica je level oko 5 rekao bih…

1 Like

Ovako ti pleja trebas haha :smile:

Confidential (X - files ) :alien:

1 Like

@n00dle ostao sam ti duzan informaciju kakav je Darkest Dungeon.

Posto se ne sjecam je li se pitanje odnosilo na tehnicke aspekte igre ili na samu igru, odgovoricu na oba pitanja:

Tehnicki, igra na mom iPad Air leti, nisam vidio ni jedan ispusten frejm, jedino sto moze malo da smara su vremena ucitavanja koja bi trebala da budu malo kraca. UI je vrlo lijepo izveden, intuitivan, igra kao da je pravljena za tablet.

Sto se tice same igre, u pitanju je dungeon crawl, ne mogu da utvrdim je li proceduralno generisan ili ne, mislim da jeste.
Igra ima bas veliki broj mehanika na koje treba paziti, metri I upgrade-i su na sve strane, a cini mi se da ce mi za potpuno razumjevanje trebati bar jos pet sati igranja.
Moram reci da sam poslije toliko hvalospjeva ocekivao malo dinamicniju igru, ali ovo definitivno to nije. Combat sistem je turn based I nije nimalo fleksibilan, tako da ce ti se desavati da ako ne obratis paznju prilikom ulaska u dungeon imas cetiri clana party-a koji mogu da rade samo u jednoj formaciji, ili cak da samo dva mogu da rade, a ostali stoje I skupljaju protivnicke napade.
Jos jedna mala napomena, RNG iliti diceroll element borbi je debelo protiv igraca, tako da ces konstantno imati momente “je li me zaje*avas?!”
Istrpicu, ali ako u narednih par sati ne bude mnogo bolja, mislim da cu bataliti igru zbog ove zadnje primjedbe.

1 Like

Upravo zavrsih Deadlight.
Simpaticna igra uz prelep soundtrack na samom startu… Prica nije losa, mada malo i standardna, zombi i apokalipsa… Medjutim, nekako se sazivis sa citavom situacijom i okolinom… Kraj je mogao malo bolje, ali dobro… Lep je osecaj preci nesto, pa makar i 2d igru za 3 sata :slight_smile:

Batice, niko ne sme da se uhvati za moj Little Nightmare, “krađeno”, “ban”…
Ako smeš ti , da ti pošaljem podatke? :slight_smile:
Napraviš guest pa da probamo?
Inače deadlight odličan

1 Like

Nisam bas upucen u situaciju, ali ne bih da rizikujem bilo kakav ban :slight_smile:

Ne pravi mi zazubice…

1 Like

Obrnucemo i mi jednog dana :grin:

1 Like

Ma šta “jednog dana”… Ja, ti i Miki boy po 800 din et voila :slight_smile:

Sto se mene tice moze

@padawan , za koje pare ima guest na razmeni? Jer ja kad uđem tamo dobijem napad panike…

Nemoj guest, dzaba igram bez trofeja. :slight_smile:

http://www.razmenaigara.com/psn-playstation-store-ps4/ps4mm-iznajmljivanje-igara-horizon-4300-andromeda-4300/

Iznajmljuje lik, nema pouzdanijeg plus ce ti brzo odgovoriti. vidim da mu je horizon slobodan, plus je to nosilac.

Deluje mi puno 3000 za guest fife?

4500 nosilac
3000 guest

igra kosta 55 eura

euro je 119

do the math :smiley: :smiley:

Fudbal i kosarka najduze zadrzavaju cenu guesta.
Jer realy sta ce ti trofeji na fudbalu :smiley:

Ali cim izadje nov cena je smesna

Šta li mu dođe “rent nosilac” u p.m…

Iznajmis igru na 7 dana -1mesec.

To mi ne odgovara jer ja zelim da vrtimo između nas nalog…