Šta trenutno igrate? 2017

Ona vrti me ko na rolerkosteru.

Vracam se kuci, od 8h ujutru napolju.
Da se ugrejem pa da upalim sony posle 4 dana. :slight_smile:

Ako oces da vrtis nalog, zavrti kintu onda, 2500 nosilac :smiley:

To ću i da uradim

1 Like

i GTA. uzeh nosioca za 2000 din. Preci cu igru i prodati posle pola godine za 2700 za dan :smiley:

1 Like

jedino moze da me ujebe RDR2. :smiley:

RDR2 ide na disku :smiley:

Do the meth Aki…
55 € je 6550 dinara, znaci u tom slucaju se plusaju 1000 dinara ni na sta… Video sam da neko prodaje Nosioca za 4300… Ocajno!
Inace igra je i 60$ - 6100 dinara… Plus od 1400 dinara na 5 minuta posla… Losi ljudi :slight_smile:

Edit: @pleja najbolje je uzeti igru i kad je izvrtis spustis cenu za 200, 300 dinara i oticice odmah, a nisi vremenski ogranicen… “Iznajmljivanje” mi je jako losa ideja… Bacis pare u bunar i jos si ogranicen kad ces da je odigras :confused:

Akiris i ja smo se vec dogovorili jer ima neki trip da planira kupovinu godinu dana unapred i naravno da nema plusanja.

1 Like

I kupovao sam nosioce da budem prvi u share-u, kupovao sam nosioce odmah posle izlaska od ljudi koji su presli igru, pravio sam i sam svoje share-ove i na kraju sam i rentao igru od Harmana sa razmene.

Od svega ovoga po meni najbezbolnije sa minimalnim gubitkom je rent. Deset dana te kosta 500 RSD i sa SP igre koje nisu open world je sasvim dovoljno. Cak je dovoljno i za platinu ako se potrudis. Poslednjih 4-5 igrica sam tako zavrsio i imam nameru i za sledecih par koje su bez open world-a.

Dok za sve ovo drugo mozes da prodjes bez gubitka (desilo mi se), a mozes da izgubis i vecu svotu. Skoro da mi se to desilo sa novim Uncharted-om. Bio sam prvi nosilac i kostalo me 3200, presao igru za par dana i kad sam resio da prodam dobro je igra i otisla za 2700 kako je krenula da pada cena.

A evo ti sad ovaj primer, radio sam share za Hob i ne mogu da ga prodam.Prosto niko nije zainteresovan i tako mi nalog stoji u prazno.

Sto se tice ugradjivanja ljudi koji rade share na razmeni jesam za to da i oni nesto zarade. Ipak se drndaju oko svega toga, cuvaju podatke itd itd ali bas po svakoj igri da se ugrade oko 1500 je puno. Pogotovo sto ta cifra od 7500 koliko traze je ok da je UK nalog jer oko 60e izadje 7200 pa 300 kinti ok, ali svaka igra ima i US verziju gde je dolar oko 100 sto mu izadje oko 6000 manje vise. Puno je bas. Ja sam prosle nedelje uradio share za Origin nosioc tj. ja je izasao oko 3800 a guest 2500.

Takodje je i meni najlakse da najnoviju igru iznajmim od Harmana za 500 dinara, jos je i nosilac, a predjem je i za manje od 10 dana. Jedino se iznajmljivanje ne isplati za MP igre.

Ja isto tako do sada samo nakupovao naloge i krenuo da hordam.
Ali pre par dana stavio vec jedan nalog na prodaju, sacu makar jos 1-2 koje znam da skoro vise nikada necu da upalim.

Razmisljam da prodam par naloga i dam jos neki kes, kupim psn kes 50-100 dolara i na rasprodaji kupim jeftinije igre koje nisam igrao.

1 Like

Nisam palio box jedno mesec dana al sad sam se spremio za prelazenje par igara.
Spremio sam Hitman Absolution, Red Faction Armaggedon, Crackdown 2, X-men Wolverine i Star Wars the Force Unleashed…
Inace krenuo sam ranije Metro 2033, pokusao sam nastaviti medjutim i dalje me muci to sto je preteska igra, ili sam ja jednostavno previse los. Kad treba da se usunjam u stanicu uvek me otkriju i izresetaju…a igram na normal.

Obnavljam biblioteku igara za Xbox360. Uglavnom pakujem sada COOP igre, tabacine, i ono sto se smatra must have za xbox.
Vidim da ima mnogo lego igara, a trebao bi sledeci mesec da se vidim sa sestricem par dana koji je 6-ti razred, koliko kontam vecina njih su COOP. Koje su najbolje 2-3 da ubacim od ovih :slight_smile:

LEGO Batman: The Videogame

LEGO Batman 2: DC Super Heroes

LEGO Batman 3: Beyond Gotham – Dublado PTBR

Lego Harry Potter Years 1-4

Lego Harry Potter: Years 5-7

LEGO Indiana Jones 2: The Adventure Continues

LEGO Marvel’s Avengers – Dublado PTBR

LEGO Marvel Super Heroes

LEGO Pirates Of The Carribean: The Video Game

LEGO The Hobbit – Dublado PTBR

LEGO Jurassic World – Dublado PTBR

LEGO The Lord Of The Rings

LEGO Star Wars: The Complete Saga

LEGO Star Wars II: The Original Trilogy

Lego Star Wars III: The Clone Wars

Lego Star Wars: The Force Awakens

i naravno moze jos neki savet ? :slight_smile:

Vecina njih koji te deru u MP suni mladji :joy:

2 Likes

Zato ne igram vise multi. Samo invazija u DS :smiley: .
E sada se iznervirao, stavim cenu za igru zamena ta i ta ili 1500 dinara. I neki pajser pita u PM ajde za 1000. Ma evo ti za dzabe, ma jos bolje tebi da platim.
kakvi pacijenti :slight_smile:

Da pitamo @pleja , mislim da je najbolje da mu nabavim onaj ps1 naslov sa Pamelom bese ?:joy:

edit : koja razlika izmedju Crushing i Hard na U4. Kao da su 3 tezine u pitanju a ne jedna. Nastavljam ja na hard, ovo mi lako sada. :joy:

edit2: @gospodin_covek . U roku od 10 minuta 3x kutija sa tockicima u pecini kojoj niko nije bio 300 godina. :joy:

1 Like

Krenuo sam jutros malo sa Destiny 2, mogu reci na pocetku da je prica bas otrcana, imao sam osjecaj da gledam cutscene neke Call of Duty igre dok su likovi izbacivali ekspoziciju sa sve grandioznom glumom i dubokim, promuklim glasom sa queen england naglaskom.

Napucavanje kul, ali evo nakon dve odradjene misije na Zemlji, potpuno sam imao osjecaj da ne zelim da budem tamo. Mozda je do strukture misije i same lakoce misija, mozda sam pregoreo od previse Destiny u skorije vrijeme posto sam igrao prvi dio. A mozda je i do mene, vidicemo vec.

Kako citam, igra je nakon mjesec dana vec sada najprodavanija igra 2017. godine, toliko o buducnosti gaminga, mozemo ocekivati da ce svi preci na koncept igre kao servis. Mogu komotno reci nazalost.

Ninja Gaiden Black!!!
Joj kako me sinoć opičio retro šamar. Logo originalnog Xbox-a mi je izmamio kez na lice.
Za igru iz 2005-e i dalje izgleda sasvim korektno. Radi kao podmazana bez ijednog seckanja ili tome slično.
Tada, kada sam je igrao, nisam imao nijednu zamerku, ali danas, kada sam sredovečno čangrizalo, moram se požaliti na zaista lošu kontrolu kamere.
Totalno odskače od današnjih standarda i trebaće mi još sigurno sat vremena da se vratim u “fazon”.
Sve u svemu - BC sa prve konzole je pun pogodak!

3 Likes

Pored mora novih dobrih naslova ja igram Jak & Daxter sa PS2. Nit mi smeta grafika, nit mi smeta kamera. Jes da smo loderi jer kupujemo igre stare po 10-15 godina ali jebiga :smiley:

1 Like

Kupio sam je za 4 eura na G2A. redeem code.