Šta trenutno igrate? 2017

To je komican quest. Necu da ti spjlujem :smiley:

To kad jeo bunike?
Taj quest sam trazio i nisam ga jos uvek nasao.

Ima nas koji nismo igrali. Bez spoilera molim. Hvala. :slight_smile:

Sinoc poceo Middle-earth: Shadow of Mordor Game of the Year, za pocetak mi dijeluje dobro. Presao Little Nightmares, igra kratka ali slatka. Hvala pleji :slight_smile:

2 Likes

Zavrsio Salt n Sanctuary. Da pronadjem jos neke bosove koje sam promasio. Pa neki put da nastavim sa drugom klasom :slightly_smiling_face:

Kakav build si igrao? Ja sam prvi prelazak igrao kao STR sa dodatkom Faith za buff oružja. A drugi sam igrao kao čist DEX.

Mnogo mi se svidela igra. Ko ti još fali od bossova?

1 Like

Paladin str/endurance. Neki axe ali od 3 metara tako da sam rokao iz daleka sve zivo. Za bosove mi bio dovljan divine buff. Imao sam i fire talisman za oruzje.
Ostao mi jos onaj na pocetku, kojeg moram sa novim likom, posto je to jedina mogucnost :smiley: .
Fali mi i Stench most foul, Bloodless Price i Carsejaw the cruel.

Trenutno sam bas OP, neki lvl 70 i u fazonu sam HULK SMASH. :joy:
Kada sam video da bukvalno mozes da igras i neki Bloodborne build, to ce svakako biti sledeci prelazak. :slight_smile:

Ja sam napravio neko koplje koje ima S scaling sa DEX, stavio onaj talisman za brže napade i izbo sve oko sebe. Još onaj napad kad u toku comboa pritisneš gore… Pobio sam sve živo i neživo sa tim napadom. A tek onaj parry i reposte kad se uvežba…

A nije loš ni onaj mač od prvog Bossa. Pravi fuck off mač :slight_smile:

Mogu da zamislim na sta bi ova igra licila da je imala vise resursa i da ga radi tim, a ne muz i zena samo (ako se dobro secam) :slight_smile: .
RipOff DS, ali mastrealan koji ga je u nekim segmentima i nadisao.
Svakako cu nekada kupiti igru na svom nalogu, da se oduzim ekipu koja ga je pravila i da ocekujemo jos nesto novo.

Šteta je što su njihove prethodne igre samo na 360 i to kao deo Xbox Live igara, jer su i one kul. The Dishwasher igre su kul, dok je Charlie Murder ok, ali njihova najslabija igra. Na igrama rade muž i žena uz povremenu pomoć oko portovanja.

Kad sam video onaj skill tree sam se smorio. Mislio sam da moram ceo tree da završim za platinum i već sam video da ću poludeti. Sva sreća pa ne moram.

Interesantno mi je kako su preveli DS gameplay u 2D i dodali platformisanje. Voleo bih da ima više ovakvih igara.

I priča ima interesantne ideje i što više ideš niz tu rupu vidiš da su uložili dosta vremena u igru.

1 Like

Igram Knack 2 dugo nisam ovako uzivao, uz njega zavrsavam U: Lost Legacy…Ceka se SW: Battlefront 2 :slight_smile: . Ma da bi trebao zavrsiti i Horizon Zero Down pre nego izadje Horizon Zero Dawn: The Frozen Wilds -
DLC.
EDIT: Wtf. tacnije sutra izlazi, 7-moga, ja celo vreme mislio u 12-om mesecu, izgleda da ce igra pricekati DLC…ma da sam pri kraju igre, bar tako mi se cini…

Igram malo Pes 18 i prelazim polako Uncharted 4, odusevljen sam igrom :smiley: Ovakve ekskluzive prodaju konzolu :smile:

u sustini to sto si video u prva dva sata ces raditi narednih 60 ako se nakanis da sve ocistis sto se moze i uzmes platinu. pa sad kad i ako te smori :smiley:

Ode Ubisoftov masterpiece na dobos :smiley:

1 Like

otisao origins na dobos. davno nisam igrao dosadniju igru :smiley: Hocu da kazem, odlicna je igra kida koliko je dobro kupite pliz :smiley:

6 Likes

Pomozimo Ubisoftu da nastavi da prodaje maglu po paprenoj ceni :joy::joy:

1 Like

Ubisoft-u samo mogu priznati Rainbow 6 : Siege to vredi… Ostalo zivela piraterija :skull_and_crossbones:

Nisu dostojninji interneta potrebnog za skidanje igre

1 Like

Ne znam bas ne gotivim Ubi, niti mi se svidja AC niti mi se svidja Far Cry, sve je to mlaka voda za mene, prosto ne svidja mi se… Kao da otaljavaju posao, bez zelje

1 Like

Poslednji dobar Far Cry je bio 3…posle toga nula