Šta trenutno igrate? 2017

Moze i Wolfenstein kad vec nudis :grin:

1 Like

Cim ga obrnem, javljam ti se :smiley: Bice uskoro :stuck_out_tongue:

1 Like

E da si rekao ranije ili da sam ja mozda procitao ranije mogao bih da ti pozajmim. Ovako igra otisla cim sam stavio oglas jutros.:worried:

1 Like

U VR-u je jos bolji.

1 Like

Otvoren muzej savremene umetnosti najzad… :slight_smile:

Najbrza i najlaksa platina ikad. Za samo 41 minut 57 sekundi :crazy_face:

I najgluplja :slight_smile:

1 Like

99 centi je igra i ima 51 trofej. Od toga dobijam 250 poena na Sony Reward-su sto mu dodje 2.5$ tako da sam samo u plusu :smiley:

Stevvva bi mogao da kupi čitav Sony :smiley:

Jeste ali problem sto se stari trofeju ne racunaju tj. moras prvo da aktiviras na sajtu taj reward i onda ti se tek racuna.

Tako da pored mojih 15 platina samo 2 mi se racunaju (Origins i Mayo) jer sam ih osvojio posle aktivacije na sajtu.

Takodje moze valjda max 12 puta godisnje da se uzme reward. E sad da li za svaki po 12 ili ukupno 12 to ne znam.

Shta ne racuna se osvojeno pih…Hteo sam svadbu od ovog da platim :joy:
Imao sam pre ponudu imao preko 150 platina onda, nudio mi lik 1500 dolara za nalog…

Znam sve to, planiram i ja ovih dana da napravim acc na sony rewards. Jedino je problem što ti creditsi moraju da se iskoriste do kraja godine. Odnosno imaš fore do 31. marta, posle toga ti se gube creditsi iz ove godine.

Edit: Zasto bi neko kupio nalog za 1500 dolara :face_with_raised_eyebrow:

I zasto nisi prodao?

1 Like

Nisu to meni nudili nego stevvvi. Da su meni dobili bi ga lagano :smiley:

Verovatno mu nije trebalo 1500 usd :slight_smile:

Samo dodas Iz Potoka i budes glavni baja. :joy:

Rokaće kad dođe iz Minkena sa mečkom…
Naočare za sunce,lakat kroz prozor… Drugom lagano kroz selo… :slight_smile:

Ili sam ja debil, ili je Wolfi na srednjoj tezini za mene pojam…?? Mucim se kao niko i utukao sam lepih 8 sati a presao sam mizerno malo igre… Dali sam ja bas toliko dugo bio u apstinanciji pa ne znam da igram, ili su stvarno ovi iz MashineGames resili da mi jetru pojedu kad nece alkohol… @pleja jedva cekam komentar na ovo :stuck_out_tongue:

Meni je na easy The last of us pretezak…

Ne brinite nista,deco moja. Nedostatak iskustva. Za par god će to biti ok.

Šalim se. Ja sa 10 god palio i žario po arkadama širom grada. Dakle ili jesi ili nisi.
@Cmex , nemoj da brineš uopšte.
Ako ti oni ne pojedu jetru alkohol hoće sigurno. :joy:

1 Like