Šta trenutno igrate? 2017

Vidi ti ovo… The evil within 2 igrajuci na sta sam naišao

4 Likes

Mislim da je i u prvom delu bilo nešto za Srbiju u nekom loading screenu valjda.

Da, da i to mislim da je isto pisalo Serbian Psycho na nakom posteru u tunelu tokom loading screen-a, pa se promeni na nesto drugo.

Ja sam gledao Walktrought kod Vlade Fskpz i video je i on taj poster :smiley: Bilo je i u prvom delu…

Uh fotka je epic.

1 Like

Završio the evil within 2… Kakvo razočaranje od igre i zamisli sada ko je dao 60e za ovo…Da se udruže Turske i Meksičke sapunice ovakvu jadnu priču ne bi uspeli napisati

1 Like

Video sam da su Spanske serije u pitanju, samo mi nije jasno cemu tolika dramaturgija u jednoj igri od koje ocekujes sve sem Spanske dramaturgije, pre svega svaki survival horror je iskliseisan iovako a ne da mu se jos prica zamulja kao u EW2… Estoy tu madre! :smiling_imp::smiling_imp::smiling_imp:

Zapoceo ac origins, zaljubio se u igru i ako sam ogroman fan celog serijala, orignis me je neverovatno iznenadio

Trenutno igram Dragon age: Origins .
Juce odigrao skoro 8 sati u cugu, znaci vreme je proletelo kao sat vremena. Igra me totalno uvukla u svoj svet sa svim onim tekstovima i odlicnom muzikom. Malo mi je kombat cudan ali valjda cu se navici vremenom. Slican je kao i onaj u Mass Effect ali dosta kompleksniji.
Veliki plus je sto igra dosta lici na wow, sto meni kao starom wow igracu odgovara :slight_smile:
Grafika je ostarela ali na igru iz 2009 ne mogu da se pozalim. Barem mi radi na ultra i 60 fps.

1 Like

Jel treba save iz original igre ili moze dlc bez njega da se pocne?

To znam. Nego da li treba save da bi se nastavilo ili ti igra automatski daje max lvl i teraj.

Sto znaci da moram da ili imam vec postojeci save ili u mom slucaju od 0 sve jer sam ga budala obrisao. :tired_face:

Odigrah For Honor jer je free weekind. Igra odlicna, sjajno optimizovana i stvarno sve preporuke, nmg da vjerujem kako nije jos popularnija. 1050 ti, g4560,8gb ram, skoro sve max (shadow na high, AA iskljucen i jos neka sitnica) 70+ fps.
Cudi me kako ima toliko negativnih ocjena.

Dosadi za 25 min

1 Like

Zavrsio New Collosus, 12h i 40min igranja na Bring em on… Sve u svemu, jedva cekam DLC, ali za mene zauvek ce ostati New order najbolji Wolfenstein, takodje nisam zadovoljan sa lokacijama previse a ni sa boss fight… Kraj je EPIC po meni, ali kazem mislim da ce DLC da izvuce stvar :smiley:

Kada treba da izdaje DLC.
I ja sam pri kraju vec sam stigao do onog velikog aviona od frau Engel.Igra je sasvim ok,po meni bolja od new order…

1 Like

Ne znam kad izlazi, ali znam da moram obrnuti to cudo :smiley: Jedva cekam, ostale su mi jos side misije da uradim i onda cu da uzajmim igru nekome dok DLC ne izadje :stuck_out_tongue:

side misije u wolfenstein??? mislis na one gluposti na podmornici etc…

Bas na to mislim, to su side misije, i oberkomando cuda :smiley:

1 Like

Zar neko to radi…