Šta trenutno igrate? 2017

CE66xcmUgAAo0ZX

2 Likes

Lecim zivce sa side misijama :joy::joy::joy:

1 Like

U zadnjih par dana sam na terenu, pa sam osudjen na igranje na mobilnom. Presao sam ponovo Limbo, I cak mi se igra svidila vise nego prvi put kada sam igrao.
Prvi put sam igrao na Viti, sada na S7 Edge, I ne mogu da se odlucim kako je igra ljepsa, posto su OLED ekrani u pitanju. Ko nije odigrao, definitivna preporuka uz dodatak da je mobilna verzija igre sjajno uradjena I kontrole su odlicno implementirane za touch uredjaje.

Presao Wolfenstein II the new collosus,igra je mnogo vise nego ok,po meni znatno bolja od the new order a o the old blood da i ne pricam.Sve u svemu igru preporucujem…

1 Like

Meni u inat!! :stuck_out_tongue:

2 Likes

Pervert, ti bese sve cepas na pc-ju?

Krenuo Arkham Knight, nesto mi se to slabo vrti na PS4? Mislim kao da mi frame nije bas preko 30? Inace u planu je DOOM pre svega, i jos neke igre :smiley: Kasnim mnogo :joy::joy:

A tu je i Phantom Pain koji sam dobio dzabe proslog meseca :wink: Mada smeta mi sto je igra open world, a ne linearna…

Poceh Far Cry Primal. Grafila je pomalo razocaravajuca, ali mi se tematika svidja. Opet neka malo drugacija igra u moru slicnih, bar mi se za sada tako cini :slight_smile:
Na Far Cry ne podseca uopste… Jedina slicnost jeste taj naziv.
Svidja mi se fora sa kraftovanjem, ali s obzirom da tek odigrah samo 2 misije, tek cu imati detaljnije komentare :slight_smile:

Kad god vidim da neko igra Doom, opet mi se igra Doom.

1 Like

I posle DOOM-a, DOOOOOMMMM :stuck_out_tongue:

Nego sta da radim sa MGS-om? Nesto ga ne mirisem :smiley:

Probao malo Super Lucky’s tale, Mario za mlađe naraštaje. Grafika je slatka, kamera malo gnjavi, gameplay vrlo jednostavan, i previše.

Zatim odradih FH2: Fast and Furious za neka dva sata na medium. Taman kad sam pomislio da nikad lakše nisam dobio 1000G, dočeka me zadnji ach u kom treba da skupim 50k show poena u jednom potezu. I krenem da derem gume, skačem, klizam, ali nikako preko 32k. Utom mi iskoči da je @ninja odustao na 49.445 te ugasim i deinstaliram igru na 970G. :grinning_face_with_smiling_eyes:

1 Like

Pa daj čiči da odigra?

Prvi deo,sony 1 ,igram bez memorijske… Na pola igre…crkne laser! Poruci laser,cekaj 20 dana,pola plate! Nastavi dalje… Jedna od najupecatljivijih igara moje mladosti.
Ps3 nisam imao zato i nisam odigrao ps3 mgs. Igrao sam na psp-u,placen u Big Aplle electronics-u 23.999. Al zato peticu zelim da odigram,u ime starih vremena…

Ok profo,znam da ti kapiras da sam ja imao ps1, ps2 i onda kada ste mi vi kupili ps4.
Al nije bas tako. Sony 2 sam imao kad ga je retko ko imao i presao sam mgs 2 i 3.

Da,master race :smiley:

Hihihihi :stuck_out_tongue:

1 Like

Master race aka piraterija :slight_smile:

1 Like

Do 3 godine zatvora :joy::joy::joy:

1 Like

Neeeee…

1 Like

Meni je arkham knight fino radio, bilo je nekih dropova ali samo dok vozis betmobil ali nije strasno, igra je odlicna :smiley:

Ne kazem da ne radi fino, ali nije mi nesto impresivno, kontam da ce biti frame dropova tokom eksplozija i to :smiley: