Šta trenutno igrate? 2017

Kako rece?

1 Like

Ali “Supersoldaten” !!
hahahahahahaha!! Akiris,kralju! Dolazim uskoro,ima da te bijem… :slight_smile:

1 Like

Poceo i Akiris da pije :joy::joy::joy::joy:

Ma kakvi, Akiris smeran decko otkad je dobio sina…
Ali ja recimo u NS… ima da pokidam!! :slight_smile:
Lepa je ta katedrala…

1 Like

Jos kad se ukrivi od alkohola… :smiley:

Biće kao toranj u pizzi…

1 Like

Voleo bih taj Gwnt nauciti. Neke instrukcije? Gledao sam na yt tutoriale, ali slabo kapiram :slight_smile:

@MikiMan imam Diablo 3 na nekom holandskom profliku sto sam dobio i ne mogu promeniti jezik u Diablu… A ne bih je igrao na nederlandskom :joy:
Znas li kako se to moze promeniti?

@pleja pobeze ti u duboku djunglu off-a, zajedno sa Soldatanom :slight_smile:

Zastane ti kokica u grlu krenes
Hsisowwhhehsisjwjsissb i naucio si holandski. :joy:

Aj videcu sutra pa cimam. Koji ti psn ?

vmaetix
Na njemu imam i Bloodborne i Dark Souls 3 i Diablo 3, tako da mi se ne isplati uvaljati nekome to, pa opet kupiti Diablo 3… Hteli smo drug i ja da igramo, ali nas odbi taj holandski. Pomagaj :slight_smile:

On je “Soldaten” :slight_smile:
Svi mi zglajznemo na mracnu stranu pre ili kasnije :slight_smile:
Danas nije trebalo se radi,zove me drugar stari,nismo se videli dugo…Ima neka sitna šljaka danas. A “veseljak” je,kao i ja. Čeka me već na Ustaničkoj u kafani. Lelee…
Inace preporuka za doom. Sa tim starijim hitovima je dobra stvar sto sada mogu da se kupe za kesu bombona. Skuplje je nekad bilo DL verbatim i rezanje za 360.

Ala na kraju kada Rendy peva phoooonee destroyeeeeer. Epic

Samo sto nece da mi radi na mobilnom, kaze izloguj se sa playstore-a i loguj opet.
Jel igra ovde neko?

Ratchet and Clank !
Zaista fenomenalna igra. Probao sam je pre par meseci ali me smorila ubrzo.
Juce brat navalio da mu dam nesto da igra… Upalim mu Ratcheta i evo ga, od juce se ne pomera. Ja pored u lezecem polozaju posmatram i pomazem kad negde zapne. Koliko je igra samo raznovrsna da je nemoguce da ti dosadi ako joj das priliku. Od letelice, klizanja, pucanja topovima, ronjenje, raznih oruzija i neprijatelja, sakupljanje kartica i bustovanje oruzina… A sve opet tako jednostavno. Nisam verovao da me animirana igra moze jos uvek ovako kupiti, a kamoli mog brata od 27. godina :slight_smile:
Cak se i svadjamo ko igra sledeci zivot… Bas kao nekada kad se przio Tekken 3 na ps1 :slight_smile:

Jedne trke smo igrali preko sat vremena, sa ciljem ko ce postaviti nizi rezultat. Verujem da onaj ko je igrao ovo zna i na sta mislim… On je stigao za 1 minut i 34 sekunde, a ja…

Mislim da sam ostvario vrhunski rezultat, jer sam odvezao bez greske uz konstantno bustovanje :slight_smile:

Koliko uopste treba da se zavrsi ? Mi smo na nekih 7 sati igre :slight_smile:

1 Like

Poceo sam Destiny 2 pa me sada zanema jel ima neki domaci klan ili nesto slicno da sebi olaksam igranje?

Ma ja smo da obrnem zbog nastavka te neke price i uzmem platinu. Nemam nameru da se previse zadrzavam ali koliko sam video za neke strajkove/rejdove cu morati da jurcam ljude jel nema matchmaking-a.

Pa na to sam i mislio. Ovako da ove story questove uvek se nadje neko usput.

Poludeo sam zbog Dragon Age.
Tukao sam neke blood magove u Denerimu sigurno sat vremena i jedva uspem da ih savladam.
Posle toga otvori mi se neki quest u tavernu (lik mi ponudi da likvidiram nekoga) a inace on je hteo da me ubije ranije.
Sta se sledece desava? Ja kreten kao muva bez glave izaberem opciju da ga ubijem(pomislio sam lagan protivnik mozda ima solidan loot) iiii pobije nas sve, a sejv ostao pre glavne borbe sa liderom blood magova!

Bese davno ali po meni i dalje jedna od najbolje ispricanih prica u nekoj igri.

1 Like

Ja sam upravo na zadnjoj planeti (LVL 20 i POW 205) i potrudiću se do vikenda da overim igru do kraja, tako da će i meni trebati neko za raid. Ako budeš raspoložen, pošalji PM, pa da odradimo zajedno raid.

@jahalang0112 a možeš i ti da se pridružiš ako imaš želju, znaš da nisam loš u napucavanju pokretnih tvari iz Titanfall 2 :slight_smile:

Uz pomoc @newvnja igram MK X. Prica klasika, cak sam navijao i da je kampanja malo vise zla, da mogu da igram sa njima :D.
Najbolji momenat Scorpion vs Sub Zero fight. Odmah sam morao da odgledam ovaj FUN MADE biser. Da imam love, sibnuo bih koje milionce da se napravi ljudska serija Mortal Kombat.

I ja gledam sto pre da je kompletiram. Ja sam na Io-u lvl 20 i POW 219 (za sada). Do petka sam slobodan pa cu imati vremena da igram ali za vikend tesko jer sam na poslu skoro ceo dan.