Šta trenutno igrate? 2017

Jbg jake su cene, dosta ih je uradilo preorder, mada mi je logicnije da nema nosioca. U najgorem slucaju za 10-tak dana ce da se pojavljuju guestovi ovih koji su presli.

Mozes i da napravis sopstvni share i stavis guesta za manju cenu a tebe isto da kosta (razlika je posrednicka marza).

Najsmesnije je sto nije ni bilo pre-orderovanja igre, pratio sam sta se desava na RI. Katastrofa, jedva se skupilo 3 naloga i na sve sam zakasnio :frowning:

Sada stoje dva nosioca u potrazi a guesto-om i nema gestova, a obicno je drugacije.

Zato Horizon ima grupa i grupa, kao i ME:Andromeda.
Barem sa njima nece biti problema :slight_smile:

Koliko su cjene za guestove?

3000 RSD, kao i za sve ostale igre, iako igra ima jacu cenu nego obicno na PSN

Nema jacu cenu, ima samo na UK, na US je 60$ kao i u svim drugim slucajevima. Posrednike kosta nesto jace od 50e da naprave share, a prodaju za 60e, tako da je tu jasna racunica.

Ja sam na UK, tako da nisam gledao US. Ali ako je tako, onda nema stvarno razlike.
U svakom slucaju za mene zaista nema razlike, cekam pa cekam :slight_smile:

Mass Effect

Blizu 40h, 101% kompletiran prvi prelazak - boga pitaj koji sveukupno. Svaki planet istražen, svaki mineral ekstraktovan, svaka sporedna misija pređena.

Smatram da je ovo najbolje sci-fi ostvarenje u gaming žanru općenito… Svaki dio igre je briljantan na svoj način. Atmosfera kojoj zavide i najpoznatiji sci-fi filmski klasici, priča zagrnuta u veo tajnosti, odnosi ili neodnosi sa ekipom koji se kasnije savršeno uklapaju u priču koju ste gradili do zadnjeg trenutka. Dokaz da igra može biti remek djelo u 720p, katastrofalnim stutter-om i pop-upima, sa 18fps u nekim segmentima… I da Andromeda ne ispuni očekivanja, pogotovo ona u žanru, zahvalan sam Bioware-u na biseru kojeg ni vrijeme osporit ne može.

Sada slijedi drugi prelazak, napucavanje lika sa 50lvl na 60lvl i izbor glavnih odabira za ME2.

Jedan fantastičan video koji opisuje zašto je Mass Effect bezvremenski klasik. I nešto sa čim se apsolutno slažem:

Mass Effect 2 jeste bolja igra, ali nikako, bolji Mass Effect.

1 Like

Sve je to lepo, ali najbolje sci fi ostvarenje u gamingu? Da ne obrazlazem sad, necemo se svadjati :joy:
Igrao si ono najbolje pre jedno mesec dva :stuck_out_tongue:

Fiiiini Halo :smiley: Trebalo mi je par trenutaka dok nisam skontao o čem pričaš hahahahahahah

1 Like

:scream:

Đubre sam, znam. Evo prepravio sam :smiley: hahaha

1 Like

:sunglasses:

1 Like

Uh pomislio sam da si okacio :slight_smile:

Hahaha ne boj se. Slike su na live vec, a sutra ce biti i na halo 5 mt, ili mozda xbox live matchmaking ne znam gde vam vise odfovara :smiley:

13 posts were merged into an existing topic: Nioh

Taman pošao danas sa ME drugim prelaskom, kontam da pokupim ujedno i achievement za hardcore težinu, ulazim u sedmi sat i primjetim da mi je igra sama prešaltala na slabiju težinu. E što me ispi*di, pa ljudi moji… Nije što je pišljivih 25G, već 15-ti put prelazim igru. Pirati, *ebem vas u umalo ne rekoh… Plus petak, *ebeni, navečer.

Izvinjavam se za spam teme, samo sam hteo da zamolim Djordja za jedan thread o novom radnom mestu. First arrival, kolege, zadaci, utisci… Nesto kao thread kad je stigao u Kanadu… Ako ga ne mrzi.
Da ne saljem coveku p.m, izgleda ne voli to.

Slabo ste aktivni kad cika pleja nije tu. Uletesmo u mts na Nbg, koji luksuz jbt… Al moramo da radimo 16h dnevno, imamo rok mesec dana da renoviramo ceo sprat. . Cetvrti. Ako ispostujemo rok, dobijamo i 3. Pa ako tada ne padne ps4 izvrsicu drzavni udar. Sorry za spam teme, dJecaci (zensko ovde nece zaci narednih 8 godina)

1 Like

Skida se upravo Nioh, bice informacija i sa moje strane :slight_smile: Krecem danas da krvarim i pustam krv drugima :slight_smile:

Idem unazad do C64 i Kalifornijskih ljetnih igara :smiley:

3 Likes

Hbg, igrao bi narod ono što želi ali igra ono što može (da priušti)…