Šta trenutno igrate? 2017

Proslogodisnja kampanja im je jedna od najboljih do sada. Rame uz rame sa MW

Pa danas je SP tu cisto da kazu da imaju. Realno 20% kupuje igre danas zbog SP.
Pogotovo kada vidis kako su poskupele. Da dam 50-100e pa cak i vise za smrdljivih 5-10h igranja.
Pa kokain mi se vise isplati od toga, duze ce me drzati za te pare!

1 Like

Darksiders 2 - produžio da igram i nisam se pokajao. Sa novim PRO partchom igra radi u 4K i nema seckanja, a pritom izgleda odlično. Što je najsmešnije, na X360 sam odustao od igre iz razloga kojeg se više i nesećam, a znam da sam se bio smorio, a sada mi baš nešto legla.

1 Like

Ovo nisam znao da ima PRO Patch - 4K, znaci skidam je…

Nešto zanimljivo mi je palo za oko danas. Evo liste igara koje su dobile PRO update:

Zadnjih par meseci praktično sve igre koje su date za PS4 preko PS+, imaju PRO dodatak, kako za standardne, tako i za VR.
Da se bira sa liste koju će sledeću dati u januaru :slight_smile:

1 Like

Svaki dio posle dvojke je sve lošiji i lošiji.

2 Likes

Jedna od najlepsih uspomena sa prethodne generacije konzola je iz GeoW 3, prelazak igre na insane u coop sa 4 igraca. Da, modza prica nije bila na nivou prethodnih delova ali kada se igra coop singleplayer sa 4 igraca je za mene bio vrhunac igre. Presao sam je toliko puta, vise od bilo koje druge igre samo zbog toga. Ima co op I u drugim igrama ali tu je bio nekako najkompletniji paket. Vlada iz NS (dzudzi) @Milan89SD I ne secam se ko je bio 4. Nadam se da mi nece zameriti :slightly_smiling_face:

Inace igram riziko na telefonu :slightly_smiling_face: vec godinu dana. Cak sam I premium kupio I neke dodatne mape nekih desetak evra je sve to bilo. Odigram dve tri partije nedeljno taman toliko da mi ne dosadi. Nije lose.

2 Likes

Meni će treći deo ostati u sećanju iz par razloga: to je prva igra koju sam igrao sa ljudima sa foruma koji uglavnom nisu više aktivni, to je prva igra u kojoj sam pizdeo kad smo igrali na Insane i zaglavili protiv prokletog Lambentzerkera, kao i zbog toga što je moja najigranija igra na 360.

Good times. Ali je priča teško smeće i što više razmišljam o njoj sve mi više ide na živce. Zato sam i batalio retrospektivu serijala. Postalo je previše glupo. A kako čujem, isto važi i za Halo…

1 Like

Jel si siguran da si uhvatio kraj?

Ma singlepalyer ko singleplayer sto se mene tice ok nista specijalno.Multi je ovde bitan, kampanju sam ja doziveo kao tutorial za multi i horde.

Igra je esport sa nagradama u milionima $, ima sistem kao moderne mobe, sa rankedom po sezonama,skinovima, kraftovanjem i ostalo.

Zato bataljuj tu kampanju i vezbaj ranked KOTH :slight_smile:.

1 Like

Ima li neko Rise of Tomb Raider na zajam? Imam i ja par igara da dam dok ne predjem, ko ima neka pise na PM.

Pisao sam prethodni put kada sam igrao kampanju da je smece. Odigrao sam sada ponovo, I dalje je smece, iako za niansu malo manje.
Prethodni put znam da sam bio chapter pred kraj, bio sam ubjedjen da je to chapter 5, valjda sam kontao da ima jos price. How wrong I was. Odjednom kraj, kao da fali chapter.
Pri tome, “banter” izmedju likova je totalno neprirodan I neprimjeren situaciji/liku, ali eto, mozda je do mene.
Uglavnom, nadam se da su postigli uspjeh sa mp, posto je sp bas los

1 Like

Polako ali sigurno zavrsavam Uncharted Collection sa devojkom. Ona gleda i resava puzle, a ja sve ostalo :smiley: Elem, koji je sledeci? Lost Legacy ili 4? Ili uopste nisu povezani pa je skroz nebitno, jer u LL koliko vidim nema Drakea

Nebitno je.

1 Like

Kada sam završio sa Uncharted collection gledao sam da odgodim igranje U4 sto vise je moguce… Bilo mi je zao da ja samo odigram…

1 Like

Ja bas dugo igram ovo…skoro 2 meseca…kratka kampanja moze u 2 sedenja da se predje…ali mi zao :smiley:


Evo i video iz te partije…zadnji minut je ludnica!
https://streamable.com/egjay

3 Likes

@Marko96

Lost Legacy je posle cetvorke. Generalno jeste nebitno ali u par navrata u Legacyju ima konverxacije vezane za cetvorku sa poprilicnim brojem spoilera. Pa ako bas neces da spoilujes sebi cetvorku, odigraj to prvo

1 Like

Najzad sam uzeo da predjem ME Andromeda.
Do sada mi nije radila nijedna kradena verzija. Valjda su je sada okrpili pa radi.
Jeste da kasnim i da ste je svi prepeglali ali…
Valjda sam mnogo ocekivao. Prica mi je “onako” za sada ma da cu joj dati sansu. Ali ne obecava nikako.
Sa tehnicke strane je ocaj, radi ona meni tecno ali je grafika bas ruzna, animacije ocajne bas da ih je bolno gledati.
Onaj meni gde sve mozes da biras, nadogradjujes bla bla mi je suvise obiman i konfuzan.
Ne kapiram cemu sve to. Kome treba bas toliko opcija i gluposti. Kao da su hteli da kompezuju slab kvalitet pretrpavanjem nebitnim stvarima.

Witcher jos uvek se igra na Death March(najvecoj tezini) Drugi prohod. Citam knjige one sto nadjem i mogu reci da su odlicne. Koliko su paznje posvetili nekim tako sporednim stvarim u igri ja sam odusevljen.

2 Likes