Šta trenutno igrate? 2017

Overih Darksiders 2 - 23h igre, jer sam skuplja sve moguće kovčege.
Pomešani utisci na kraju, igra je generalno ok, a bila bi daleko bolja da nije bilo veštački produženog Land of Death. Da bi ga završio, moraš da uradiš jednu stvar, a ona da bi se završila moraš da uradiš 3 pod stvari od kojih je jedna od njih izdeljenja na 3 dela. Shvatili ste šta sam hteo reći.
A posle toga divota i ono što je igra trebala biti. Kao da je totalno drugi tim preuzeo igru da radi i zavrsio je kako treba. Sve najbolje mehanike se koriste u drugom delu igre šmrc i zaljenje.

Završiću i side quest-ove koje sam propustio, plus DLC mape, jer igra sada to totalno zasužuje.
Topla preporuka za sve koji imaju živce da srednji deo igre. Setio sam se gde sam odustao prethodni put - pogadjate :slight_smile:

Krenuo malo Gravity Rush 1 , jaaako zanimljiva igra. Probao sam demo drugog dela i bio sam u fazonu yap i like it :grinning:.
Imam produzeni vikend, tj radim od utorka pa cu videti bar 2 igre da lepo odigram. :slight_smile:

To pobratime. :slight_smile: I još imaš na mom nalogu i drugi deo da odmah nastaviš priču. :slight_smile:

Wow, sad sam shvatio da imam Gravity Rush na Viti, na PS4 i Gravity Rush 2. :smiley:

1 Like

Zavrsio Gravity Rush. Jedna pocetna sesija da se ubacis u igru od sat i po, i jos 2 duze sesije od 3-4 sata je po meni savrsena duzina za jednu igru. 21 Chapter gotov, i jos sam jurio i max upgrejd da imam na vreme.

Meni je sasvim lepa, iako je igra sa Vite lepo izgleda, ima neki smek koji mi se pogotovo svidja kada letite ka nekom dalekom delu grada on je kao nacrtan pa se polako stvara. Majstorsko resenje za loading :slight_smile: .
Prica je ok, gameplay fluidan u 60 fps i ovo je prvi put da zaista osetim tu fludinost u letenju i fajtu u jako dinamickom okruzenju.

Sada me ceka drugi deo koji je i lepsi i po svima mnogo bolji od prvog dela. :slight_smile:

1 Like

jucer uzeo cod ww2 na akciji…igrao 30 min i ok izgleda igra, pogotovo grafika…btw. pri kraju sam sa ac origins-om 70% igre presao…poceo(nastavio) wolfenstein 2 i nfs…

Ja se ne skidam sa MPa :smiley: odlican je

2 Likes

Odigrao nekoliko partija COD:ww2 MP OK je onako standardan nema sta se više da se kaze… Ali kada uporedim sa Titanfall 2… joj koja razlika… Lepo se vidi i oseća koliko je uloženo truda i rada u TF2…

2 Likes

Ja sam napokon zavrsio GTA V. Zadnji dio igre sam stvarno igrao I malo na silu samo da mogu sto prije da zavrsim igru.
Svaki put kada igram razmisljam da svijet koji su napravili prevazilazi granice mog razumjevanja tehnologije I jos uvijek mi nije jasno kako su napravili to sto su napravili.
Jedina zamjerka je sto main story misije nisu zanimljivije I bolje realizovane, ovako se ne razlikuju od sporednih misija.
Naravno, na kraju ubih budalu.

1 Like

Da li je iko uradio drugačije? :smiley:

Malo pre zavrsio napokon AC: Origins, igra opravdava sve oceno, rame uz rame sa legendarnim AC: Black Flag…

1 Like

Kontam mozda neko boluje od Stokholmskog sindroma ili hoce da spasi sve zive. Na kraju je bas bio naporan.

1 Like

Pih. Ja spasio svu trojicu. Bros over hoes.
Mozda i jer imam prijatelja iz detinjstva koji je jako tezak, ali i dalje smo ok.

1 Like

Prešao sam GTA V ali uopšte ne mogu da povežem o čemu pričate :grinning: Ja sam imao neki happy ending koliko se sjećam, roknuo FBI lika (sjećam se neke scene sa gepekom)

1 Like

Igra ima tri kraja, ti si izabrao kraj C, iliti happy ending kao sto si ti rekao.

Edit: Takodje ako te ikada zanima da odigras ponovo igru ( modovi na pc-u pomazu dosta da hoces ponovo da igras ), probaj da igras Heistove sa potpuno drugacijim planovima i ljudima koje regrutujes.

Takodje Recimo imas misiju koju igras sa Michael-om, ali mozes da odes do misije i sa Franklin-om gde ce ti dodati ili oduzeti neki deo cut-scene i dijaloga.

Igra je prepuna malih detalja, i vredi je odigrati ponovo ako niste neko duze vreme.

2 Likes

Sjećam se toga da igra ima više krajeva i znam i koje su opcije bile ovako kroz maglu, ali ne ukapirah koga je iKaran ubio

1 Like

Pretpostavljam da je budala o kojoj se govori zapravo Trevor?

1 Like

Jeste.

1 Like

Sta me ne prihvatis na ps4? Pre dva da sam ti poslao zahtev…

Nisam upalio ps4 pola mjeseca sigurno, nisam znao ni da mi je stigao zahtjev. Biću van države do 5. januara, pa čim dođem kući i upalim konzolu prihvatam te :slight_smile:

U stvari sad ću ući preko aplikacije na telefonu pa ću te prihvatiti

1 Like

Ja sam se prijavio, i prihvatio si me ti ili “vlasnik” grupe…Sramota da nas ima tako malo…10-ak clanova…

Btw. @jahalang0112 Sta me ne dodas na frend listu, nemam te vise. Sta skrivih ?