Šta trenutno igrate? 2017

Danas mi stigao GoW 3 Remastered (nisam ga igrao nikad ranije , po prvi put se druzim sa Kratosom) , zasad uzivam za sve pare, zaista jako dobra igra, veoma dinamicna (mozda i malo previse) , ima i platformskih delova, ima i zagonetki, lokacije zanimlive, tematika isto veoma zanimljiva , jedino me u pocetku drndala slika , bila je onako secena umesto normalno preko celog ekrana , pa nasao sam na netu i snasao se nekako , podesio tamo u opcijama na konzoli i sad je i slika kako treba.

Zasad nisam daleko odmakao , trenutno sam u Hadovom podzemlju , ali kako mi se cini ovu igru bi vredelo preci vise od jednom

Odlicna igra za sve pare, dobro sam se zabavljao oko nje. Mada je imalo dijelova kada sam pozeleo da odustanem koliko sam se iznervirao.
U vezi slike, mislio sam da tako treba da bude sjecena pa nisam nista ni dirao. Sledeci put cu popraviti pre igranja, vrijedi preci par puta.

Igrao pola sata i smorio se.
Tesko koji FPS mi se svidja danas. Posle toga igrao Darkest Dungeon do pola 5 ujutru.

Gledaj ako mozes da aktiviras ps now trial i odigraj dvojku. Dvojka je vrhunac serijala ( za sada) mada ni ascension nije los

1 Like

Dok sam kenjao bez argumenata kenjao. Sad mogu da kazem da zelda:botw zasluzuje sve sto je dobila ako ne i vise.

1 Like

Ma GOTY bez ikakve diskusije. Fenomenalna igra, a vidices kada krenes da otkrivas neke nove djelove u igri, a igras vec 100 sati. Stvarno nevjerovatno iskustvo.

Ja sam ga uzeo na izlasku samo zbog Zelde, izaslo me 420e bundle sa igrom ako se dobro sjecam.
Nisam zazalio ni sekunde.
Rekoh ranije, ko ima ok pc neka igra.

Botw je kao kad bi recimo cdpr ili rockstar uzeli i napravili Darksiders

Mene je unistavanje oruzja potpuno odbilo od igranja, kao i velika razudjenost neprijatelja i puno praznog hoda sa pesacenjem. Al igra je prelepa i svet izgleda carobno. Zeldu i Witchera 3 bi bio red preci u 2018, nikad nije kasno.

Ko je u mogucnosti, nek odigra i wind waker hd, isto fantasticna zelda sa slicnim ako ne i istim art-stqyle i sarmom kao botw.

Ja peglam Dead by Daylight. Rodjen sam da budem ubica :smile: Kad se sa hillbilly-em zaletim motornom testerom sa jedno kraja mape i direkt sasecem nekog na drugom kraju na samom pocetku partije - neprocenjivo. :laughing: I Doom multiplayer, ono je uzivanje, kao da igram Quake 3 sa boljom grafikom, obozavao sam takve igre. :smiley:

Gold edition RE7 konacno, Chris Redfield moze da nabada pesnicama i nogama, a ne kao onaj sissy Ethan… :laughing:

Probao danas ponovo Zeldu sa cemu 1.11.3. I stvarno ima drasticnog poboljsanja. Sad cak moze i da se igra ali ipak cu sacekati jos malo.

Meni samo da nestane ovaj stutter I bice odlicno. Inace, Bayo 2 takodje vrijedi odigrati, ali mi se cini dabce se to puno teze ispeglati.

Igram dodatke za RE7.
Not a hero sam zavrsio i bas je prijao.Jes’ da je to onaj klasican fazon iz RE 6(pa cak i petice)samo iz prvog lica ali opet…lepo je biti u kozi starog dobrog Krisa i mlatiti(bukvalno)horde cudovista.:slight_smile:
Lep posao je ovde odradio Capcom.I CoD da im pozavidi. :slight_smile:
Sa druge strane End of Zoe je totalno drugi koncept,ali takodje dobro uradjen.Bar se meni svideo.Ovde sam mislim pri kraju,ali ovo do sada odigrano mi se cini skroz ok.Dok u Not a hero imamo CoD(i RE6)sistem igranja,ovde je gameplay za 180° drugaciji.Sunjanje i kraftovanje su od vitalnog znacaja.I naravno atmosfera je dobra,pa cak i u Not a hero…A glavnog protagonistu mozemo prozvati Ber Grils na steroidima. :slight_smile: Takodje…posle End of Zoe Capcom treba da razmotri razvoj neke sportske simulacije.Boksa na primer. :wink:
Malo sale. :slight_smile:
U svakom slucaju sasvim fini dodaci za sasvim pristojnu 7-icu ove fransize,koji zaokruzuju pricu u jednu celinu.Obavezno “stivo” za Rezi fanove.
Po meni:
7/10

FH3 je dosta bolja od drugog dela mada je i on dobar ali mi se cini da su tek sa trecim bas uboli u centar.

Ryse je meni qte festival :frowning: , to sto radis na pocetku tako ce ti biti cela igra samo mlatis i stiskas dugmice koji iskacu na ekranu, nesto slicno kao God of War :smile:. Prica nije losa pa malo vadi a i grafika je perverzija, barem bila.

1 Like

Jedino sto zalim zbog prelaska na PS je Forza…jesus…na svu srecu je tu play anywhere…ali ipak, nothing beats the console expirience

1 Like

Uzeo platinu na Jak & Daxter: The Precursor Legacy. Pazario Jak II i uzivam. Jeste na momente teska i frustrirajuca, ali mi je konacno legla i verujem da cu je sad zavrsiti. Cak mi ni grafika ne smeta, s obzirom da je igra izasla pre 15 godina.

1 Like

Vidim raspisali se ljudi o Zeldi BOTW, baš mi je drago da napokon više ljudi igra ovaj dragulj od igre. Samo čekam da neko odradi prvi Ancient Beast quest, pa da krene drugi deo hvalospeva. Jer ga igra definitivno zaslužuje.

Za novogodišnje praznike završih Wolfenstein 2 i nikada nisam imao ovako pomešana osećanja po pitanju neke igre. Obrično mogu da kažem igra je dobra, osrednja ili loša, ali u ovom slučaju nemogu da se opredelim sa kategorijom nikako. Ima toliko dorbih stvari u igri da zaslužuje super ocenu, a opet ima toliko frustriajuće loših, da sam hteo da odustanem od igranja u mnogo navrata. Priča je toliko nenormalna, da ima delova u njoj na koje bi se i Kventin Tarantino potpisao bez problema na produkciju (susret sa Hitlerom i scena kada Anja baca par ručnih granata na gomilu protivnika).

Mislim da mi je najviše smetao glupavi i nadasve agresivni AI, koji težinu podiže velikim brojem i konstantnim srljanjem u smrt, što iziskuje da se na početku svake nove lokacije, dobro uštekaš i skineš što je više moguće protivnika, pa tek onda da produžiš u čišćenje nivo-a. Da je ovo uradjeno na malo bolji način igra bi bila daleko bolja. Nikada nisam ni u jednoj FPS igri proveo toliko vremena čučeći i izvirujući da ubijem još jednog protivnika. Jednostavno ubili su prethodnu fluidnost u wolf igrama. Sada istrčati i sasuti iz dual oružija sve što se ima od metaka u protvnike nije moguće, jer odmah umirete. Ono što je bila srž prethodnih igrara, odnosno ja sam bad ass B.J. i mogu sve da vas pokidam i da mi ništa ne bude, više nije aktuelna. Već ste primorani da budete šonja i čučavac, da bi preživeli.

Iskreno ne mogu ni da preporučim igru da je neko odigra, osim u slučaju da je kapitalni mazohista. Svima ostalima, možda je bolje da pogledaju cut-scene na netu, neće puno propustiti, ali zato se neće frustrirati.

1 Like

Jako mi se svidja igra ali mi fali tih 5-6 frejmova da stvarno uzivam u igri jer je na granici fluidnog gejmpleja i seckanja. Nadam se da ce neka novija verzija cemu-a konacno dostici meni licno taj sweet spot.