Šta trenutno igrate? 2017

U mene je obrnuto. Nove igre čekaju, a ja stare igram. Zato što … želim.

Što si ti pesimističan danas? :smiley:

@n00dle, čudi me da ti nisu počele stizati poruke tipa “možeš li mi malog povuć’ gore?” i slično :smiley:

Nismo mi od tih što vole da im povlače malog. :stuck_out_tongue:

Šta reći? Koju posluku porati? Kome? Sram’se :smiley:

Bezveze upalim Outlast. Em ne volim stealth igre, em ne volim horror žanr, em mrzim kad ne mogu upucat nešto što me proganja…

Igra me oduševila. Bukvalno.

Započinje kao bolestan horror, koji postepeno prelazi u misticizam, pa onda polagano dodaje primjese Ridlijevog Alien-a, da bi sve na kraju kulminiralo sa fantastičnim sci-fi završetkom koji je ujedno i temelj. Znači…

Sjeo sam prije nešto više od 8h za xbox, završio igru evo sad u gluho doba noći. Iz jednog sjedenja. Toliko me zakovala za ekran. Sutra, prelazak br.2.

Maksimalna preporuka, i to od nekoga ko ne podnosi sličan tip igara.

9/10

1 Like

Sto volim da cujem kad se nekom ovako puno svidi neka igra!

Nazalost, mene nije drzala – probao sam prvih sat i ugasio. Sad se vise ni ne secam konkretno, al imao sam vise zamerki koje mi nisu davale da se uzivim.

Al da sednes i odigras celu igru u jednom dahu (sad kad nismo vise deca), to je za medalju.

1 Like

Vjerovatno radi početnih elemenata igre te ista nije zadržala mimo sat vremena. Kažem ti, mrzim sličan žanr, fasciniralo me ono u što se igra pretvara nakon onoga što predstavlja da jeste. Totalna metamorfoza… Dovraga, ima i Matrix elemenata, mistike koju su nacisti istraživali u drugom svjetskom ratu, od teorija zavjere do CIA pokusa prije par decenija. Bučkuriš koji se na kraju pretvara u fascinantnu cjelinu.

Oduševljen sam bio…

Uživaj prvo u glavnoj igri i sporednim quest-ovima značajnijih NPC-ova, nakon što pređeš priču idi na upitnike po mapi, bounty-e i ostale zadatke. Jer će ti svi ostati netaknuti. Nema potrebe da čistiš sve redom jer će te smorit. Dovraga, igrao sam Vještca od novembra sve do ljeta, sad zamisli patnje… A što se tiče kinte, imat ćeš je na kraju i pretjerano. Ali ako ti treba, očistiš par upitnika, pokupiš loot i prodaš ga u Novigradu (čini mi se) kod najboljeg kovača. Onaj vilenjak što pravi kiflice :smile:

Znači, samo uživaj. To je ono glavno.

1 Like

Nije nikakav problem, osim ako ti baš ne naglasi neki sporedni quest. Mislim da su upitnici više tu kao motivacija za istraživanje, a uz loot i novac pronalaziš i kamenove za znakove i sl. Zna smorit dosta. Vidjet ćeš kad završiš igru, ako kreneš na čišćenje svega na mapi…

1 Like

Doživio sam taj užas već :smiley: hahah Nema na čemu

1 Like

Tu kartu mozes da pokupis kod fast travel table: Hanged Man’s Tree u Velenu, ne moras od nje kupovati posto je vise i neces videti u kafani.
Hanged man’s tree ti je otprilike u sredini mape, u sredini velena, malo dole/levo od Oxenfurta.

Ti si zaglibio brate. Strašno… hahahaha

1 Like

Hahahahaha ne pitaj me ništa. Okačiću sliku kasnije da vidis koliko imam u new game+ a nisam jos u skellige bio… :smiley:

Samo pazi na preporucin level za questove i contracte. Radi ih kada si na tom levelu, nemoj da dopustis da se overlevelujes pa da onda radis misije. Meni se desilo tako da sam najtezi contract rijesio u dva udarca.

Bolje je da ih radis i kada si ispod preporucenog levela (za 2-3, ne vise) nego da ih “prerastes”.

Outlast na insane.

Ko je igrao, znat će. Znači ako sad ne poludim, nikad neću…

Upali Halo 2 na Legendary :smiley:
Ovo ce ti doci kao odmor :slight_smile:

Inace evo ga ono sto sam ti rekao @Lordish

Sad vec imam 41h i 30min. A jos u skellige nisam ni krocio. Jurcam za kartama kao ludak, i izgleda da sam sve missable karte pokupio. http://www.xboxachievements.com/forum/showpost.php?p=6599773
Sa ovog linka sve sam ih uzeo.
I da, izvinjavam se na ruznom armoru :stuck_out_tongue:
Cekam da budem 53lvl da zavrsim quest za Hatori-ja, da mogu da upgrade-ujem superior griffin na mastercrafted. Trenutno mi je superior griffin jako slab.

1 Like

Svaka čast!

Idući Halo na legendary težini igramo zajedno :smiley: Ne dopusti bratu da sam stresove doživljava hahahah

1 Like

Uplati gold i ajde, mozemo poceti :smiley:
Ja nisam ce, 2 i reach na legendary presao, one ostale jesam

1 Like

Sutra ako zavrsimo ranije malo, sedne pleja za komp i polako… I neka mi kaze onda neko da ja ne mogu da pokrenem najnovije igre… (mozda cak podrzava i kontroler)

Double Dragon IV / PC

Nabroja ti baš dijelove koje bih mogao na legendary preći! Taman Reach ni počeo nisam… Ubaci tu još i Halo 3, da mu dam drugu šansu radi onog nervnog sloma što sam imao :smiley:

1 Like