Šta trenutno igrate? 2017

Nikako da zavrsim Deus ex. Skinuo ponovo director’s cut verziju ali zaboravim da je rezac kod drugara.
Ovih dana treba da ga uzmem pa da probam…
A poceo sam da igram Halo prvi deo remaster, ovaj put na xbox-u jer sada igra radi kako treba otkad je @M007P zamenio laser! jos jednom pohvale za ovog coveka
Vec je spremljen drugi deo da se skida za komp, pa da se nastavi na 360 :smiley:
A pored toga, poceo sam i Fable 1 takodje remaster…toliko sjajnih igara me ceka :slight_smile:

Dokaz da se pravljenje dobrih igara BAS isplati je cinjenica da CD Projekt premasio sredinom prosle godine milijardu u vrednosti i da je najbolja “izvozna” kompanija Poljske, mada treba imati u vidu da je u nihovom sastavu i GOG platforma za distribuciju starih igara bez DRM-a.

ali racunam da cemo jednog dana cuti pricu o ljudskoj ceni koju su platili svi praveci witchera 3. Ne ide mi u glavu kako je tako relativno mali developer napravio toliku igretinu vrhunskog kvaliteta.

1 Like

Danas krenuo Overwatch i mahom sam loš, ali tek sam probao 5-6 heroja da vidim koja mi je zlatna sredina. Super je zabavno, podseća dosta na Team Fortress 2, koji mi se na kraju sveo da igram kao Heavy. Videćemo.

1 Like

Mass Effect, 60h, 60lvl, 2 zaredom prelaska - 15 sveukupno, i mrš u neku stvar. Tačno mi je muka više.

I’m done with this shit.

Edit: Well… Fuck.

2 Likes

Agent 76 ti je mozda najbolji za pocetnika…ulti je jako dobar

Sinoc smo se skupili i igrali Rocket League, da se manemo malo pucanja, rata i pusaka.
Igrali smo
@ninja
@robotnjik
@SlobeX
@Stefan92
i jos 3-4 ljudi koji ne ulaze na forum a na live-u su sa nama.
Moram priznati da sam najgori u ovim auticima, ako ne racunamo stefija koji je stvarno los :smiley:
Medjutim evo jednog odlicnog klipa kad smo izmedju sebe igrali, sjajna akcija nese. mene strbeta i davida :slight_smile:
http://www.streamable.com/rokd7

5 Likes

Jedina igra koju mi stvarno zao da sam propustio dok je bila free na ps plusu.

Eh da si tad znao da će biti ovakav hit. Ta igra je slučajno postala ovo što jeste, ni developeri se nisu nadali… Zato je na xboxu od prvog dana 20$ i uvek je u top 10 najigranijih.

1 Like

Dobra igra pravo,komedija prava u četu dok se igra. @xX8Lampard8Xx manje nerviranja :wink:

Igra je neviđena zabava!

I to dolazi od nekog koga skoro uopšte MP ne zanima. Prva runda, 6 golova. 3 pobjede zaredom. I onda, nakon petog lvl-a, dječica odlaze a dolaze iskusnije čikice. Nerviranje počinje!

Igra mi se CoD. Jedino tad dominiram. Među djecom… hahaha

Ala je tezak Halo. Zavrsio sam igru i na nekim delovima sam se namucio bas i malo varao :smiley:
Verovatno je i do mog skilla, dugo nisam igrao fps na 360.
Sad vidim zasto je Halo simbol xbox-a. Odlicno napucavanje, horde neprijatelja, zanimljiva prica, drugi deo sam vec “osposobio” i spremio da igram na PC-u. Imam 360 skoro 7 godina i sad se setio da igram Halo, sram me bilo :smiley:

U Fable sam stigao do one arene kad se borim zajedno sa Whisperi i kad postajemo sampioni arene. Na kraju sam je postedeo. Igra je prelaka sa onim ressurection potovima, nijednom nisam zaginuo. Za mene casual RPG + bajkoviti predeli je dobitna kombinacija. Nervira me Thunder, brat od Whisper ili sta joj vec dodje, mnogo se ku*** :smiley:

1 Like

Pre nekoliko probao Project Cars na XO i iskljucio nakon 10 min sa jednim jedinim zakljuckom: hvala Bogu na Forzi!

3 Likes

A ovaj Bloodborne ne pusta. Kamo srece da mi je TLOU toliko zanimljiv i dobar kao ovo. Idem, tabam krljam. Bossovi za sada nisu bili nesto teski, sem Blood Starved Beast-a, i Martyr Logarius. Bogte al me Martyr pomucio. Roma sam ubio na bug, ubio ga u prvoj fazi nije se teleportovao tj nestao. Gledam da uzmem platinu pa trazim lutam, ali sam skontao da bez male pomoci nema sanse sve izvijati za platinu. mislim, how the fuck bi trebalo da znam da treba da stavim krunu na glavu i odem do trona ne bi li se pokrenuo cutscene? Bilo je jos par stvari koje ne bi skontao sam ni za 300 godina. Ali sve u svemu, jos od witchera mi se nije desilo da sam igrao neku igru u cugu pa skoro osam sati. Nedelja, kao klinac je mrzis, kao matori prdonja obozavas.

Bloodborne rules !

4 Likes

Koliko sam ja citao na redditu, ta igra nije losa ali samo sa volanom.
Ovo sto sam ja igrao na xo sa controllerom je katastrofa, bukvalno hvala bogu na Forzi, koju god trku da odigram posle Forze, losa je…

…said every person who never played driveclub :smiley: :stuck_out_tongue:

1 Like

Pa rade jos na DS3.

Ocekivao bih neku najavu ove godine, ali ne vidim da je realno pre kraja 2018/pocetak 2019.

Nabavio Watch Dogs 2 pa da vidimo kakva je

Ja sam se juce zaglavio u Niohu, vrteo sam se satima na nivou trazeci izlaz, proklete souls igre bez mape a moja spacijalna inteligencija nije stats koji moze da se leveluje. I onda ukljucim youtube da vidim gde je izlaz do bosa, i lik se kao i ja vrti i koristi travel talismane da se vrati do shrine-a svaki put kada se izgubi. Jos mi je bilo vise frustrirajuce da gledam njega izgubljenog. Na kraju je uspeo jadan da se iskobelja ali sam ja vec ostao bez zivaca.

Presao Fable. Prelaka igra, iako nisam siguran na kojoj tezini sam igrao ako uopste postoji biranje. Igra ima svojih trenutaka i stvarno odlicno dizajniranih predela gde se osecam kao u bajci nekoj. Nasmejao saam se dosta puta cudnom svetu i humoru. Igrace se i drugi deo.
Au ljudi kad sam ubacio jutros Forzu Motorsport 4 pao sam na dupe iako je 2017 godina…prvo sto sam pomislio…budalo jedna sad tek igras ovakvu igretinu😆
Dosao mi drugar, pretezno multiplayer igrac i dok su serveri bili down na Paladinima, gledao je kako igram…Ja se setih da sam negde procitao da ima offline splitscreen🤗 I krenemo mi, reko ajde jednu trku da probamo…igrali smo preko 3 sata…
Prava zabava je pocela kad smo probali na ekspert i uzeli Buggati Veyrona :grinning_face_with_smiling_eyes::joy:
Igra se i Halo 2 na PC-u s vremena na vreme!

1 Like