Šta trenutno igrate? 2017

Ma ja to kad se zareknem samo jedno igram i ništa više :joy: jedva čekam da nađeš poruku izvesnog Tima u Shuttle Bay-u, to skroz menja igru, ali skroz. Kontam da su i drugi već to našli i da to ima na internetu, ali ja kad sam provalio baš sam se zaprepastio, bukvalno cheat koji su developeri namerno ubacili/ostavili. A što se prelaženja tiče, zaista mnogo utiče na igru to koliko ulažeš u hacking, lifting/moving i repair. Ja sad igram bez svega toga i skoro sam pred kraj igre, a tek sam sada našao Q-Beam. Prvog sam ga puta odmah pronašao, ali sam tada imao hacking.

Samo pazi da mi ne spojlujes nesto, molim te! :smiley: Vec mi je i ovo previse, haha

1 Like

Sinoc smo profa i ja igrali Destiny do 00:30. Za one koji misle da to nije kasno, zavidim vam. Elem, probudio sam se sa krvavim ocima, ali nista ne zalim.
Sada sam na level 40, light prebacio 200. Jos malo i moci cu da isprobam i taj famozni raid, i spreman sam za Destiny 2.

3 Likes

Kada budeš ostajao do pola 4 ujutru, a budiš se u 6 za posao, tada će ti ostajanje do pola 1 izgledati smešno.

3 Likes

Jos nisam spreman na takvu zrtvu :slight_smile:
Ali moram reci da je Destiny bas onako igra za kraj dana, sjednes pred tv i malo puc-puc, bum-bum

Meni je multiplejer cesto pre-intenzivan za to doba, ali s druge strane od lakih single player igara zaspim jer sam preumoran.

Nista nam ne valja taj tempo, ali je realan recept da se uz pristojan posao uziva u entertainmentu, na zalost skracivanje ciklusa spavanja i tu nema pomoci.

1 Like

Moj gaming život je totalno ugrožen poslom. Težak fizički rad uslovljava po malo konzumaciju alkohola, kao pogonsko gorivo, da bi izdržao. Kad dodjem uveče kući samo se ugasim, kao sveća na vetru.
Ujutru ustajanje rano i opet u krug. Danas pade kiša pa sam dobio malo vremena za Ico, al popodne u telekom i peglanje celu noć.
Kao što mladi padawan reče, ono čime se baviš između 30-te i 40-te ti definiše život.
Ja imam još 2 god da promenim svoj život, da mi ostane više vremena za gaming.
Po definiciji dr padawana , mastera psihologije i životne kulture :grinning:
(Level 4)

1 Like

Jbg profo, ni jedna profesija nije laka, al predavanje u školi ipak iscrpi mnogo manje fizičkih resursa od recimo razbijanja armiranog betona macolom od 10 kg, ceo dan.
If you know what I mean…
“Vikend” i “Praznik” su nepoznanica za mene…

Nekada bukvalno od umnog rada i komunikacije sa cesto jako prostim i nepismenim i odvratnim ljudima jer mi je to dobar deo posla, osecam tesku glavobolju i iscrpljenost kako psihicki tako i fizicki.
I onda dodjem kuci nervozan i to je haos u najavi. Ja bih najvise voleo da radim nesto i vise fizicki mozda ali da nemam nekoga da mi popuje i da imam adrenalinske napade kada vidim da me odredjeni brojevi telefona zovu, jer znam sta to znaci.

Ok Miki. Dodji u Kneza Višeslava u ponedeljak, 07h, ponesi radno odelo i rukavice. Betonaža. Bićeš na mešalici ali znaj da majstor ne sme da čeka materijal. Materijal mora da čeka njega. :grin:

Malo čisto da se oslobodiš tenzije, ne treba ništa da platiš. Materijal ide 3:1 i samo vozi. :grin:

Pomoglo bi ti dosta da staviš na sto slike koje sam postavio nedavno…Naša 2 vrsna političara. velika slika i pored nje mala. Staviš to na sto i niko te ne dira.
Bio sam i ja u korporacijskoj mašineriji gde je jedino bitno ko se sa kim liže. Sposobnosti i veštine… ma da… važi…
Imam kolegu sa kojim se kapiram totalno, pametan lik, dobrica, uvek pun zanimljivih tema…
Mnogo mi je lakse da sa njim razbijam beton nego što sam nekada morao da se šlihtam nekoj ljigi i totalnoj budali, koja nosi majicu sa motivacionim porukama, da bi sačuvao posao.

Da ne bude sve off, teram dalje Ico…

2 Likes

Koga mrzi da ide šišanje a porasla mu kosa, nek igra Nioh. Frizer vam neće bit potreban duže vreme :angry:

2 Likes

Neverovatno kako se te Souls igre promene kada se doživi breakthrough, kada se uđe u kalup/mašinu koju igra zahteva da bi napredovao.
Ja sam se vratio Dark Soulsu u nameri da konačno završim Artorias of the Abyss DLC. U prvom prelasku mi nije trebao frizer nakon Anor Londa i njegovih bossova, da bi ih pre neki dan smlatio za desetak minuta, uz pola snage.

Malo me Ico sad cima,al necu na yt makar ga prelazio 6 godina… Nema mi gaming buddy-ja da mi asistira…da prati lokacije i pamti detalje…

2 Likes

Tacno znam o cemu pricas. Right in the feels. Odraslo se, otislo se u svet, kad dodje na par dana u srbiju, svrati, malo oprzimo nesto ali nije to to vise… A kad se setim pre dobrih 20 godina, pamtio svaku sobu koja je zakljucana, na koja vrata u laboratoriji treba uneti code, koji se dobio gledanjem u sto za bilijar :slight_smile:

1 Like

Koja je sustinska razlika u tome da li ce vam pomoci gaming buddy ili neko na youtubeu?

Moj buddy pewdiepie ima resenje za sve :smiley:

social bonding, friend features, bromance… :slight_smile:

To je isto ko kad bi pitao koja je razlika izmedju toga da igrate vas cetvoro spilt screen u jednoj sobi ili igrao sam onlinem multiplayer :slight_smile:

1 Like

Al kontroler je bio kod tebe :grin:
Rezident 1,2,3, Sillent HILL, Alan Wake… I APSOLUTNI HIT… MYST!
Kakav crni yt… Kad sa gaming buddy-jem predjes igru to je extra zadovoljstvo, bacamo kosku, nazdravljamo i slavimo…

2 Likes

Upravo zavrsio Halo 3, iz tri sedenja. Prijao mi je linearni shooter posle ogromnog AC3 i ME2.

Isti recept kao prethodne dve igre u serijalu. Veliki broj neprijatelja, otvoreni nivoi i brdo vozila za neprestanu dinamicnu akciju. Sve prsti. Nova oruzja su odlicna. Skoro sva sam koristio kroz celu igru. Igrao sam na normal tezini i prilicno ginuo, mogu zamisliti sta bi bilo na legendary😃 Level design je promenjen i vise nema ponavljanja lokacija sto me je poprilicno smaralo u prva dva dela.
Posle ovoga, odma cu da igram ODST, vec sam spremio :hugs:

Aha znaci u stvari je drinking buddy :smiley:

Salim se, ne moze da se poredi naravno. I meni nedostaju good old times, mada mislim da jos od srednje skole nisam sa nekim prelazio single player igre… Sem tako, ponekad…

jebiga, to je nekad bio co op. Moj gaming buddy je uvek vise voleo da ucestvuje u igrama nego da ih igra. Naravno nismo zajedno igrali Call Of Duty, nego igre gde treba mozganja. Resident evil 1,2,3, Soul Reaver, Silent Hill. Jos uzmi u obzir u da 1996 godine nisu izmuzli sve zagonetke na svetu koje postoje pa nije bilo ah da ovo kao u tomb raideru samo nisu poluge nego kutije, plus intelektualna naobrazba za nekog ko ima 16 godina minus internet :smiley: