Šta trenutno igrate? 2017

Odigrao Wolfenstein the old blood I počeo Doom. Malo je reći da sam oduševljen, baš su mi nedostajale ove old skul pucacine

Zato je MP majka…pa se vracaj ali u novu “rundu” :slight_smile: .

Odlican je Wolfenstein: The Old Blood, odigraj obavezno i Wolfenstein: The New Order neces omasiti, isto odlican kao i The Old Blood, ali je The New Order duplo duzi posto je The New Order full game, a The Old Blood ti je standalone - expanzija.

Samo da se razumemo, jedno je ‘motion capture’ za kretanje likova (to danas svi rade, prakticno je polazna tacka za bilo kakvu iole realisticnu animaciju), a drugo je ‘facial capture’, kad postavis glumcima onu skalameriju na glavu da ih snima dok glume. To se mnogo redje radi, a jos nisam cuo da je neko upotrebio tehniku za stotine sati dijaloga. Cak ni Witcher.

Odigrao New order još na 360, odličan, baš odličan

1 Like

Zato je meni hilarious kad neko kaze, tjah Driveclub je arkada, forza je prava simulacija voznje.
Vrati trku 17 puta unazad i vozi po idealnim strelicama, koci kad strelice postanu crvene.

1 Like

Kakva kocnica skrecemo kao muskarci pustis gas i eventualno rucna :joy:.

3 Likes

Igra se Prey. Talos I je zapanjujuce mesto. Trudim se da istrazim sto vise, nije bas da zavirujem u svakoj fioci, ali odradjujem prilican broj side misija, koje su btw genijalne, jer nisu samo ikonica koja odjednom iskoci vec se dobijaju istrazivanjem, slusanjem audio logova i citanjem e-mailova. Dizajn Talosa je fascinantan, iako loading screenovi izmedju lokacija smaraju, sve je lepo logicki povezano i prema svojoj svrsi dovoljno razlicito. Otkljucavanjem AirLock-ova stvaras precice do svake lokacije kojima pristupas spolja lebdeci po svemiru. A ti trenutci lebdenja su posebni, zbog osecaja izolicaje, lepote Talosa, praznine i prostranstva svemira. Kontrole u bestizinskom stanju su intuativno i dobro postavljene.

Mislim da sam u drugoj polovini kampanje, stekao kul moci i sada fantomi, uz pazljiv pristup, nisu problem. Ali zato jesu one letece Telepath i Technopath fleke, sa njih treba pazljivije planiranje i exploit slabosti. Na stranu njihov neinspirativan dizajn, smaraju sa svojim letenjem unaokolo i svaki mu dodje kao mini bos. Frustrirajuce mi je baviti se njima. Talos I je zastrasujuce mesto.

Tek sada sam nasao neka oruzja, a mogao sam ih naci vec na pocetku, igra nagradjuje radoznalost i procesljavanje svega. Uvek postoji pametan nacin da negde udjes ili nekog savladas, pitanja je samo da li si nasao taj nacin. Da ne pisem o osecaju kada sam Nightmare-a oterao aktiviranjem sputnik-like satelita u jednoj od side misija.

Uzivam u igri, ali istovremeno i nisam opusten. Bez obzira na dosadne neprijatelje, uvek imam osecaj da sam mogao jos nesto naci, a nisam, da nesto propustam, nesto bitno. Osecaj da ne kapiram sta se desava, da je sve previse isprepletano i komplikovano. Tera me na razmisljanje i kada zavrsim igranje. Verovatno su to i pohvalne stavke, ali kvare osnovnu svrhu mog gaminga, relaksarajuce uzivanje i trenutna avantura. Ne bih cesto mogao igrati ovakve igre.

Ali bez oklevanja, preporuka za igru. Dishonored 2, pa sad ovo, Arcane studio je postao majstor svog zanata.

Evo par slicica prelepog Talosa, i pomenutog lebdenja, @S.T.A.L.K.E.R tebi ce se ovo svideti :slight_smile:

3 Likes

Sva ova pomagala u Forzi mogu da se iskljuce. Ja sam isto u nacelu protiv vracanja vremena i idealne putanje, ali ih u Forzi Horizon ipak koristim, tako da je ja igram kao arkadu. Iskljucivanje ovih opcija daje ti vise XP-a i para, tako da te igra na neki nacin penalizuje za njihovo koriscenje.

Meni idealna putanja pomaze da naucim da vozim i da se koncentrisem na stazu, ubaci me u neki zen mode, mada me cesto i zbuni jer predvidja kocenje mnogo ranije nego sto je potrebno i tako lako izgubis prednost.

4 Likes

Dosla jutros na adresu i upravo se instalira… jedva cekam :blush:

1 Like

Kako ti ide Gamertag ? Moj je GrimLupus

Nisam siguran da se imamo u prijateljima a voleo bih da malo igramo Fifu

Imas PS4 ili XO?
ChiVu13 ja mislim da tako ide :blush:

X One. Evo dodao sam te…Al igraćemo uvece posle 23.

1 Like

Wtf je ovakav kraj Order 1886. Pa ovo je poluzavrsena igra :open_mouth: .
Samo odjednom the end, a 10 stvari ostalo nedoreceno i neodradjeno.
Pa igra je dobila 20% manju ocenu zbog ovoga.

Fali ti deo igrice… Meni se zavrsila normalno i svih 10 pitanja sam resio… Znam da je drugu isto falio deo i da je isto ostalo 10 pitanja upitnih :blush:

Verovatno su planirali fransizu.

Gears of War svi delovi,najbolja split screen co op igra…

Izgleda, ali lose kritike je poslale u zaborav i sahranile.

Ma da je igra bila samo duza, cini mi se da bi prosla puno bolje. Jer ono je tuga oko 7h SP , od cega 3+ sata cutscene, wtf.

Odigrali smo @Danijel i ja jedanu Fife… pa cisto da se pohvalim i pozovem jos nekoga na megdan :blush:

A ovaj potez je bio za 3:0 :blush:

1 Like