Šta trenutno igrate? 2017

I novi UT

Iju, gde je spor Doom :slight_smile: Trenutno ne postoji brzi i eksplozivniji fps.

Moj problem sa vecinom igara danas, iritantno su spore. Voleo bih da je vecina igara ima bar 50% brze izvodjenje.

2 Likes

Titanfall je relativno brz. Moze se reci da jeste brz.

Zavrsih sada Wolfenstein NO sa hiljadarkom :D, predobar je, sacu da krenem i Old Blood.

Mozda da ima malo vise poznatih pesama samo kao fora na nemackom i to jer ih ima samo tri.Ocekivao sam i neku obradu pesme Jimi Hendrixa jer je i on u igri a bilo je i u treileru ali nema veze.

Mozda nije ko u prethodnim delovima, al meni je svejedno trebalo par sati da se naviknem. Zaletao sam se u posvuda ko na rolsuama, koliko mi bilo brzo.

2 Likes

Gde bre sporo, ja i dalje ko na klizaljkama, kakva sporost i bakraci. Multi nisam jos igrao, pa o njemu ne mogu da sudim. Ja cak ne bih imao nista protiv da je malo sporije, da mogu da pohvatam gde sam i sta radim, milijardu puta sam poginuo zbog pogresnog skoka.

1 Like

Kada odigrate igre kao ut, halo, gears… videcete brzinu :smiley:

Izvini ali nikako ne mogu sa tobom da se složim. Hajd Halo, al to baš treba da si profi da bi leteo i da bi ti igra izgledala brže nego doom, ali meni su Gears-i prespori. Možda i tu treba skill, ipak sam bio nivo ispod noob-a tu, ali je po meni doom najbrža fps igra na konzolama. Ut je na pc-ju samo, zato ne vredi ovde da se pominje.

P.S. Ne diraj mi Doom :joy:

1 Like

Evo koliko je GoW ‘‘spor’’.
Doduse, po mom skromnom misljenju, Gearsi su vise haoticni nego brzi, ali opet igra je brza, ne kao Halo(5) ali je brza.

:astonished: kako radi to kretanje…Kako se to priziva ? Jel to bag ili sta?

Wallbouncing. Gledas ka zidu i kliknes A ili LB zavisi koje su ti kontrole, pa povuces LS u nazad da cancel-ujes odlazak u cover, a u isto vreme ides u cover na drugi zid. Lako je izvesti ali je tesko postati majstor u tome. Ja znam da wallbouncujem ali ne toliko dobro kao sa klipa gore, desava se da povezem i ja tako, ali ne mogu konstantno tako da igram, jer ne igram gearse preterano mnogo da bi usavrsio to.

Vanquish - 8.5/10

Upravo prešao igru na PC-u. Prvi utisci zaista impresivni. Jedna od najboljih Platinum igara. Iako se i pored 4K rezolucije i zakucanih 60fps vidi da je igru pregazilo vreme, ipak je grafika i više nego prihvatljiva. Možda su mogli da odrade neke Ultra teksture, ali dobro, bar je igra ugledala svetlost dana na PC-u.

Gameplay odličan, brz i poprilično zabavan sve vreme, doduše s obzirom da igra traje nekih 5-6h teško i da ima vremena da postane monoton i dosadan.

Priča u početku kreće sporo, pomalo i nejasno biva u početku sve, ali kasnije, a pogotovo u drugoj polovini igra sama priča postaje sve bolja i bolja i samim tim zanimljivija.

Iako sam kraj aplicira na to da ćemo odigrati i drugi deo, izgleda da se to ipak neće desiti, nažalost.

1 Like

Uzeo Witchera 3 sa 2 one velike ekspanzije i silnim addonovima. Cenim mesec dana u ritmu koji mogu da igram.
Posle toga se razmisljam da igram Batman Arkham Knight. Jel je ta igra imala problem samo na PC-u ? Tj ne baguje i secka na konzolama?

Ako mozes da igras u ritmu kao i svi mi 30+ nema zime za tebe :smiley:

1 Like

Da, problem je bio samo na PC-u i rešen je tek posle 4-5 meseci. Na konzolama je valjda more-less stabilnih 30fps.

Batman radi odlicno na konzoli od samog starta.

Sada se preracuna. Trebace mi daleko vise od 1mesec. Osim ako ne dobijem otkaz :joy:.
Jer uvek postoji i ta sansa.

Au kakav izbor, Witcher ili Batman – ne zna se koja igra je bolja. Mozda bolje prvo Batman, jer ces s Witcherom zaglaviti. Mislim, i Batman je duga igra, al Witcher ga shisha.

Too late, vec krenuo da trazim Jenifer ali moje srce ipak pripada Triss. Vec sada dobijam napade anksioznosti kada moram neke bitne odluke da donosim. :smiley:
Sto znaci da cu na pola igre da napravim save pa da odatle krenem u drugom smeru drugi put.

2 Likes

Witcher nije tako uradjen. Ako ces tako da gledas, vec mozes da pravis save :grinning_face_with_smiling_eyes:

1 Like