Šta trenutno igrate? 2017

Kazu ljudi ako ti je limbo i inside bio dobar, ovo ces da “pojedes” sa guštom

1 Like

Odlican je, na trenutke zaista jeziv. Nisam siguran da nosi duboku poruku kao Inside, ili bilo kakvu poruku, jer sam stao na pola.

1 Like

hah pa sto? Dosadilo?

ADHD, najverovatnije. Ne mogu da pronadjem drugi razlog.

Juce igrao 4 sata sidequestove u W3. Iscrpeo sam sve koji su normalni za moj lvl12 sada.
Sacu da odem do Triss po prvi put i da nastavim malo main story. :slight_smile:

Ja sam uvek igrao misije 3 lvl iznad, vise XP-a se dobija… Pogotovo je to dobro ako planiras odmah ekspanzije da igras…

Ajoj, weekend liga u FIFI je uzas zivi i novi krug pakla za FUT igrace. Za one koji ne znaju, WL postoji od FIFE 17 i ideja da pruzi Division 1 igracima i onima koji osvoje knockout turnir solidno jaku konkurenciju i proporcionalno atraktivne nagrade u vidu coina i packova. Ovo nije lose zamisljeno za sve koji su prilicno dobri FIFI igraci a imaju daily job, kao i za zesce no-lifere, dusu dala da obezbedi fin priliv coina tokom godine kako ne bi bio prinudjen da kupujes packove ili trejdujes u svoje “slobodno” vreme. Ja sam igrao konzervativno iskljucivo sezone, trejdovao nesto malo u pocetku ali onda sam dobrih pola godine oterao FIFU dodjavola da bih igrao single player igre. Nista draft, nista vikend liga. Al’ ne lezi vraze.

Prvo sto je 40 utakmica za jedan vikend neverovatan smor, plus sto sam ih sve sabio u petak vece i subotu. Zali boze vremena, nagrade koje su underwelming za nas ne-pro igrace koji manje vise gravitiramo ka 50% win/loss, a moras da ih cekas do cetvrtka. Ovo je prvi put da igram vikend ligu ove godine, sada je 36-ta po redu, ali sam kao utesnu nagradu makar dobio TOTS Marquinhos-a za kvalifikovanje.

Nesto sam se sracunao da igram FIFU od '96 godine, doduse sa kracim prekidima tamo pred kraj i pocetak milenijuma, brat bratu 21 godina je prosla a i dalje je teska arkada sa skriptovanim sablonskim golovima. Gledam najavu za FIFU 18 upravo sada na E3-ju, fantasticno detaljna lica, ziva atmosfera na stadionu, trte-mrte… Znamo da ce to biti i dalje ispod “haube” rezirana arkadica koja moze da bude koliko god hoces sjajna, ali polirano g je i dalje g. Eh. A igracu je, i to je 100% sigurno.

Što to sebi radiš, haha.

Ne znam da sam ijedan tvoj post o fifi čitao a da je pozitivan. Uvek patnja i kuknjava.

Šta dobijaš iz tog iskustva? :smiley:

Migrenu :smile:

Pretpostavljam da sam po prirodi vrlo kompetativan a Fifa mi je ostala kao jedina multiplejer zanimacija, jer ce mi shooteri na dzojpedu zavek biti odbojni. Nije iskljuceno da je i udaranje dzojpedom u glavu takodje ostavilo trajne posledice. :smiley:

1 Like

TES V Skyrim

I’ll let myself out…

1 Like

Eh da ima co-op gde bi toj igri bio kraj? :smiley: Ili Witcher 3 :smiley:

1 Like

Koja reakcija… “Normalni” ljudi bi me kamenovali :smile:

Love you bro’s :heart:

Kad mene ne kamenuju zbog alkoholizma, neće ni tebe zbog fanatizma.
Nema ovde osude, svi smo mi jedna mala skupina bez predrasuda.

Zavrsio sam titanfall 2 kampanju i moram priznati da sam odusevljen igrom. Kampanja je i vise nego odlicna, poprilicno zabavna. Ostavili su dosta toga za treci deo sto je jako dobro. MP je ekstra, pogotovo ako se igra u ekipi. Mape su dobro izbalansirane, partije pronalazi ekstra brzo. Ono sto je mene odusevilo je kada udjem u titana, zvuk je dosta drugaciji i pruza osecaj kao da se zapravo nalazim u titanu. Ono sto je sjebalo je sto je izasla kada i BF1, bolje da je izasla mesec-dva ranije ili kasnije i igra bi mnogo bolje prosla. Ali, uvek ima igraca sto je jako bitno. Sve u svemu jako prijatno iskustvo.
ps: Igranje kampanje na master, zahteva dosta zivaca, posto NPC pogadja u glavu i ako viri samo 1 mm slema. :slight_smile:

3 Likes

Svima se svidela kampanja. Steta za datum izlaska. Dobra je.
Samo mi se nikako ne svidja sto su mape i keca. Suvise je ovo samo restilizovan Titanfall 1
Mogli bi ga nazvati Titanfall 1.2

Nisam igrao keca, tako da ne mogu da komentarisem. Ali dvojka je stvarno vrhunski odradjena po meni.

Da si igrao keca video bi da je ovo sada Titanfall 1.2
Sve je skoro 80% isto. Fizika ista, grafika malo ili ni malo ispolirano. Cak su i mape skoro sve iste.
Ali je ipak bolja.

Igra li iko još onaj Battlefront?

Vidim na Store-u daju za 10$ Ultimate Ediciju, pa kontam, šta fali :smile:

Što da uzima ako niko ne igra? :slight_smile: Ja sam razmisljao da uzmem ali bez solo kampanje nisam vidio svrhu. Takođe sam htio uzeti NFS za 7,5$ ali su mi rekli da ne vrijedi ni toliko. Aktivirao sam Game pass trial umjesto svega toga, šutam MetalSlug 3 i super mi je. :stuck_out_tongue: