Šta trenutno igrate? 2017

Hvala na odgovoru, ali upravo sam pročitao 1280x720 :frowning:

Auh, to moj monitor ne može da podrži. :cry:

@Lordish
Ja sam igrao dosta dugo SW BF i moram priznati da je igra odlična. Prilično se razlikuje od BF i COD-a, tako da ako volis MP, ovo je topla preporuka. Meni je još oduševilo koliko je dobro uradjen dog fight u igri, tu sam proveo gomilu vremena. Samo kao poredjenje, ja u BF igrama jedva krug mogu da napravim u avionima, a ovde je to mnogo drugačije lakše.

Uvek ima igrača i smatram da će ih biti još više sa ovom cenom i posle najave drugog dela.

2 Likes

Bode mi oči 720p. Da znam da će bit skalirana 1:1 u 1080p ili 4K na Scorpio, sad bi ga uzeo.

Ovako…

Bolje sacekas i uzmes dvojku koja ce imati kampanju a i ko zna koliko ljudi ce da igra keca u to vreme. Ustvari, mozda bude X bundle sa BF2 pa ga dobijes dzabe :grin: Sto je jeftinije od ovoga koliko kosta 1…

pozdrav svima evo mene opet na forumu posle jedno godinu dana :slight_smile: Ja danas poceo da igram batman-a arkham city super mi je kombat uradjen i sto imas slobodu da se kreces po gradu, nisam ni jedan deo presao do sada niti igrao :slight_smile: ,interesuje me,koji je bese najbolji batman od onih silnih sto su izlazili arkham origins,asylum,knight??

Svaki dio iz Arkham serijala je odlican koji god da krenes neces pogrijesiti :smiley:

1 Like

Kao da si pitao:
"Koji je auto najbolji? Mercedes, BMW ili Toyota?

Asylum ima šmek precrtan iz stripa, City ima pola-pola - strip & uticaj filmova, Knight je više tehnički spektakl moći engine-a nego bilo šta drugo. Sad, kome se koji svidi, zavisi.

That’s about it…

2 Likes

Gde toyotu ubaci tu…

1 Like

Šta kao loš auto?

2 Likes

Vidi se da nisi vozio noviju neku Toyotu. Da imam vise kesa ne bih ni razmisljao sta da kupim.
Toyota Land Kruzer- najbolji Dzip na svetu
Telekom ima starije Toyote Yaris 2003-2004 godiste, presle po 400 000 samo redovno odrzavanje i servisi.

Edit: ali zato delovi skupi

Na mene je ovaj poslednji, Knight, ostavio najbolji utisak. Onako, igretina, krcata kvalitetnim sadrzajem. Plus ima najbolji button prompt u igrama ikad: “even the odds”. (mislim, zvuci glupavo ovako, al u kontekstu su tajming i delivery savrseni) Haha, kako su me kupili u tom trenutku.

Al ko sto i drugi rekose, sva tri dela su odlicna.

1 Like

Knight verovatno ima i najbolje napisan dijalog sa Dzokerom koi je zaista witty i mracan.

1 Like

I kad vadis kanister polako da ne eksplodira a joker se prvi put pojavi, ako ti tad ne preskoci srce, malo toga se bojis u zivotu :grinning_face_with_smiling_eyes:

1 Like

Zavrsio Doom, potpuno sam odusevljen. Skoro mi se ovako nije dopala ni jedna igra. Sa druge strane, poceo ovih dana Horizon zero dawn, moram da priznam da mi se igra uopste ne dopada, cak mi je i dosadna, ne verujem da cu je zavrsiti.

@dezmozom,ako imas psn gamertag ostavi ga da te dodam za prijatelja…

Dezmozom je gamertag , isto kao i ovde. Poz

Danas sam krenuo Saints Row Reelected, prvi put igram bilo koji SR u životu. Matrix, GTA, Hancock… Šta sve nisu zgurali u igru leptejebo. :smiley:

Jel igrao ovo još neko kao žensko, sat vremena sam se igrao sa likom, na kraju sam napravio bombu po svom ukusu, plus majčica na bretele, uski šorcić i štiklice,samo mi sad odvlači pažnju jer pola vremena zvjeram u njeno dupe. Kakav sam narcis. :blush: :stuck_out_tongue:

2 Likes

Ti nisi narcis nego manijak :joy: :joy:

4 Likes