Šta trenutno igrate? 2017

Blago tebi… još ako nisi igrao Blood and Wine…

1 Like

Igram Dawnguard … cough TESV cough … Kad stignem tj.

Obožavam sličnu tematiku. Sve gledam hoće li Beetlejuice iskočit iz Soul Cairn-a :smile:

Kako vidis koliko si sati utrosio u w3. Mene silno zanima. Ja sam se ek sibao sa Ciri i Wild hunt.

Unutar menija, kad pritisneš Start, stisneš RT ili R2 (ako me sjećanje dobro služi…). Igrao sam na XO. Ima svaka igra svoj Log unutar liste igara na profilu, tako da…

1 Like

Poceo Driveclub. Mogu samo da kazem da me je oduvala igra. Sve je lepo upakovano i moze da se igra sto je najbitnije.

Imao sam srece da u par trka postavim neka nova vremena, ali to je cista slucajnost i sreca, verovatno :smile: :wink:

Nstavio Horizon zero dawn, utisci su nesto bolji nego kad sam pocinjao, ali ovo je i dalje samo jos jedna open world igra u moru istih naslova. Dobar je osecaj kad naletis na neku zivuljku, pa jedva zivu glavu izvuces : ) Igra je prelaka, ako se forsira stelt, igram na hard , ne smem ni da zamislim koliko je lako na normalu. Rpg elementi su skroz lajt varijanta, moglo je to malo dublje. Sajd kvestovi su nemastoviti i repetitvni.
Ono sto je dobro je sto igra stvarno lepo izgleda, i bas je odmor za oci. Eto, ocrneh dobru igru… Nije to zapravo ni toliko lose, samo nije ni drugacije…

Kasnim sa odgovorom. Najbolji je po vecini Arkham Knight,pa Asylum, pa City i na kraju Origins koji ,ako mene pitas i nije los koliko ga ljudi grde

Gulp, verovatno me ceka jos jedan FIFA weekend league chore. Prosle nedelje su davali kao nagradu za kvalifikaciju nekog TOTS spanskog CB-a (Nacho) koji mi nije bio nesto vredan pakla dobijanja 4 utakmice zaredom u uzasnoj konkurenciji. 89 Callejon deluje upotrebljivo, mada verovatno vise kao supersub.

Ali onaj osecaj kada dobijes poslednju 4. na penale je priceless. Fifa se cini kao najgora igra na svetu kada gubis, pogotovu kada to nije fer, ali ovakvi momenti iskupljuju za zlo, raspadnute brakove i rasturene porodice, prokockano babino zlato da bi se kupili packovi. Deca danas…

Sto nije bila cesta pojava na X360 i PS3, kao na XO i PS4… Previse skriptovano :confused:

A jel imaš ti podršku od devojke za toliko posvećivanje fifi? Tvoja sreća je ako radi vikendom. Duple smene :grin::joy:

Nemam, naravno. Kakva crna podrska, oce da me ubije i da se “razvede”.

Ah, taj balans… Meni žena pruža maximalnu podršku za gaming, al prvo da obezbedim sve što treba za kuću, nju i decu. I onda meni ostane 1900 din hahahaha (ne radi se danas, level 4).
Ovi što mene prozivaju jer nemam ni ps3, kamoli ps4… Čekajte samo, dok dođu žena i deca… (naravno ko to želi. Ima ljudi koji to jednostavno ne žele,ili ne mogu, i to poštujem).
Inače iskreno radije bi uključio klimu, pustio konzolu, neka lagana zika i opuštanje… pelinkovac… Umesto da idem da šetam po keju ili u bioskop (kako žena zamišlja quality time that we spend together)[quote=“jahalang0112, post:1122, topic:12193”]
problem je samo sto mi se nista ne igra.
[/quote]

Nekad sam jedva čekao da dođem kući s’posla… čak sam ponekad i izmišljao da mi nije dobro, da bi što pre stigao kući i seo za ps1… (Fear effect, rezident 2, crash bandicoot, eggs of steel, metal gear…). Naravno da se želja smanjuje godinama, al ja ne želim da me napusti. Never, ever.

1 Like

Kakav si ti alkoholicar :confused:

Hvala, sine. Ima jedna stara stvar, deo refrena je… “Try walking in my shoes…”.
Never mind. Idemo dalje…

Jel se desavalo nekom mozda na Ps4 da ga izbaci iz neke igre sa porukom Aplication Error…? Ja igrao Batman-a sinoc i na tren zamrzne i izbaci ovu poruku i to je to. 5x me izbacio iz igre tako, pritisak mi skocio. A konzola se uslijala, da nije mozda zbog toga…? Prvi put mi se ovo desilo.

Kreću vrućine… Pregrevanje ploče. GPU se pregreje, ploča se iskrivi, and good bye console.

Kod mene su to bili prvi simptomi rrod-a na prvom xbox-u 360, kog mi je brat poslao 2006-te, iz NJemačke (koštala me poštarina i carina skuplje nego da sam ovde kupio).
Ali jahalang, tvoja konzola je povezana na net? Pa to je to. Japanac prati online temperaturu tvoje konzole i po potrebi ti po malo pojačava fan speed, da se ne bi ploča iskrivila. Lako je sada… hahahahaah (level 5)

2 Likes

Desava mi se na svaka 2-3 dana na witcher 3.
Ja mislim da je to zbog toga je igram igru, oteram ps4 u sleep a igra jos radi.
Upalim sutra konzolu i nastavim odakle sam.krenuo.

Proshle godine otishao na more, pauzirao assassins creed, vratio se posle 2 nedelje, nije struje nestajalo, upalio tv i samo nastavio da igram :joy:

2 Likes