Šta trenutno igrate? 2017

Stavi VR, objasni mozgu da ti niko ne moze nista. Onda pokreni igru, useri se u gace od straha, jer se mozgu tesko dokazuju neke stvari i napisi novi komentar ovde :stuck_out_tongue:

Završio sam kampanju i expanziju Diablo Reaper of Souls. I hajde, kontam, da se riješim igre i “pređem” ono glavno, da mi je igrat druge naslove… Kad ono, od bounty-a do riftova, u nedogled?! Koji đavo… Mislim, drago mi je, ali mi OCD već puca po šavovima. Fuckin’ hell…

Odigrat ću onaj event za januar “Darkening of Tristram” i ja sam finito (za sad!).

Ja ne mogu bas to jer sam zajebao levo oko… Ne znam ni kako bi to izgledalo sa vidom na desnom oku?? Ne bi to radilo…

Pa isto to kazes i kad gledas horor film, pa ti svejedno bude frka da odes do wc-a s ugasenim svetlima. :smiley:

Specificno meni RE7 zasad nije toliko strasan (sem nekoliko uzasnih scena blize pocetku), koliko ima gomilu tenzije. Ali psujem im sve po spisku posle svakog jump-scarea, kojih fala bogu barem nema puno.

Mogu da zamislim kao je lepo bilo sici u onaj podrum. :smiley:

Na koliko si paragona stigo?..ja i moj prijatelj ispucali se do 500 i to je bilo nismo više mogli dalje…

Cisto da znas, radi i ako vidis na jedno oko. Isto kao sto vidis real life ces videti i na PSVR…

500?! … Ja 38-ti, taman završio Act V. Znači… Bože sačuvaj :smiley:

Edit: Čitam maloprije da nema level cap za paragon levele… Koja perverzija!

Krenuo sam po sesti put TLOU da igram. Nadam se da cu konacno preci igru. proslih pet puta me smorilo na nekih 15%, i nikad nisam presao igru. Znam znam, hvalospevi bla bla, ali gameplay mi nikad nije legao, nadam se da cu se sad navici. Inace ko ne vidi razliku izmedju 30/60fps nek pokrene uncharted 4 i TLOU remaster.

Uporedo i dalje skupljam zvezdice u driveclubu. Onaj venom hot lap najtezi event my ass. Ovi DLC sampionati su teski do zla boga. Vidi se koliko je igra napredovala kroz DLC-ove jer je bazni Tour limunada

Ja sam hardcore diablo player ali dosta je bilo… nailazio sam na karaktere u igri i sa 1000… za mene to je to…Vise ne jurim za loot i paragon…

Inace razmisljam se da pazarim Dark Cloud 2 za PS4. Jedna od all time favorites igara i top 5 za PS2, samo to ako pazarim, ode 100+ sati, a imam dobar backlog punokrvnih PS4 naslova :smiley:

Jedino sto me odvraca od kupovine je to sto se mora igrati u 4:3 jer igra nema widescreen podrsku, na zalost. E taj remaster kad bi napravili, day1 purchase.

TLOU definitivno vredi odigrati zbog price, iako je (istina) gameplay bzvz (kako bese: flame shield on :slight_smile: )

A zavrsio sam Syndicate. U top tri AC igre bez dileme, highlight su London, Assassini blizanci i nikad bolje glavne misije. a kritike su mnoge repetativne aktivnosti, kao vec hronicna boljka serijala, i malo slabija prica i poslednja misija. Must play za fanove fransize.

1 Like

Ja ga uzeh prije par dana, 5$ bio na flash sale.

Potpisujem. Meni je posle Black Flag-a i AC 2, Syndicate na trecem mestu.

Ascension je po dubini i slozenosti borbene mehanike svakako najbolji GoW naslov u serijalu. Ja sam zaglavio na nekoj od zagonetaka sa vracanjem vremena, ali me Ascension uz jos par igara odvraca od prodaje PS3 i nameravam da mu se vratim. Kad smo vec kod PS3, obradovalo me je sto mi je sacuvao stari save od prvog Ni No Kuni gde sam stao jos 2013, ako ikada uspem da se iskobeljam od ovih preglomaznih RPG-jeva za PS4.

Inace ovih dana igram malo Gravity Rush 2, art dizajn je prekrasan ali me mehanika sa letecim udarcima uopste ne inspirise. Borim se sa kamerom vise nego sa neprijateljima. S druge strane, letenje omogucava dream-like traversal gde je pravo uzivanje samo da letuckate unaokolo, pravite akrobacije u vazduhu i sakupljate kristale za nadogradnju moci. Odgledao sam i onaj prequel filmic ali je klasicna japanska besmislica i tracenje 20-tak minuta zivota dok sam odgledao oba dela.

Naizmenicno, prolazimo ja i devojka etape u Last Guardianu, koji je prilicno monoton da bi se igrao vise sati u jednom sedenju, a nije tesko vratiti mu se jer koristite 3 stecene vestine od pocetka do kraja. U nekim momentima, opasno je poceo da pada framerate i na Pro-u, mogu misliti kako je vlasnicima obicnih PS4.

wtf??

1 Like

Odigrao sam Uncharted Nathan Drake 1 i 2 a trenutno igram 3.Jedva cekam 4,serijal je ludnica.

2 Likes

Ja sam svaki odigrao - zavrsio.

Ja i dalje u VR-u istrazujem raspadnute mochvarne stracare.

Taman sam se juce pohvalio kako mi nije igra toliko strasna, da bi onda to veche proziveo pola sata takve strave da sam zamalo skinuo kacigu. Nije na kraju ni ispalo nista toliko stravicno koliko su mi digli tenziju i napravili ogavnu atmosferu da sam se osvrtao i samo cekao sta ce da iskoci iz mraka.

Bukvalno sam prilepljivao ledja za zidove, i onda puzao u stranu, cisto da mi ne bi nesto prislo s ledja. Joj sto je bilo neprijatno.

Nastavio sam juce TLOU. Nisam puno odmakao, stigao samo do Robertove kancelarije (po sesti put). Doduse malo sam promenip pristup igri, i cini mi se da ce ovaj put kliknuti (no pun intended) konacno. Nema bas puno encountera do tamo gde sam stigao, ali to sto sam presao, uradio sam bez da ispucam jedan jedini metak, i svidja mi se. Nikad nisam voleo stealth, jer generalno me stealth igre ne nateraju da mislim da moram da idem stealth varijantom. TLOU je druga stvar. I kad sam sebi “objasnio” da ne moram sve i svakog da ubijem igra mi dobila draz. odlucio sam da pokupim sve collectiblese pa sam otvorio guide, ali sam skontao da ubija draz istrazivanja zone u kojoj se nalazim, pa sam krenuo sam da trazim pa sta nadjem :slight_smile:

Videcemo kako ce ici dalje.

Takodje skinuo sam i Gravity Rush 2 demo, i ono sto sam video i probao me ne bi ni u snu nateralo da pazarim igru. Pogotovo ona iritirajuca upbeat muzika. Sta reci sem #japanstina :smiley:

2 Likes