Šta trenutno igrate? 2017

3 Likes

Još jednom zahvalnost Miki Man-u, mom bratu od tetke. Ući će i čika pleja u pare, biće naloga…
Kako rešavam ove puzzle… Pijan i bez gaming buddy-ja. Koji sam ja meni kraalj…

Bez ljutnje, ali realno to :point_up_2: “čika pleja” govori vec godinu dana…:smile: :face_with_raised_eyebrow:…jos kada nije niti imao konzolu buducnosti :sunglasses: :grinning:

1 Like

Hahahaha, imamo slicno misljenje, posto pod ovim “”(tackicama posle teksta) sam i ja slicno misleo, ima da nas pleja iznenadi…

hahahahaha :rofl:

@jony nece biti vise “čika Pleja” nego gospodin Pleja :grinning:

EDIT:

Btw. :beers: :beers: @pleja

1 Like

mr. i dont recognize u poor peasants, ili mr. lova lova :joy:

2 Likes

Gospodin pleja onako skromno samo ovde za nas na forumu :joy: a van foruma boss ili tata…

Ovako nesto:

ljhb n

2 Likes

On topic:

Danas igrao malo Crash-a jedno pola sata, jos mi fali platina na kecu da kopletiram, ostalo mi jos 5-6 staza na vreme, inace drugi i treci deo sam platinirao. Btw. U: Lost Legacy mi je na cekanju dosao do 4-og chaptera jos kad je izasao i stavio na cekanje…a i Knack 2 ceka…tacnije ceka se lepsa vremena za igranje -
jesen/zima…

Lost legacy je prelep, animacije lica koje iskazuju emociju bez i jedne reci izgovorene su perfektne. Poslednje sto sam igrao je The Surge, Dark souls u originalu sa sve tom neprijatno mracnom a opet zaraznom atmosferom samo jelte u mehanizovanom univerzumu. :sunglasses:

Ovo sto sam video u 4 chaptera mi je lepse nego u U4. Prvom prilikom cu je morati zavrsiti…

Ne znam ali ja nemam vise zivaca za takve igre, prvi Dark Souls sam igrao i bio mi je odlican…kasnije probao par souls igara i odustao, nemam zivaca vise…

Ne znam ni sam kako uspevam crasha toliko igrati, odustajem ali uvek se vratim…zacrtao sam si da ih moram (sva tri dela)kopletirati/platinirati…

Meni su Bloodborn i Nioh promenili percepciju na takve igre, ranije sam gledao da budem tenk a sad letim kroz takve igre poput pera sa laganijim oklopima i opasnom batinom u ruci! Mozda je i do iskustva pa mi je sad sve lakse…

1 Like

Verujem da ima i to svoju ulogu…

A Bloodborn-e sam odustao nakon pola sata…napravio preorder, kao igrat ce se…:slightly_smiling_face: :gun:

Nisi trebao da odustanes,tako je i meni bilo kad sam prvi put pustio Bloodborn,poenta je da udjes u tajming udaraca i izbegavanja. Jedino sto me nervira je sto se oruzje vremenom trosi i slabi.

Ista priča i kod mene. Najzanimljivije mi je da kupim neku igru, upalim malo i to je to… Koliko mi igara stoji i čeka, glava me boli. Čak mi dođe nekad i da prodam xbox, kad razmislim koliko ima igara na nalogu…

1 Like

Danas imam malo vremena za gaming preko dana (jer cekam majstora za police) i rekao da promenim malo Infamous SS, startovao posle duuugo vremena Bloodborne.
Na NG+ sam, katedrala otvorio prolaze da imam sto kraci prolaz do bosa. Jao kako sam se zeznuo sto sam igrao skoro DS3, zaboravio potpuno koliko je ovo brza igra i da nema stita. :smiley:
Naravno Cleaver+8 zakazuje treba mi upgrade.
Ginem kao malo dete dok se ne priviknem opet.

1 Like

Ja završavam tvoj nalog,nadam se u sl sat vremena…

Rekoh ma samo opusteno, opusteno -Aco Pejovic.
Imam samo jos DOOM da ti dam od onog sto bi tr zanimalo mozda. :slight_smile:

Ljubim te u ruku, bratić moj… :))
Gotov Uncharted trilogy remaster. Zahvaljujući mom bratu od tetke, Miki Man-u…Obrisan nalog.
Sada me očekuju nalozi od druge braće, ne znam dal da ih imenujem… Možda se nađu uvređenim…
Tebi hvala za naloge, može i Doom, nije nikakav problem :slight_smile: