Šta trenutno igrate? 2017

Generalno se svi slazu da je dvojka “najjaci” deo u serijalu.

Predhodna dva dana se igrali Might and Magic Heroes 6. Prvi dan nas trojica, drugi dan nam se pridruzio jos jedan drugar pa smo igrali 2v2. Inace, nijednu partiju nismo zavrsili. Ovu drugu sesiju smo igrali jedno 8 9 sati i nismo bili ni blizu kraja.
Plan je bio da nastavimo danas, medjutim prehladio sam se i dobio temperaturu! :thermometer:

Inace, svi smo ranije igrali Heroes, ali peticu. Deluje mi da je sporija od petice, ili smo mi jednostavno bili prespori.
U ovoj igri vreme tako brzo prolazi da je to neverovatno.

Posto je free za vikend, odlucio sam da skinem i probam Overwatch.

Ja sam skinuo The First Tree, kažu da je igra poput Journey-a, i što se tiče gameplaya i emotivne priče. U suštini, ovdje ste lisica koja kroz sniježnu oluju traži svoju porodicu.

Igra je izašla prije par dana i traje svega 2 sata, taman sjutra uveče posle nekih obaveza (koje će mi uzeti cijeli dan, RIP vikend) da sjednem i odigram. Jedva čekam.

Uncharted je najbolji serijal-igra svih vremena,posle TLOU naravno,U2 je najbolji deo po kvalitetu,pa onda U4 i TLL.

Sad to je vec subjektivni utisak i vrlo je diskutabilno, ali sad jedna od najboljih fransiza u svetu video igara verujem da jeste, a TLOU nisam uopste ni uzeo u razmatranje, video sam neke klipove , malo se informisao i jednostavno me ne vuce, pre svega zbog izlizane price i tematike , a kao drugo ne volim taj zanr (survival horor) , tako da nekom je to mozda najbolja igra ikad, a meni zasigurno nije ni medju prvih 30.

2 Likes

Ti si tek sad 2017.godine dosao u dodir sa Uncharted igrama,a prva igra je izasla tacno pre 10 godina. Shvatas sta zelim da kazem,10 godina nisi imao pojma o kvalitetu igre,tako isto moras da probas TLOU iz prve ruke i da dozivis licno,nije bitno da li se voli survival horor zanr,ova igra je “najposebnija” od svih ostalih,a ja sam igrao ili isprobao skoro sve moguce igre od pocetka 2000-ih. Mislim na konzole,PC igre me ne zanimaju.

“Najposebnija” mozda tebi, inace sa Uncharted serijalom sam dosao u dodir tek sada pre svega iz tehnickih razloga tako da kazem, jer nisam imao PS3 , a inace ovako pratio sam serijal , zainteresovao me je i vukao da ga igram i verovao sam da cu ga odigrati kad tad, a to sa TLOU jednostavno nikad nije bio slucaj, prosto me ne vuce.

Ne preterujte ljudi dobre su Uncharted igre ali sada best of best. Give me a break. Takodje isto vazi za TLOU.

2 Likes

Kakve ste vi nedokazane osobe,kao kad hoces nekoj devojci da kazes da treba da gleda seriju GOT,jer je jedna od najboljih svih vremena i ne moze da se opise recima dozivljaj dok se gleda,a one odgovaraju da ne vole LOTR i slicne zanrove,e tako se ponasate svi vi koji niste probali licno TLOU,a pricate da nije dobro unapred ili “kako vas ne vuce”.

Pa ne vuce me , u cemu je problem ?

To ako se tebi nesto svidja ne znaci da se svidja i drugima.

Nisi probao,a tvrdis da ti se ne svidja? Samo o tome pricam,moras nesto da probas da bi mogao da tvrdis da nije dobro ili da ti se ne svidja.

Probao sam TLOU 3x da igram. Teski smor.
Neprijatelji mi se ne svidjaju, njegova teska zivotna prica i depresivnost smrc smrc. I dodje klinka nadrkana koja ga podseti malo da njegovo dete i sacu da ti spasim zivot po cenu mog. Ajd vazi.

Uncharted je bolje realizovan, iako je sve vec vidjeno ali u filmu - Indijana Jones, Tonb Raider, Lov na crveni dijamant… bukvalno svaki avanturisticki film gde losi momci jure dobre koji imaju nesto, i idu u novi izgubljeni grad, koji se ofc na kraju raspada i ti bezis u epskom begu .

Hoces dobar serijal, prezet avanturama i emocijom, izdajom, oprostajem… Legacy of Kain.
Ne da mu je potreban reboot nego… Trilogija
Prvi deo sa Kejnom, kralj vampira kome je dosadno pravi svoju vojsku da vlada. Njegov prvi komandant Raziel evoluira- dobije krila i Kejn postaje ljubomoran, lomi mi krila i baca ga u ambis…
Drugi deo bi bio samopropitivanje Raziela i njegovo lutanje svetom zivota i smrti, trazeci Kejna i bezeci od boga podzemnog sveta koji ga juri.
Treci deo suceljavanje.
Razneo bi pri dobroj realizaciji sve krseve do sada koji su kao vrhunske igre.

6 Likes

Kaako si igrao onda Bloodborne :smiley: ?

Upravo zavrsi bloodborne treci put. Ovaj sam malo zbrzao da bih dobio i treci trofej za treci kraj :slight_smile:.
Sada ima jos par komada u ovom cetvrtom prelasku i moze da padne prva platina. :slight_smile:

A i ovde ima nekih npr. sakupi svo oruzje. Kupio sam sve moguce i nisam dobio trofej. Kad izguglam trbam da imam srece sa Chalis dungeonima sto do sada nisam imao :frowning: .

Tebra,tebe izbegavam da ispravljam,al’ … jbg. Povedi malo računa :slight_smile:
Čekaj samo kad ti dodje @VOID u 23:55h pa kad oplete po tebi zbog TLOU :slight_smile:
Slažem se sa tobom sve. A za pohvale Legacy of Kain-a čika Akiris ima da ti kupi dve energetske štanglice :joy:

Igre moje mladosti :slight_smile: .
Mrtvi touchscreen telefon. Desi se da omasi :wink:

To su igre MOJE mladosti a tvog detinjstva :slight_smile:
Ja more,desi se i meni greška dok se truckam traNvajem :wink:

Covek je bar probao igru,ne svidja mu se i to je to,nema sta ja da mu pricam u vezi toga. Ja pricam o onima koji uopste ne probaju nesto,a znaju unapred da ne valja. Ako neko moze da poredi Legacy of Kain sa TLOU onda sta reci…“valjanje od smeha” :joy::joy::joy:

Ok,void,morao si malo da ga zakačiš :slight_smile: A čim si njega onda si i mene,al nema veze, ti si (još malo pa) naš čovek :slight_smile:
Dečko je poredio priču iz Soul Reaver-a sa pomenutim naslovima,koji su sazdani od klišea. Tu čak i ti moraš da se složiš :slight_smile:
Knack 2 demo. Simpatičan naslov.Podseća na staru školu gejminga. Dok čekam da se skine legendarni Uncharted 4,da ga konačno i ja zaigram…
(Ovog puta zahvalnost @lesa - i, znao sam odma’ da je dobar čovek :slight_smile: )