Šta trenutno igrate? 2017

Igrao sam znam,tako je do kraja bas opusta…

Dobih poziv za Ghost Recon Wildlands betu, jedva čekam.

Na Division sam uzeo platinu, pa mi se ovo nekako nameće kao naredna platina :smiley:

1 Like

Izvini sto pitam,koja je platforma ?

Nista onda :wink: btw do kad traje beta

Evo covjek lijepo objasnio. Bas sam se dosadjivao igrajuci.

2 Likes

Flower je ozbiljna psihoterapija. Mislim da nismo do kraja ispitali ovaj “feelgood” uticaj igara, industrija se suvise fokusirala na besne tinejdzere.

Ovaj Diablo je zlo neviđeno… Rekoh završiti sa igrom nakon kampanje i event-a i jok… Drugog lika, Witch Doctor, sam nagurao do 70-tog lvl-a i sad sa užitkom igram bounty u adventure modu.

Čitam, novi update donosi nova drevna oružija, uz milion drugih stvari. Igra nema kraja. A sviđa mi se i to što je mogu upaliti 10min ili igrati 10h, uživancija živa…

OCD 9000

2 Likes

Zlo najgore od igre, godinu dana sam samo to igrao, neverovatna je satisfakicija samo seckati kroz talase neprijatelja. Priznajem da me vuce da probam jos nekog lika osim Monka, ali mi je sve to neverovatno gubljenje vremena jer, jednom kada skupis neki dobar gear set, ostaje ti samo jurnjava za par nekih jos jacih itema sto ume da se bas otegne. Mislim da je mozda zanimljiviji mod sa sezonama… ne znam. Dobio je skoro i PS Pro patch, uh…

Pogledaj ovo:

Uh, zavidim ti…

Prvi put sam se susreo sa ovako “masivnom” igrom, iako nisam neki veliki ljubitelj ovakvog tipa igara.
Ali jedna od igara cije ocene i repenzije nisu “naduvane”.Stvarno se slobono moze reci igretina.Bices prezadovoljan i vrlo brzo uvucen u veoma veliki svet.
Uzivaj i samo polako.Daj sansu iako te u pocetku mozda neke stvari budu nervirale…
:slight_smile:

1 Like

Ne odustaj. Ako te nesto zbuni ili ako osjetis da je nesto komplikovano za tebe, samo igraj i sve ce doci na svoje. Nemoj da te plase ti kompleksniji sistemi, tipa kraftovanje i slicno. Eksperimentisi, nista nije komplikovano kao sto se cini

1 Like

I daj igri vremena, što jest jest. Jer će ti trebat minimum 100h da pređeš glavnu priču. Ali nakon tih 100h, poželjet ćeš još toliko. I tu dolazi Hearts of Stone i Blood and Wine.

Ne postoji bolja igra, pardon - igretina, ove generacije.

1 Like

I mene ceka Witcher 3 skoro godinu dana, pitanje samo kada cu ga skinuti i poceti.

Ja sam skoro krenuo na death march, imas u witcher 3 mt moje postove pa prelistaj malo, a i napisao sam tamo malo o tom svetu u w3, da znas sta se sve tu desava.

1 Like

Izgleda da se isplatilo cekanje/odlagadanje Witcher-a 3, kada je u pitanju igranje u Boost modu na Pro-u, evo kako se glatko igra vrti u Boost-u:

1 Like

Igrao sam sinoc Ghost Recon Wildlands i odican je! Onako detaljan customization u zivotu nisam vidio, sat vremena sam pravio svog lika. Ko stvoreno za mene.

Gp je solidan, slican Divisionu u nekim elementima. Naravno razlika je u tome sto ovdje sa dva metka ubijate neprijatelja, a i oni vas isto. Kada pucate postoje dvije perspektive, 1st person i 3rd person sto je odlicno, brinuo sam se da nema toga.

Tim od 3 NPC-a se ponasa dosta dobro za sada, kada ja udjem u neko selo oni stoje sakriveni van sela i govore gdje su neprijatelji. Kada im naredim da pucaju, prilicno efikasno pociste neprijatelje.

Mapa je ogromna. Vjerovatno najveci open world ikada napravljen. U beti je otvorena 1/21 mape, i ona je toliko velika da bi bez problema mogla sama da stoji. Bas bas ogromna mapa.

Lici mi ovo na igru koju sam citav zivot cekao, i evo konacno sam je docekao.

Zavrsio Ghost Recon Wildlands Betu 100% prvu tacnije jedinu mapu koju sam mogao :smiley: Odlicna igra dosta costumizacije .Beta je pa ima par glicheva tvoj AI team zna ponekad da zaglica a sve u svemu dobra.Dafinitivno razmisliti da uzmem kad izadje full

1 Like

h1z1 any1? :smiley:

Overcooked je prezabavno iskustvo, posebno u co-opu. Na momente uhvatite sebe kako vičete na suigrača “SKIDAJ SUPU ZAGOREĆE!11”.

3 Likes